Projekt materských škôl 

" Týždeň v škôlke, dva týždne doma s antibiotikami. Keď nie je jedno dieťa choré, tak zas druhé ochorie. Úplne "najlepšia" situácia, keď sú choré obe naraz, plus pod periny s nimi zaľahnú aj obaja rodičia, veď keď už choroba, tak naplno."
Nočná mora všetkých rodičov, ale dá sa s tým niečo robiť? Áno, milí rodičia, .


Naša spoločnosť aktívne spolupracuje s odbornou lekárskou verejnosťou a práve na jej  podnet pripravila,
projekt ZDRAVÉ DIEŤA, ktorý uskutočňuje a sponzoruje už roky v rámci celého Slovenska  vo vybraných materských školách. Cieľom nášho projektu  je podávanie prípravkov Energy na posilnenie celkovej imunity dieťaťa, zabránenie chrípkovým ochoreniam, ktoré postihujú najmä najmenšie deti, predovšetkým bylinným preparátom  VIRONAL.

 

Vironal posilňuje organizmus, je prírodným imunostimolantom. Svojím jedinečným zložením  spĺňa všetky nároky na detský organizmus – chráni ho pred znečistením chemickými zložkami liekov, nemá vedľajšie účinky, dokonale regeneruje dýchacie orgány a imunitný systém dieťaťa.

Každý rodič miluje svoje dieťa a chce pre neho len to najlepšie, avšak iba veľmi  pomaly sa dostáva na prvý stupeň rebríčka najdôležitejších hodnôt zdravie. Často si to uvedomíme, až keď je neskoro. Prečo však nebyť šťastne o krok vpred?

Viac informácií o projekte materkých škôlok si môžete prečítať nižšie, do pozornosti dávame najmä vykonanú štúdiu.
Informovať sa však môžete aj na ktoromkoľvek Klube Energy alebo telefonicky na čísle 0905 466 107.


 

 

 

 

 

 

 

 
xSys-5927x


                                                                 

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.