PODPORTE ZDRVIE SVOJICH DETÍ ALEBO POHODLNý NÁVRAT DO LAVÍC

02.09.2021

Jeseň nám pomaličky klope na dvere, a ruka v ruke s ňou aj veľké výkyvy teplôt. K tomu všetkému vaše deti začínajú opäť tráviť čas v kolektíve. Pretože šťastie praje pripraveným, prinášame vám tipy, čím najlepšie podporíte ich imunitu a vitalitu.

DÚHA NA TANIERI
Viete o tom, že by sme si denne mali dopriať pestré jedlá zahŕňajúce ovocie a zeleninu zodpovedajúce všetkým farbám dúhy? Stačí, aby ste dieťaťu pripravili z každej farby 1 porciu.

VITAMÍN C NAD ZLATO
Je vaše dieťa často choré alebo unavené? Zrejme mu chýba vitamín C. Jeho nedostatok pôsobí negatívne na nervovú sústavu a ohrozuje správne fungovanie imunitného systému. Deťom od 3 rokov môžete podávať 1 tabletu FLAVOCELU denne.

OMEGA 3 PRE DOBRÚ KONCENTRÁCIU
Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny majú kľúčový vplyv na mozgovú aj srdcovú činnosť a tiež stav zraku. Veľkú úlohu zohrávajú aj u detí! Ideálnym zdrojom sú, samozrejme, ryby. Tie by sme mali jesť aspoň dvakrát až trikrát týždenne ... Ruku na srdce ... Výsledky štúdií hovoria jasne - česká populácia trpí nedostatkom omega 3, a naopak kvôli konvenčnej strave vykazuje nadbytok omega 6. Tento nepomer potom môže viesť k chronickým zápalovým chorobám. Dve kapsule VITAMARINU denne alebo 1 lyžička oleja ORGANIC SACHA INCHI (rastlinného zdroja omega 3) sa určite oplatí!

Zobraziť viac...

Stanovisko k situácii v Podhájskej

19.7.2021

V minulom týždni sa v našich médiách objavila správa, ktorá sa svojím titulkom „Termálne kúpalisko Podhájska používalo rádioaktívny vodu" snaží o senzáciu a pozornosť čitateľov.

Bohužiaľ, týmto nadpisom sa približuje skôr k bulvárnym plátkom ako ku kvalitnej žurnalistike.

Pretože v našej kozmetike úspešne používame treťohornú termálnu vodu pochádzajúcu z tejto lokality cez dve desaťročia, považujeme za našu povinnosť sa k tomuto vyjadriť.

Termálny vrt v obci Podhájskej pochádza už z roku 1973. Bol súčasťou rozsiahleho výskumu pri hľadaní liečivých prameňov, čo sa aj podarilo. Zloženie vody sa ukázalo ako veľmi vzácne a bolo porovnávané s vodou z Mŕtveho mora. Aj z tohto dôvodu tu bol až do konca deväťdesiatych rokov v prevádzke liečebný ústav určený pre detských pacientov s kožnými chorobami.

Vrt je hlboký 1900 metrov a vyviera z neho horúca termálna voda. Rovnako ako u ostatných termálnych zdrojov nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku a ďalších krajinách, existuje v týchto hĺbkach a lokalitách prirodzená rádioaktivita, ktorá je všeobecne známa. Je spojená predovšetkým so vzácnymi prvkami a plynom radón, ktorý sa v hĺbke zemskej kôry bežne vyskytuje. Vzhľadom na stopové množstvo a prchavú povahu, tomuto javu nikdy nebol a nikde inde ani nie je pripisovaný žiadny negatívny vplyv. Naopak, tieto stopové množstvá sú súčasťou liečivého efektu celého komplexu prvkov a tvoria cenné spektrum, pre ktoré je táto voda a jej podobné vyhľadávaná.

Akékoľvek porovnávanie s normami pre minerálne vody určené pre ľudskú konzumáciu je teda trochu zavádzajúce. Viac ako v odbornej rovine prebiehajú u nás tlaky na ovládnutie tohto výnimočného zdroja, ktorý tak len potvrdzuje svoju nesmiernu hodnotu. Celú situáciu podrobne sledujeme a očakávame podrobné a hlavne zmysluplné informácie týkajúce sa najmä merania a presných informácií, kedy a hlavne kde boli akékoľvek údaje namerané a o aký prvok vlastne ide.

Jozef Černek - riaditeľ ENERGY, spol. s.r.o.

