Magazín Vitae

Pre členov Klubu Energy a ďalších záujemcov o informácie z oblasti vývoja alternatívnej medicíny vydáva naša spoločnosť každý mesiac klubového Spravodajcu. Toto periodikum obsahuje najnovšie správy o sortimente firmy a ďalšie zaujímavosti zo sveta zdravia.

Členovia KE, ktorí vďaka aktívnej obchodnej spolupráci dostávajú mesačné dílerské vyrovnanie (MDV), majú nárok na zasielanie klubového mesačníka zdarma. Ostatní si ho môžu kúpiť v ktoromkoľvek Klube Energy za  0,33,- € / 10,-Sk alebo majú možnosť zabezpečiť si jeho zasielanie kúpením predplatného na tom istom mieste.

Každý člen Klubu, ktorému ešte nevypršalo členstvo, obdrží dvakrát doroka zdarma poštou Spravodajcu Špeciál s výberom najzaujímavejších aktuálnych informácií z uplynulého polroka.

Zvláštnym vydaním Spravodajcu je tzv. Štart, v ktorom možno získať základné informácie o firme, jej výrobkoch, filozofii a systéme predaja. Túto tlačovinu dostane každý zákazník ako súčasť štartovacieho balíčka pri zakúpení členstva v Klube Energy . Je však možné kúpiť ho aj vo všetkých centrách v ČR, SR.

                                                                                                                         

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.