Energy Top


Poradňa

Existuje mnoho spoločností, ktoré predávajú prírodné preparáty. Spoločnosti Energy však nejde len o to, aby predala svoje produkty, hoci v súčasnost ipatria k špičke medzi podobnými prípravkami. Naša spoločnosť – zatiaľ jediná v spojení s výrobkami - nastolila dnes tak veľmi potrebnú filozofiu zdravotnej prevencie a osvety. Naznačuje širokej verejnosti cestu k vlastnému zdraviu, ktoré je bezo sporu základom šťastného života každého človeka.

Práve pretodbáme na to, aby mali naši zákazníci možnosť bezplatne konzultovať svoje zdravotné ťažkosti vo všetkých Kluboch Energy s odborníkmi z radov alternatívnej aj klasickej medicíny, a aby mali v každom z našich predajných miest možnosť využiť aj ďalšie služby, ako napríkad spoľahlivé premeranie prístrojom Supertronic.

Pre návštevníkov našich internetových stránok máme k dispozícii virtuálnu poradňu,prostredníctvom ktorej odpovedajú na vaše otázky odborníci z rôznych odborov. Naši konzultanti vám poradia pri riešení zdravotných problémov, v žiadnom prípade ale nemôžu nahradiť vašu návštevu u lekára. Na určenie presnej diagnózy je nevyhnutná osobná návšteva špecialistu. Úlohou poradne je navrhnúť záujemcom jednu z možností riešenia problému prostredníctvom prípravkov Energy.

Postup zadania otázky:

  • Kliknite na odkaz " nová správa ", vyplňte odosielateľa (môže to byť aj prezývka).
  • Rubrika "vec" - vyplňte predmet správy (čoho sa týka vaša otázka).
  • Zvoľte si "jazyk", v ktorom chcete komunikovať.
  • Ak zadáte "heslo", bude vaša správa aj odpoveď na ňu anonymná. Heslo prosím nezabudnite.
  • Do "textu" zadajte otázku so všetkými potrebnými údajmi o vašej osobe.

Naši konzultanti odpovedajú na otázky spravidla dvakrát do týždňa, v prípade väčšieho množstva otázok sa môže stať, že na odpoveď budete čakať dlhšie. Táto doba by však nemala prekročiť 14 dní.

Krátke životopisy našich konzultantov