Zobraziť viac...

VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ Užite si krásne leto a vyhrajte lákavé ceny!

1.7.2021

Leto je konečne tu a my veríme, že to bude krásny čas, kedy sa konečne všetci znovu nadýchneme a obnovíme svoje sily aj radosť zo života! Chystáte sa niekam k moru alebo spoznávať krásy našej vlasti, či len tak relaxovať na chalupe?
Tak ako tak, spríjemnite si čas našou letnou súťažou. Tento rok sú ceny totiž vážne neodolateľné ... Pri nákupe mydiel alebo krémov od nás získate nielen výraznú zľavu, ale k tomu aj šancu vyhrať luxusné darčeky!

Na čo sa môže tešiť 15 šťastlivcov?
1. CENA
Nádherná a k tomu aj praktická cestovná taška REISENTHEL
QI Collagen (kolagénový nápoj, augustová novinka)
QI coffee
Sweet Orange
Argan oil
Cytovital Renove

2.-3.CENA
Luxusná pikniková termo taška REISENTHEL pre celú rodinu
QI collagen
QI coffee
Sweet Orange
Cytovital Renove

4.-15.CENA
QI collagen
QI coffee
Sweet Orange
Cytovital Renove

Ako sa dostanete do žrebovania?
Stačí, keď nám do 31.8. 2021 pošlite vyplnený kupón s odpoveďou na súťažnú otázku:
"KTORÝ KRÉM JE NAJVHODNEJŠÍ NA REGENERÁCIU KĹBOV A SVALOV?"
a k tomu predajný doklad o nákupe 2 krémov alebo 2 mydiel Pentagramu® na email:letnasutaz@energy.sk alebo na našu adresu:
Energy, spol. s r.o.
Ulica mládeže 43
945 01 Komárno

Súťažné kupóny nájdete v letnom vydaní magazínu VITAE alebo online TU >>

Tak hurá do toho, držíme vám palce!

Extra tip pre vaše bezstarostné radovánky
Najmä pobyt pri vode so sebou prináša určité "nástrahy", napríklad v podobe zápalu močových ciest ... Nenechajte preto nič na náhodu. Pri nákupe nad 30€ totiž získate Organic Cranberry juice powder ako prvú pomoc s 50% zľavou! 😉


Zobraziť viac...

 

8 TIPOV AKO SI UŽIŤ LETO V ZDRAVÍ alebo zabaľte si na cesty lekárničku Energy

1.6. 2021

Prinášame vám tipy, ako zvládnuť leto v zdraví a pohode. S prípravkami Energy hravo prekonáte možné riziká a nástrahy, ktoré toto obdobie prináša. Takže hurá ústrety letným radovánkam, a to bez obáv!
1. Dostatok minerálov osvieži telo
Počas cestovania v horúčave naše telo potrebuje veľa tekutín. Do fľaše s vodou pridajte 30 kvapiek Fytomineralu - skvele dodá energiu a prebudí vaše zmysly!
2. Obrňte tráviaci trakt Proti cestovateľskej hnačke alebo infekčným bakteriálnym ochoreniam odporúčame udatného bojovníka DRAGS IMUN. Radšej ale nič nenechajte na náhodu a starajte o svoju črevnú mikroflóru už s predstihom: doprajte si PROBIOSAN alebo PROBIOSAN INOVUM.
3. Keď je najhoršie, pomôžu Energy "Vyprošťováky"
Prehnali ste to s alkoholom? Rýchlo siahnite po
REGALENE. Ten možno užiť aj preventívne, rozpustený v pohári vody pred obžerstvom. Po alkoholovom dýchánku pite veľa vody s pár kvapkami Vironalu, ktorý pomôže pri podráždení žalúdka. Blahodarne pôsobí aj CYTOSAN. Jednu alebo dve kapsule vysypte do pohára vody. Na rýchle zotavenie mysle aj odbúranie alkoholu má skvelý efekt tiež zelený čaj ORGANIC MATCHA. 4. Nedajte zápalu šancu!
Pri náznakoch zápalu močových ciest neváhajte užiť ORGANIC CRANBERRY POWDER a OIL spoločne s vyššími dávkami GREPOFITU.
5. Čisté ruky a zdravý vzduch
Nezabudnite pribaliť SPIRON, ktorý krásne prevonia aj dezinfikuje vzduch v interiéri. Poslúži aj ako núdzová dezinfekcia rúk. 6. Na kliešte a komáre tentoraz prírodne! S našim TICK-A-TACK sa nemusíte báť chémie. 7. Pohyb s ľahkosťou a bez bolesti
Bylinný krém ARTRIN uplatníte pri natiahnutí a bolesti svalov, kĺbov, šliach a chrbtice. RUTICELIT zase pri varixoch, pocite ťažkých nôh, kŕčoch alebo opuchoch.
8. Proste si užívajte a relaxujte!
Predošlé mesiace boli pre väčšinu z nás veľmi náročné, preto sa proste rozhodnite pre leto v pohode. Tú vám navyše skvele podporí RELAXIN.

