Registrácia


LEN PÁR KROKOV VÁS DELÍ OD TOHO,
ABY STE SA STALI ČLENMI RODINY ENERGY.
ĎAKUJEME!Veľmi si vážime, že s nami zdieľate Vaše základné osobné údaje, ktoré nám umožnia ponúknuť Vám naše služby, prispôsobené ponuky a možnosť inšpirovať Vás k zdravšiemu životu.

Ak ste sa o nás dozvedeli od Vašich priateľov alebo kolegov, ktorí už sú členmi RODINY ENERGY, poprosili by sme Vás, aby ste ich registračné číslo uviedli v registračnom formulári na mieste Sponzora.

REGISTRÁCIA - prosím vyplňte formulár

Meno
Priezvisko
Adresa
Adresa
Mesto
PSČ
Krajina
E-mail
Telefón
Číslo sponzora (nepovinné)
Klub

Registračné formuláre na stiahnutie

Prosíme Vás, aby ste vyplnenú zmluvu o obchodnej spolupráci zaslali vyplnenú a podpísanú na adresu riaditeľstva ENERGY, spol. s.r.o., Ulica mládeže 43, 945 01 Komárno.
Rovnako dokument GDPR - Potvrdenie dotknutej osoby o súhlase a poučení.

So všetkými osobnými údajmi, ktorá spracovávame, narábame v súlade s Celoeurópskou smernicou GDPR, v zmysle tejto smernice môžete údajte meniť, dopĺňať alebo požiadať o ich výmaz či zabudnutie. V prípade, že máte takúto požiadavku, nás kontaktujte na e-mail jozef.cernek@energy.sk, resp. telefonicky + 421-35-77 31 041/045 v zmysle smernice. 

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.