Registrácia


LEN PÁR KROKOV VÁS DELÍ OD TOHO,
ABY STE SA STALI ČLENMI RODINY ENERGY.
ĎAKUJEME!Veľmi si vážime, že s nami zdieľate Vaše základné osobné údaje, ktoré nám umožnia ponúknuť Vám naše služby, prispôsobené ponuky a možnosť inšpirovať Vás k zdravšiemu životu.

Ak ste sa o nás dozvedeli od Vašich priateľov alebo kolegov, ktorí už sú členmi RODINY ENERGY, poprosili by sme Vás, aby ste ich registračné číslo uviedli v registračnom formulári na mieste Sponzora.

Registrácia prebehne úspešne, ak po vyplnení a odoslaní formolára obdržíte správu na Vami zadaný e-mail, v ktorom obdržíte prístupové meno a heslo. Ak správu neobdržíte do 10 minút, skontrolujte priečinok spam. Do členskej zóny Klubu Energy sa prihlásite na našich webových stránkach prostredníctvom obdržaného mena a hesla a okamžite môžte nakupovať za členské ceny v našom e-shope, prípadne osobne v Klube Energy či Konzultačnom centre Energy. Poplatok za on-line registráciu vo výške 10,- eur sa automaticky pripočíta k Vášmu prvému nákupu. Registráciou získavate nielen možnosť nakupovať za výhodné členské ceny, ale aj množstvo iných výhod.

V tomto poplatku je zahrnuté ročné členstvo v Klube Energy umožňujúce nákupy za klubové ceny. Magazín VITAE START a k tomu ročné predplatné magazínu Vitae (10 vydaní doručených na vašu adresu). Základné materiály so všetkými potrebnými informáciami. Prednostný prístup ku klubovým akciám, poradniam, prednáškam a konzultáciám a tiež prístup do našej knižnice, kde získate prístup k cenným materiálom a brožúram. Vernostný programu SALUS. Možnosť aktívnych zliav.

REGISTRÁCIA - prosím vyplňte formulár

Meno
Priezvisko
Adresa (Ulica, číslo)
Mesto
PSČ
Krajina
Telefón
E-mail
ZOPAKUJTE E-mail
Číslo sponzora (nepovinné)
Váš sponzor by mal byť človek, ktorý vám produkt ako prvý predstavil, ale predovšetkým je to človek, ktorý sa o Vás bude starať a zodpovie Vám všetky otázky, pomôže Vám rozšíriť Vašu registráciu.
Klub
Beriem na vedomie, že členská registrácia bude dokončená až po uskutočnení prvého nákupu a vstupného poplatku 10,-eur, ktorý sa k nákupu priráta automaticky.

Registračné formuláre na stiahnutie

Prosíme Vás, aby ste vyplnenú zmluvu o obchodnej spolupráci zaslali vyplnenú a podpísanú na adresu riaditeľstva
ENERGY, spol. s.r.o., Ulica mládeže 43, 945 01 Komárno.
Rovnako dokument GDPR - Potvrdenie dotknutej osoby o súhlase a poučení.

So všetkými osobnými údajmi, ktorá spracovávame, narábame v súlade s Celoeurópskou smernicou GDPR, v zmysle tejto smernice môžete údajte meniť, dopĺňať alebo požiadať o ich výmaz či zabudnutie. V prípade, že máte takúto požiadavku, nás kontaktujte na e-mail jozef.cernek@energy.sk,
resp. telefonicky + 421-35-77 31 041/045 v zmysle smernice. 

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.