Web shop

ZÁSIELKOVÝ PREDAJ ENERGY


Produkty si môžete objednať nasledovne:

CEZ INTERNET: prípravok si vyberiete a objednáte v našej sekcii Prípravky

E-MAILOM: dobierka @ energy.sk

TELEFONICKY / SMS:
0905 499 395
0905 587 243
0915 959 384
0911 499 395

SKYPE
Vo vašom Skype si dajte vyhľadať energy_on-line


Manipulačný poplatok: Poštovné a balné je jednotné, a to 4,10 eur pri nákupe do 80 eur.
Pri nákupe nad 80 eur je poštovné + balné ZADARMO. Registrovaní členovia Klubu Energy si touto formou môžu objednať aj zvýhodnené produkty v motivačných akciách.

Platba:  Na stránkach Energy môžete platiť aj kreditnou kartou prostredníctvom služby
PayPal/VUB pay.  V prípade, že zvolíte platbu dobierkou, za balík zaplatíte u kuriéra  priamo pri prevzatí balíka.  Za svoj balík na dobierku môžete zaplatiť priamo u kuriéra v hotovosti alebo aj platobnou kartou (MasterCard, Maestro, Visa).
Táto služba je pre Vás bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Motivačné akcie: Zvýhodnené výrobky je možné objednávať všetkými spôsobmi.

Naša skúsená poradkyňa (30 ročná prax v zdravotníctve a 20 ročná prax v Energy) vám rada pomôže pri výbere produktu a skonzultuje aj váš zdravotný stav.
Denne od 8:00 do 17:00  na tel.  0905 499 395

Nezabudnite ani na možnosť konzultácie v našich on-line poradniach.

Veľmi radi vám pomôžeme s výberom produktov, produkty vám radi zabalíme
a do 24 hodín aj zašleme.
Doručenie objednávok sa predpokladá v rozmedzí 24-48 hod. 
Neplatí však počas mimoriadnych, nepredvídateľných a krízových situácií (prírodné katastrofy, pandémie a pod.), kedy sa môže situácia týkajúca sa  skladových zásob či personálnych kapacít dramaticky meniť z hodiny na hodinu.

Ak však chcete komplexné informácie o našich produktoch, novinkách alebo skonzultovať váš zdravotný stav s odborníkmi, povedzme premeraním prístrojom Supertronic, nezabúdajte na pravidelnú návštevu vášho Klubu Energy.

Obchodné podmienky Dobierkovej služby

Chcete mať svoj výrobok doma čím skôr?

Za nezmenenú cenu ho obdržíte kuriérom priamo do Vašich rúk do 48 hodín,
väčšinou však aj do 24 hodín, ak si stihnete objednať do 14:00 hod (počas pracovných dní).

Neplatí však počas mimoriadnych, nepredvídateľných a krízových situácií (prírodné katastrofy, pandémie a pod.), kedy sa môže situácia týkajúca sa  skladových zásob či personálnych kapacít dramaticky meniť z hodiny na hodinu.

  Naša spoločnosť robí všetko preto, aby tovar, ktorý si objednáte do 14:00, bol ešte v ten deň odovzdaný kuriérovi, ktorý ho doručí do 24 hodín v prípade pracovných dní. Treba však mať na zreteli, že doručenie sa predlžuje počas sviatkov a dní pracovného pokoja. Z 98 % sa nám to darí dodržiavať. Najmä ku koncu mesiaca to však nie je vždy z kapacitných dôvodov možné, avšak Vašu objednávku vybavíme zaručene čo najskôr, ako to pôjde. Najneskôr do 48 hodín (pracovné dni) opúšťa náš sklad.

PROSBA: Milí zákazníci, PROSÍME VÁS, aby ste pri objednávaní prípravkov prostredníctvom e-shopu udávali adresu, kde sa budete zdržiavať počas pracovnej doby, aby Vás kuriér zastihol. Ak udáte adresu vášho bydliska, kde sa počas pracovnej doby nezdržiavate, balík vám nebudeme vedieť doručiť. Napr. ak bývate v Devínskej Novej Vsi, ale pracujete v Ružinove a kuriér to zistí až po telefonickom kontakte, prípadne vás nezastihne vôbec, balíček nemusí vedieť doručiť kvôli rozvrhu a plánu cesty, ktorý mal pripravený. Touto informáciou chceme prispieť k promptnému doručovaniu vašich objednávok a vašej spokojnosti. Vopred vám pekne ďakujeme za pochopenie.

 

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.