Kariéra v Energy

Rovnako ako celostnú filozofiu našich prípravkov inšpirujú mnohé metódy prírodnej medicíny, aj náš obchodný model je úspešnou kombináciou toho najlepšieho z osvedčených predajných modelov.

Klubový koncept

Efektívne prvky priameho predaja, inšpiratívny franšízing, sieťový marketing a mnohé ďalšie nástroje nám umožnili vytvoriť jedinečný klubový koncept.

Obchodný model klubového konceptu je založený na vzájomnej synergii našich autorizovaných partnerov, tvoriacich sieť Klubov a poradcov s našimi zákazníkmi. Svojím členstvom získavajú prístup k výnimočným prípravkom a nepostrádateľným službám. Spoločne s našimi odborníkmi tvoria dokonale zohratý ekosystém, ktorý vzájomne rastie a organicky sa vyvíja viac ako 20 rokov.

Poradca

Oslovili Vás naše produkty a radi by ste postúpili na profesionálnu úroveň? 
Pozícia poradcu je vhodná pre každého, kto na základe vlastnej pozitívnej skúsenosti chce rozvíjať nové obzory a možnosti aktívnej spolupráce.
Ak ste lekár/ka, terapeut/ka, kozmetička alebo si chcete budovať vlastnú sieť aktívnych partnerov,
náš obchodný plán je tou správnou motiváciou aj odpoveďou.

Vstupný poplatok na pozíciu Poradcu je 35,50 EUR, ku ktorému automatický získavate štartovací balíček“, ktorého súčasťou sú jeden prípravok z radu Pentagramu ® podľa vlastného výberu.

Výsadou tejto pozície oproti základnému členstvu je možnosť prístupu k obchodnému plánu a jeho benefitom, vrátane finančných bonusov.
Samozrejmosťou sú všetky prémiové služby člena. Nákupy za klubové ceny s približne 30% zvýhodnením, magazín VITAE a jeho ročné predplatné (10 vydaní doručených na vašu adresu) a základné materiály s potrebnými informáciami. Prednostný prístup ku klubovým akciám, poradniam, prednáškam a konzultáciám a vernostný program SALUS.

Členstvo sa uzatvára formou vyplnenia Zmluvy o obchodnej spolupráci bez akýchkoľvek ďalších záväzkov, skrytých poplatkov alebo povinností. Platnosť členstva je na dobu jedného roka s možnosťou obnovenia za poplatok 8,30 EUR (opäť vrátane všetkých pokračujúcich výhod).

Poradca, ktorý v priebehu 12 mesiacov platnosti svojej registrácie nenakúpi tovar v minimálnej hodnote 500 bodov, automaticky spadne na pozíciu člena.Pracovňa poradcu

Poradcovia, ktorí sa rozhodli pre obchodnú spoluprácu s našou spoločnosťou a vyvíjajú aktivity v rámci medzinárodného obchodného systému, majú vďaka ISE (Informačný systém Energy) možnosť sledovať vývoj svojej činnosti so zhruba dvanásťhodinovým oneskorením. Na našich webových stránkach ponúkame okrem iného aj služby tzv. Pracovne poradcu, v ktorej majú záujemcovia možnosť sledovať pod svojím prístupovým heslom históriu svojho obchodného rozvoja a jeho aktuálny stav. Informácie v Pracovni sú dostupné aj pre členov Klubu, ktorí chcú sledovať výšku svojej zľavy.

Do Pracovne sa prihlásite následovne:

meno je Vaše registračné číslo,

heslo získate po vyplnení formulára alebo na telefónnom číslach:
035/7731041
035/7731045


Prihlásenie Vstup do pracovne

Časté otázky

Ako sa môžem stať členom Klubu Energy?

Na webe v zozname predajní si nájdete najbližší Klub Energy alebo Konzultačné centrum (viď mapa). V nich vám zodpovedný zástupca podá informácie a v prípade vášho záujmu podpíše s vami zmluvu. Ak vám niekto prípravky Energy odporučil, je vhodné uviesť do zmluvy jeho meno a registračné číslo. V prípade záujmu o obchodnú spoluprácu nezabudnite IČO (kópiu živnostenského oprávnenia) a číslo účtu.

Aké výhody vyplývajú z členstva?

K výhodám klubového členstva patrí okrem nákupu tovaru za zvýhodnenú cenu aj možnosť bezplatne navštevovať lekárske či liečiteľské poradne, odborné prednášky so zdravotnou tematikou a využívanie ďalších klubových aktivít. Okrem iného ide napríklad o besedy so zaujímavými osobnosťami, poradňu pre začínajúcich obchodníkov, rôzne spoločenské akcie, požičiavanie alebo nákup literatúry, ale aj zľavy pri ozdravovacích službách spojených s činnosťou jednotlivých Klubov.

Ako dlho platí členstvo v Klube?

Registrácia v Klube Energy je platná 12 mesiacov od momentu podania prihlášky. Nasledujúcich 6 mesiacov po uplynutí tejto doby sa dá registrácia obnoviť bez straty pozície v obchodnej štruktúre, vždy maximálne na 12 mesiacov od ukončenia predchádzajúcej registrácie. Ak klient zabudne svoju registráciu predĺžiť, stráca nárok na čerpanie výhod klubového členstva.

Môžem sa zúčastniť klubovej činnosti aj ako nečlen?

Môžete, ale strácate možnosť nákupu tovaru za členské ceny a využívanie ďalších klubových výhod.

Akým spôsobom si môžem objednať prípravky Energy?

Prípravky si môžete zakúpiť prostredníctvom predajcov alebo zásielkovej služby.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.