Energy Top

Zpráva číslo: 55392 - nemoc

Odesílatel: viersi@seznam.cz
Věc: nemoc
Datum: 16. března 2009, 23:31:24
Text:
Dobry den,chtela bych se poradit zda je vhodne pouzivat vase vyrobky a zaroven jake jsou pro nas vhodne.nemame s nimi zadne skusenosti.jsem 35 zena.jsem astmatik,mam chronicke kasle.vetsinou pri zmene pocasi.jelikos kojim,tak mohu pouze dithidiaden,foukam si seretide diskus celorocne 2 vdechy,kdyz je mi hur davku zvysuji na vdechy 4.muj syn 9let,je tez astmatik,alergicky na pil,fouka si seretide diskus a ventolin ve spray tez celorocne,bere analergin.je velmi casto nemocny,trpi chronickym kaslem,ma oslabenou imunitu.vzdy je jen 14 dni v mesici ve skole,14dni doma.a tak se to opakuje mesic co mesic.je to strasne.ma kruhy pod ocima,nosi bryle.nesedi mu venku vlhke a sedave pocasi,mlhy,vitr,pokud je velke horko pali ho ruce a nozky.ale zadnymi ekzemy netrpi.nejradeji ma jaro co se tyce teplot,ale zase mu vadi,jak vsechno kvete,ma rymu i kasel.behem pul roku ma za sebou spousty antibiotik.rektodelt cipky,ospen-penicilin,fromilid-to jsou nejcasteji opakovane stale dokola.musi mit uz imunitu spatnou.byl kojen do 3let.to same ma 7 leta dcera.ta si vsak nefouka.bere dithidiaden a singular kazdy den,nemocna je vsak jako syn.stemi antibiotiky je to naprosto stejne,myva obcasne bolesti na hrudi,na ekg nam bylo detskym primarem sdeleno,ze mame jen pocitat na trisle pulsy,pokud jich bude vic jak 80 za min,tak navstivit detskeho lekare,ale pry ji na to nic dat nemuzou,diagnostikovali to jako nabeh na infarkt.jinak ty leky co jsem vypisovala jsou od plicniho lekare,ATB a mukosolvany,ventoliny sirupy,stoptusiny a calciim chlor.pise lekar detsky.obe deti trpi celorocne akutnimi zanety prudusek.dcera kojena do 4let.dalsi dcerce jsou 2 roky,ta se zatim drzi,je nemocna tak 2 krat do roka,stale je kojena.zatim nejodolnejsi.jinak muj manzel trpi tez vleklym pruduskovym kaslem,kdyz uz je mu nejhur tez zajde na plicni a fouka si foradil,ten pak zabere na nejaky cas.jinak moje maminka byla silnou astmatickou od svych 24let,byla v invalidnim duchodu,brala cely zivot kortikoidy,byla v nemocnicich na kapackach,mela caste astm.zachvaty.zemrela v 50letech na plicni embolii,pred smrti byla vsak pul roku lecena na nadory-nebyly zhoubne na mozku,byla i po operaci mozku a delohy.melo to vsechno velkou spojitost.to by bylo na delsi povidani a ani nevim zda je to uz ted vubec dulezite.tak to by bylo vse,snad jsem na nic nezapomela.jen co se tyce tech datumu narozeni nevim zda by nebylo lepsi vam je pani doktorko radeji zavolat.byla bych nerada, aby tato dulezita data nekdo nezneuzil.byla bych vam velice vdecna kdyby jste mi odpovedela a neco doporucila.opravdu si nevime co si pocit,tech deti je mi fakt lito.dekuji za odpoved.naschledanou pani viera

Předchůdce zprávy:  Táto zpráva je úvodní.
Odpovědi na zprávu: 
    Re: nemoc - 27.3.2009 (55625)

Pošli odpověď na zprávu Seznam otázek
Odesílatel:
Věc: Pošli odpověď na zprávu      
Jazyk:
Kód:  Opiš kód
Text: