Beauty Energy

TajemstvO UKRYTÉ  VO VNÚTRI

AK TÚŽIME PO DOKONALEJ PLETI,
musíme najskôr porozumieť svojmu telu!!

Naša pokožka je zrkadlom vzájomného pôsobenia a ovplyvňovania medzi vonkajším svetom a stavom nášho vnútorného tela.
Dokonalosť je odrazom jeho harmónie, jednotlivé nedokonalosti sú signálom vychýlenia biologickej rovnováhy.

Pomocou starostlivo vybraných a najúčinnejších ingrediencií sa staráme
o pokožku, dodávame vnútornému organizmu silu
a mysli vraciame potrebný pokoj.

Základné princípy

S najväčšou starostlivosťou a čistým úmyslom pristupujeme ku každému aspektu našich prípravkov. Vychádzajú z prírodných základov, sú šetrné k pleti, dobre sa vstrebávajú, príjemne sa aplikujú a dlhodobo pôsobia. Mimoriadne vysoké množstvo účinných látok spája v sebe metódy fytoterapie, aromaterapie, kryštáloterapie, tradičnej čínskej medicíny a biorezonancie tak, aby sme ich vzájomnou kombináciou dosiahli najlepší účinok.

Prírodné parfumy

Iba najvzácnejšie esencie v aromaterapeutickom množstve tvoria prírodný parfum, ktorý dodáva výnimočnosť každému z prípravkov. Sú nástrojom jemnej terapie, ktorá má obrovskú schopnosť zasiahnuť hlbokú myseľ a harmonizovať vnútornú silu. Pretože obsahujú samotnú podstatu bylín, sú najbohatšími látkami v rastlinnej ríši a mnohé z nich patria medzi najdrahšie.

Kvalita

Pri výrobe používame najkvalitnejšie a preverené suroviny vybrané tak, aby spĺňali náročné požiadavky prírodnej kozmetiky. Starostlivo vyberáme dodávateľov účinných látok a spolupracujeme s nimi, aby sme spoločne zaistili rešpekt
k prirodzeným biorytmom rastlín, ich vysokú čistotu, energetickú hodnotu
a účinnosť. Nepoužívame parabény, syntetické farbivá ani vône, minerálne oleje, akékoľvek ropné deriváty, geneticky modifikované organizmy,
chemické UV filtre, ani SLS.

Cytovital renove

Vyživuje zrelú pleť so sklonom k tvorbe vrások. Pomáha pri obnove dermálnych buniek, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje jej mladistvý vzhľad. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Zmyselná zemitá vôňa santalu a vanilky osloví zrelú ženu. Odbúrava stres a napätie, unáša nás na krídlach exotiky, upokojuje psychiku a hladí na duši.

ZobraziŤ mandalu

Cytovital renove náleží k prvku Země, je spojen s energií Vlhka.

Zemi charakterizuje žlutá barva a sladká chuť. V lidském životě je spojena se zralostí. Období Země se u většiny lidí překrývá s časem založení rodiny a budování kariéry. Souvisí s ním citlivost, seberealizace, stabilita, klid, bezpečí a empatie, ale na druhé straně také nedůvěra, nerozhodnost, přecitlivělost a lenost.

Účinné ingredience:

čistý rastlinný olej arganovy, mandľový, makadamiový, ricínový a pupalkový, kyselina jantárová, humidové kyseliny, esenciálne oleje z bigarádie, geránia, vanilky a santalového dreva, extrakt z bedrovníka, fagary, fenikla, sladkého drievka, levandule, pyšteka, leuzey šuštivej, muiry puamy, šišiaka, ďumbiera, vanilky, kokoríka a pupkovníka.

Ruticelit renove

Svojou ľahkou revitalizačnou kompozíciou je určený na všetky typy pleti. Ak nemáte pleť priveľmi mastnú a ani nepociťujete suchosť a sťahovanie, Ruticelit renove je ten pravý. Je vhodný najmä na pleť s rozšírenými žilkami – kuperózou. Spevňuje a posilňuje pružnosť ciev, podporuje mikrocirkuláciu, zmierňuje svrbenie. Pokožku zmäkčuje a zvláčňuje. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Ruža je čistá láska skoncentrovaná do kvapky esencie, ktorá podporí radosť, dôveru a prijatie samého seba.

Zobraziť mandalu

Ruticelit renove náleží k prvku Oheň, je spojen s energií Tepla a Žáru.

Pro Oheň je typická hořká chuť, jižní světová strana a z ročních období samozřejmě léto. V lidském životě představuje dobu radostného mládí. Období Ohně je spojeno s intenzivním duševním vývojem, zvídavostí, intuicí a smíchem, schopností prožívat štěstí nezávisle na vnějších faktorech. Na druhou stranu se může projevovat zmateností v jednání a neschopností se vyjádřit.

Účinné ingredience:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamiový a černuškový, kyselina jantárová, Vermesin®, esenciálne oleje z geránia, bigarádie, vanilky, ruže a cyprušteka, extrakt z ríbezle zlatej, sofory, ginkga, pagaštanu, komonice, kostihoja, krvavca, nechtíka, pohánky, prasličky, ruty, ľubovníka, bôľhoja a hamamelu.