Prežite krásne leto plné zážitkov a zdravie. Zaslúžite si to!
Zobraziť viac...

SPOZNAJTE ZÁZRAČNÉ ÚČINKY AROMATERAPIE

1.4.2021

Pod zdanlivo jemnou terapeutickou metódou sa skrýva veľká sila. Tento príjemný a prepracovaný systém prevencie i liečby chorôb a psychických problémov uzdravuje ľudstvo už tisíce rokov.
Esenciálne oleje - cenné vonné látky, ktoré sa získavajú z rastlín destiláciou, sú malým zázrakom. Pôsobí totiž komplexne: na fyzické telo, psychiku i dušu.
Cesta vône do tela
Keď dýchame, molekuly esencií prechádzajú nosom a cez čuchové neuróny putujú až k limbickému systému - tej časti mozgu, ktorá sa zaoberá prežitím, inštinktami a emóciami. Ďalší, veľmi známy spôsob použitia, je inhalácia, účinná obzvlášť pri dýchacích problémoch. Esencie vstupujú do pľúc, potom sú krvným riečiskom roznášané ku všetkým tkanivám. Prienik kožou by asi napadol málokomu z nás. Ale molekuly esencie sú tak malé, že si to cez kožu zamieri až do ciev, vďaka ktorým cirkulujú po celom tele.
Vitalita a harmonizácia emócií Esenciw regenerujú každú bunku v tele, posilňujú imunitu, napomáhajú detoxikácii, utužujú kondíciu. Ďalším zaujímavým účinkom je vyladenie psychiky, upokojenie búrlivých návalov emócií, rozpustenie stresu a povzbudenie k trvalej životnej radosti. Môžu byť tiež naším duchovným sprievodcom pri prežívaní krás života a prítomného okamihu, vedú k uvedomeniu, kto sme a kam smerujeme.
Láska na prvý pohľad: päť osobitých vôní Energy V našich KLUBOCH máte možnosť nasať vôňu aj atmosféru piatich nádherných esencií, ktoré majú afinitu k piatim orgánom v rámci Regenerácie v Pentagrame®. LEVANDUĽA z teplých španielskych svahov,
GERÁNIUM z pobrežia Južnej Afriky
YLANG YLANG z Madagaskaru,
MÄTA z ďalekej Indie
POMARANČ z Brazílie.


Zobraziť viac...

PREČO MÔŽE TENTO ROK PENTAGRAM® CHUTIŤ INAK?

14.8. 2020

Mnoho pravidelných zákazníkov si všimlo odlišnú chuť svojich obľúbených produktov z rady Pentagramu®, najmä pri Gynexe a Korolene. Prečo je to tak a prečo to neznamená nič zlého? Produkty Pentagramu® patria všeobecne medzi najobľúbenejšie a najdôležitejšie prípravky počas celých 25 rokov. Z 95% sú tvorené vysoko koncentrovaným extraktom zloženým až z devätnástich bylín. Práve táto skutočnosť predurčuje ich charakter, lebo každá bylina ako čisto prírodná ingrediencia, závisí od podmienok, v ktorých rastie a silnie. Je ovplyvnená miestom a dobou svojho zberu, priemernými teplotami, počtom slnečných dní alebo úhrnom zrážok.
Účinnosť koncentrátov ostáva vždy rovnaká, biochemický profil sa nikdy nemení. Môže sa však mierne líšiť ich sýtosť, zafarbenie a predovšetkým chuť, pretože dbáme na to, aby prípravky neboli nijako upravované a ich charakter bol presne taký, ako bol získaný prírodnou cestou.
Rok 2020 je v mnohom iný. Máme omnoho viac vlahy a rýchlych zmien počasia ako v predchádzajúcich rokoch. Čo sa ale nemení, je kvalita, zloženie a účinnosť produktov, ktorú máme vždy na prvom mieste.

 
Zobraziť viac…

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.