Kluby Energy

SME PRESVEDČENÍ, ŽE VÝNIMOČNOSŤ NAŠICH VÝROBKOV SI ZASLÚŽI AJ VÝNIMOČNÝ SPÔSOB, AKÝM SA DOSTÁVAJÚ DO RÚK NAŠICH ZÁKAZNÍKOV.


Prostredníctvom Klubov Energy vytvárame priestor umožňujúci dokonale využiť a rozvinúť ich potenciál a pochopiť rozsah potrieb našich klientov. Naša filozofia je založená na dôvernom a osobnom vzťahu, ktorý nie je možný v bežnom obchodnom prostredí.

Predaj prípravkov vnímame iba ako polovicu cesty. Ako dôležitú časť celkovej hodnoty. Ďalšou, nemenej významnou oblasťou je hlboké poznanie všetkých individuálnych potrieb klienta a nastavenie citlivej a komplexnej starostlivosti. Rešpektujeme čas a počúvame. Hľadáme príčiny, aby sme mohli ponúkať dlhodobo efektívne riešenie. Zameriavame sa na kvalitnú diagnostiku, správne určenie terapie i následnú starostlivosť. Vytvárame prirodzený priestor, miesto a čas pre harmóniu tela a mysle.
Zobraziť viac...

Členstvo v Klube Energy a jeho výhody

Členstvom v Klube Energy získate za symbolický poplatok množstvo prémiových výhod. Nemáme žiadne podmienky pod čiarou a ste zaviazaní len a len našou starostlivosťou. Akékoľvek Vaše rozhodnutie je len otázkou Vašej vôle.

KLUBOVÉ CENY

Výhodné klubové ceny produktov vrátane bodového bonusu. Čím viac nakupujete Vy alebo Vaša rodina a priatelia, tým viac šetríte na svoje ďalšie nákupy.

STAROSTLIVOSŤ A VZDELANIE

Prednostná možnosť využívania webovej poradne a osobnej starostlivosti v našich kluboch a konzultačných centrách. Diagnostika, vzdelávanie a osobný prežitok s výrobkami Energy.

MAGAZÍN VITAE

Ročné predplatné časopisu Vitae priamo do Vašej schránky.

ČLENSKÉ AKCIE A SALUS

Každý mesiac plný členských akcií a na mieru pripravených motivácií. Vernostný program Salus pre Vaše zdravie po celý rok.


Podmienky členstva
Vstupný poplatok na pozíciu Člena klubu je 26,60 EUR,
na pozíciu Poradcu 35,50 EUR.*

V tomto poplatku je zahrnutý jeden prípravok z radu Pentagramu ® podľa vlastného výberu, ročné členstvo umožňujúce nákupy za klubové ceny. Magazín VITAE START a k tomu ročné predplatné magazínu Vitae (10 vydaní doručených na vašu adresu). Základné materiály so všetkými potrebnými informáciami. Prednostný prístup ku klubovým akciám, poradniam, prednáškam a konzultáciám. Vernostný programu SALUS. Možnosť aktívnych zliav.

Ponúkame aj registráciu v hodnote 10,- EUR, v ktorej nie je zahrnutý prípravok z radu Pentagramu. Buď si k nemu vyberiete iný-poďla Vášho výberu a jeho hodnota sa k sume pripočíta alebo sa len jednoducho zaregistrujete a výber necháte na inokedy.

Členstvo sa uzatvára formou vyplnenia Zmluvy o obchodnej spolupráci v Klube Energy, Konzultačnom centre alebo online bez akýchkoľvek ďalších záväzkov, skrytých poplatkov alebo povinností. Platnosť členstva je na dobu jedného roka s možnosťou obnovenia za poplatok 8,30 EUR (opäť vrátane všetkých pokračujúcich výhod).*.

Registrácia do KLUBU ENERGY.
Nejedná sa o obnovu registrácie
*/ nákup v členských cenách nezahŕňa zľavové balíčky, ani inak cenovo zvýhodnený tovar.

Vyberte si najbližší Klub Energy

Každý Klub Energy má svoju stálu ponuku poradní, konzultácií a služieb. Okrem toho každý mesiac individuálne organizuje program pre všetkých, ktorí chcú vedieť viac o rôznych témach z oblasti prevencie, zdravia či prírodnej medicíny.

Banskobystrický kraj Bratislavský kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj


Bratislavský
Košický
Nitriansky
Prešovský
Trenčiansky
Trnavský
Žilinský

Vyberte si najbližšie Konzultačné centrum

Pre našich členov je v celej SR k dispozícii až 38 Konzultačných centier, ktoré formou kuriérnej služby alebo satelitnej predajne zaisťujú dovoz a predaj výrobkov v iných častiach republiky, než sa nachádzajú Kluby Energy. Mnohé z týchto predajní ponúkajú aj vlastný ozdravovací program.

Zoznam všetkých Konzultačných centier si stiahnete TU.