Artrin renove

Je určený na unavenú, suchú a citlivú pleť, ktorá stráca svoju prirodzenú farbu. Pokožke dodáva potrebnú výživu, ochraňuje ju, hydratuje a zabraňuje jej ďalšiemu vysušovaniu. Hojí drobné jazvičky a vyhladzuje začínajúce vrásky, pomáha pri viditeľných tmavých kruhoch pod očami. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Vôňa večernej letnej prechádzky pozdĺž brehu mora. Arabský jasmín sa snúbi s vôňou cédra a dodáva silu do všedných dní. Podporuje chuť tvoriť a radovať sa.

ZobraziŤ mandalu

Artrin renove náleží k prvku Voda, je spojen s energií Chladu.

Vodě náleží modrá a černá barva, slaná chuť, sever a zima. V lidském životě ovládá jeho poslední fázi. Pro element Voda je charakteristická moudrost, intuice, skromnost, vytrvalost, stálost a smíření. Na druhou stranu se Voda může projevovat ve své negativní poloze jako strach, deprese, strnulost a neustálé obavy.

Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, makový, mandľový a jojobový, Croton lechleri, kyselina jantárová, esenciálne oleje z geránia, bigarádie, vanilky, jasmínu a cédra, extrakt z agátu, zlatobyle, pagaštanu, komonice, kôpra, kostihoja, sladkého drievka, kapucínky, pyšteka, senovky, arniky, puškvorca, turanca, túžobníka, vavrínu a ďumbiera.

Droserin renove

Obnovuje suchú, stenčenú pleť, ktorá nedostatočne plní svoju ochrannú funkciu. Je najmastnejší zo všetkých krémov RENOVE, preto je vhodný aj pre najsuchšie typy pokožky. Chráni pred vonkajšími vplyvmi – chladom, vetrom a mrazom. Uplatní sa aj ako zimný krém, na všetky typy pleti. Je vhodný na denné aj nočné použitie.

Vôňa myrtového hája, zaliateho slnkom, prebúdza a zbystruje všetky zmysly, navodzuje pocit bezpečia, vyrovnanosti a nadzmyslového vnímania mieru.

Zobraziť mandalu

Droserin renove patrí k prvku Kov, je spojený s energiou Sucha.

Z ročných období patrí Kovu jeseň, zo svetových stran západ a v ľudskom živote sa ujíma vlády po plodnom období Zeme, vo vrcholnej fáze aktívneho života. Čas Kovu je spojený s dozrievaním a žatvou, potom s uvädaním a vysychaním. Aj so schopnosťou presadiť sa, so životnou pevnosťou, zodpovednosťou a cieľavedomosťou, na druhej strane s bojovnosťou, plačom, smútkom, zlou adaptabilitou a puntičkárstvom.

Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, makadamiový, jojobový a černuškový, kyselina jantárová, esenciálne oleje z geránia, bigarádie, niaouli, levandule a myrty, extrakt z arálie, divozelu, pamajoránu, chinínovníka, sofory, skorocelu, konopnice, kurkumy, sladkého drievka, kapucínky, pľuzgierky, pľúcnika, podbeľa, ibiša, prasličky, ruže, materinej dúšky, yzopu a ďumbiera.

Protektin renove

Je určený na zmiešanú a mastnú pleť alebo problematickú pokožku so sklonom k vyrážkam, dermatitídam a akné. Účinne hojí zápalové a ekzémové ložiská, pritom pleť nevysušuje, ale pomáha jej vláčnosti, sťahuje póry. Je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, najmä vápnika a horčíka. Eliminuje tvorbu a rozsah pigmentových škvŕn a svojím zložením prirodzene neutralizuje toxíny. Je vhodný ako denný aj nočný krém.

Vôňa pretkaná levanduľou prináša sviežosť a čistotu ako tanec za letného dažďa na rozkvitnutej lúke. Podporuje spoľahlivosť a posilňuje odolnosť.

ZobraziŤ mandalu

K Drevu patrí zelená farba, kyslá chuť a zo svetových strán východ.

Z ročných období s ním spája jar a v ľudskom živote analogicky bezstarostné detstvo. Drevo znamená prudký rozvoj, vízie, plánovanie, rozhodnosť, zvedavosť a s ňou spojenú originalitu a kreativitu, ale môže sa prejaviť aj unáhlenosťou v konaní, hnevom či neschopnosťou plniť alebo dokončovať plány.

Účinné ingrediencie:

čistý rastlinný olej arganový, mandľový, konopný a makový, kaolín, kyselina jantárová, esenciálne oleje z geránia, niaouli, levandule, bigarádie a cistusu, extrakt z arálie, sofory, jastrabiny, pakostu, kostihoja, sladkého drievka, pyšteka, lopúcha, prasličky, puškvorca, sedmokrásky, lipkavca, šišiaka, bôľhoja, hamamelu, fialky, lastovičníka, vresu a zemedymu.

Katalóg Beauty

Teraz máte možnosť stiahnuť si katalóg Beauty Renove v elektronickej verzii, priamo do vášho počítača vo formáte PDF a mať ho tak stále pri sebe!

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.