Registrácia


LEN PÁR KROKOV VÁS DELÍ OD TOHO,
ABY STE SA STALI ČLENMI RODINY ENERGY.
ĎAKUJEME!Veľmi si vážime, že s nami zdieľate Vaše základné osobné údaje, ktoré nám umožnia ponúknuť Vám naše služby, prispôsobené ponuky a možnosť inšpirovať Vás k zdravšiemu životu.

Ak ste sa o nás dozvedeli od Vašich priateľov alebo kolegov, ktorí už sú členmi RODINY ENERGY, poprosili by sme Vás, aby ste ich registračné číslo uviedli v registračnom formulári na mieste Sponzora.

Registrácia prebehne úspešne, ak po vyplnení a odoslaní formolára obdržíte správu na Vami zadaný e-mail, v ktorom obdržíte prístupové meno a heslo. Ak správu neobdržíte do 10 minút, skontrolujte priečinok spam. Do členskej zóny Klubu Energy sa prihlásite na našich webových stránkach prostredníctvom obdržaného mena a hesla a okamžite môžte nakupovať za členské ceny v našom e-shope, prípadne osobne v Klube Energy či Konzultačnom centre Energy. Poplatok za on-line registráciu vo výške 10,- eur sa automaticky pripočíta k Vášmu prvému nákupu. Registráciou získavate nielen možnosť nakupovať za výhodné členské ceny, ale aj množstvo iných výhod.

V tomto poplatku je zahrnuté ročné členstvo v Klube Energy umožňujúce nákupy za klubové ceny. Magazín VITAE START a k tomu ročné predplatné magazínu Vitae (10 vydaní doručených na vašu adresu). Základné materiály so všetkými potrebnými informáciami. Prednostný prístup ku klubovým akciám, poradniam, prednáškam a konzultáciám a tiež prístup do našej knižnice, kde získate prístup k cenným materiálom a brožúram. Vernostný programu SALUS. Možnosť aktívnych zliav.

Oslovili Vás naše prrípravky natoľko, že by ste radi postúpili na profesionálnu úroveň?
Pozícia poradcu je vhodná pre každého, kto na základe vlastnej pozitívnej skúsenosti chce rozvíjať nové obzory a možnosti aktívnej spolupráce.
Ak ste lekár/ka, terapeut/ka, kozmetička alebo si chcete budovať vlastnú sieť aktívnych partnerov, náš obchodný plán je tou správnou motiváciou aj odpoveďou.
Registrovať sa na túto pozíciu je potrebné v Klube Energy alebo telefonicky na Dobierkovej službe +421905499395.

REGISTRÁCIA - prosím vyplňte formulár

Meno
Priezvisko
Adresa (Ulica, číslo)
Mesto
PSČ
Krajina
Telefón
E-mail
ZOPAKUJTE E-mail
Číslo sponzora (nepovinné)
Váš sponzor by mal byť človek, ktorý vám produkt ako prvý predstavil, ale predovšetkým je to človek, ktorý sa o Vás bude starať a zodpovie Vám všetky otázky, pomôže Vám rozšíriť Vašu registráciu.
Klub
Beriem na vedomie, že členská registrácia bude dokončená až po uskutočnení prvého nákupu a vstupného poplatku 10,-eur, ktorý sa k nákupu priráta automaticky.

Registračné formuláre na stiahnutie

Prosíme Vás, aby ste vyplnenú zmluvu o obchodnej spolupráci zaslali vyplnenú a podpísanú na adresu riaditeľstva
ENERGY, spol. s.r.o., Ulica mládeže 43, 945 01 Komárno.
Rovnako dokument GDPR - Potvrdenie dotknutej osoby o súhlase a poučení.

So všetkými osobnými údajmi, ktorá spracovávame, narábame v súlade s Celoeurópskou smernicou GDPR, v zmysle tejto smernice môžete údajte meniť, dopĺňať alebo požiadať o ich výmaz či zabudnutie. V prípade, že máte takúto požiadavku, nás kontaktujte na e-mail jozef.cernek@energy.sk,
resp. telefonicky + 421-35-77 31 041/045 v zmysle smernice. 

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.