Banskobystrický kraj Bratislavský kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj

Členstvo v Klube Energy

Členstvom v Klube Energy získate za symbolický poplatok množstvo prémiových výhod. Nemáme žiadne podmienky pod čiarou a vás zaväzuje iba naša starostlivosť. Akékoľvek rozhodnutie je iba otázkou vašej vôle.

PODMIENKY ČLENSTVA

Vstupný poplatok na pozíciu Člena klubu je 26,60 EUR,
na pozíciu Poradcu 35,50 EUR.

V súčasnosti ponúkame aj registráciu v hodnote 10,- EUR, v ktorej nie je zahrnutý prípravok z radu Pentagramu. Buď si k nemu vyberiete iný-poďla Vášho výberu a jeho hodnota sa k sume pripočíta alebo sa len jednoducho zaregistrujete a výber necháte na inokedy.

V tomto poplatku je zahrnutý jeden prípravok z radu Pentagramu ® podľa vlastného výberu, ročné členstvo umožňujúce nákupy za klubové ceny. Magazín VITAE START a k tomu ročné predplatné magazínu Vitae (10 vydaní doručených na vašu adresu). Základné materiály so všetkými potrebnými informáciami. Prednostný prístup ku klubovým akciám, poradniam, prednáškam a konzultáciám. Vernostný programu SALUS. Možnosť aktívnych zliav.

Členstvo sa uzatvára formou vyplnenia Zmluvy o obchodnej spolupráci v Klube Energy alebo Konzultačnom centre bez akýchkoľvek ďalších záväzkov, skrytých poplatkov alebo povinností. Platnosť členstva je na dobu jedného roka s možnosťou obnovenia za poplatok 8,30 EUR (opäť vrátane všetkých pokračujúcich výhod).


Prečo nakupovať od výrobcu?

Naša spoločnosť si zakladá na tom, že ku každému zákazníkovi alebo distributérovi, či už veľkému alebo menšiemu, uplatňujeme rovnaký a férový prístup. Pracujeme s jednotným cenníkom, ktorý bez výhrad dodržiavame. Toto správanie a férovosť vyžadujeme aj od našich partnerov. Zastávame ten názor,
že kto nie je férový vo vzťahu k svojim partnerom, skôr či neskôr sklame aj svojich zákazníkov. Nákupom od oficiálnych partnerov spoločnosti, ktorými sú naše kluby, konzultačné centrá a naše oficiálne stránky, máte istotu, že nakupujete originálny prípravok s férovým distribučným spravaním.

Časté otázky

Ako sa môžem stať členom Klubu Energy?

Na webe v zozname predajní si nájdete najbližší Klub Energy alebo Konzultačné centrum (viď mapa). V nich vám zodpovedný zástupca podá informácie a v prípade vášho záujmu podpíše s vami zmluvu. Ak vám niekto prípravky Energy odporučil, je vhodné uviesť do zmluvy jeho meno a registračné číslo. V prípade záujmu o obchodnú spoluprácu nezabudnite IČO (kópiu živnostenského oprávnenia) a číslo účtu.

Aké výhody vyplývajú z členstva?

K výhodám klubového členstva patrí okrem nákupu tovaru za zvýhodnenú cenu aj možnosť bezplatne navštevovať lekárske či liečiteľské poradne, odborné prednášky so zdravotnou tematikou a využívanie ďalších klubových aktivít. Okrem iného ide napríklad o besedy so zaujímavými osobnosťami, poradňu pre začínajúcich obchodníkov, rôzne spoločenské akcie, požičiavanie alebo nákup literatúry, ale aj zľavy pri ozdravovacích službách spojených s činnosťou jednotlivých Klubov.

Ako dlho platí členstvo v Klube?

Registrácia v Klube Energy je platná 12 mesiacov od momentu podania prihlášky. Nasledujúcich 6 mesiacov po uplynutí tejto doby sa dá registrácia obnoviť bez straty pozície v obchodnej štruktúre, vždy maximálne na 12 mesiacov od ukončenia predchádzajúcej registrácie. Ak klient zabudne svoju registráciu predĺžiť, stráca nárok na čerpanie výhod klubového členstva.

Môžem sa zúčastniť klubovej činnosti aj ako nečlen?

Môžete, ale strácate možnosť nákupu tovaru za členské ceny a využívanie ďalších klubových výhod.

Akým spôsobom si môžem objednať prípravky Energy?

Prípravky si môžete zakúpiť prostredníctvom predajcov alebo zásielkovej služby.

E-shop Energy

Máte možnosť využívať aj zasielanie prípravkov priamo na vašu adresu.
Obchodné podmienky TU.
Napriek všetkým výhodám zásielkovej služby nezabúdajte, prosím, na pravidelné návštevy svojho Klubu! Naši spolupracovníci vám poskytnú odborné poradenstvo, zvýhodnenú ponuku prípravkov a množstvo ďalších služieb.

V tomto mesiaci organizujeme

DatumČasMiestoPopisPrednášaOrganizuje klub

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.