CHRÍPKA JE TU.
BRÁŇTE SA VČAS!

23.12.2017

Po tradičnom vianočnom poklese, na Slovensku opäť stúpa počet nahlásených prípadov chrípky. Hygienici očakávajú, že chorých bude naďalej pribúdať. Epidémia podľa nich zrejme vypukne vo februári a bude kulminovať na jeho konci. Ani očkovaným ľuďom sa pritom nemusí podariť chrípke vyhnúť – tento rok sa totiž šíria také typy chrípky, proti ktorým nie sú vakcíny tak účinné, prípadne, na ktoré starší typ očkovania nezaberá vôbec. Využite prírodné produkty, ktoré budú svojím antivírusovým pôsobením a posilnením imunity bojovať proti chrípke s Vami!
Viac nájdete v brožúrke „Ako sa účinne chrániť a brániť?

UVÁDZAME NOVÝ VITAFLORIN

12.11.2017

Všetko plynie, ako vraví klasik, všetko sa neustále vyvíja. Aj naše produkty sa preto musia neustále prispôsobovať novým potrebám a podmienkam, v ktorých sa nachádzame. Potraviny, ktoré bežne jeme, sú, bohužiaľ, čím ďalej, tým menej kvalitné a obsah životodarných látok v nich klesá. Ako ich nahradiť? Hľadáme na najčistejších miestach na Zemi zdroje, ktoré teraz máte k dispozícii i Vy. Nový Vitaflorin obsahuje okrem materskej kašičky – pokrm včelích kráľovien, rakytník rastúci na Tibetskej náhornej plošine, granátovník zo slnečnej španielskej Andalúzie a šťavu z aloe vera pochádzajúceho z Mexika.

Vitaflorin doplní do nášho tela tak veľmi chýbajúce vitamíny čisto prírodného nesyntetického pôvodu, obohatené komplexom ďalších biologicky nenahraditeľných látok.

NOVÁ
UCELENÁ RADA
PROBIOTÍK

1.11.2017

Novo poňatá rada probiotických prípravkov sa ustálila na dvoch základných produktoch, ktoré však svojím rozsahom pokrývajú kompletné potreby nášho organizmu.
Nový Probiosan obsahuje okrem účinných probiotických kultúr aj významné množstvo organickej chlorelly, ktorá pochádza z tichomorského ostrova Taiwan.

Nový Probiosan Inovum obsahuje nielen široké spektrum probiotických baktérií, ale i kolostrum, beta-glukány a inulín. Táto kombinácia je zameraná nielen na trávenie, ale účinne mieri na imunitu a našu celkovú obranyschopnosť.

ČO NÁS ČAKÁ V ROKU
ZEMSKÉHO PSA?

9.10.2017

15. februára začína nový čínsky rok, v ktorom sa vlády ujme ZEMSKÝ PES. Prevezme žezlo od Ohnivého Kohúta a trochu zreviduje ním nastolené pravidlá, vyvolávajúce niekedy skôr zmätok ako poriadok. Do nášho života vstúpi empatia, pocit spolupatričnosti a vnímanie reality, ale aj ťarcha, ktorú prvok Zeme nesie. Hlavnými pomocníkmi pre nás budú v prípade zdravotných problémov produkty Zeme. Základom bude určite Gynex a Vitamarin, veľkú pomoc tiež poskytnú humáty a King Kong.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet.
V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.