Inštitút vzdelávania Energy 2020

Pravá únava je z nevedomosti, pretože tá je chorobou duše. Oslobodiť sa od nej znamená záchranu, večný pokoj a stálu rozkoš.
Avicenna: Perzia, 980–1037 n. l.

Inštitút vzdelávania Energy (IVE)

OZNAM: Prednášky Inštitútu vzdelávania Energy 2020 sa dočasne budú uskutočňovať prostredníctvom aplikácie Zoom. Ak túto aplikáciu nainštalovanú máte, prihlásenie sa na prednášku nebude predstvovať žiadny problém. Ak ju nainštalovanú ešte nemáte, pripravili sme pre Vás manuál, podľa ktorého si tento program viete nainštalovať po zaslaní pozvánky v deň prednášky. Tento postup je potrebné spraviť raz a po ďalší krát Vám už budú stačiť kroky, ktoré sú vo video manuáli. Pozrite si aj prehľad webinárov.

Plánované školenie v termíne 24.-26.apríl sa presúva na október.
Bližšie informácie Vám upresníme v priebehu leta.


Vzdelávanie považujeme za nesmierne dôležitú, integrálnu súčasť našej činnosti.
Tí najlepší z nás sú pripravení poskytnúť vedomosti a skúsenosti získané dlhoročnou úspešnou praxou a nepretržitým štúdiom. Jednotlivé súčasti komplexného vzdelávania sú rozčlenené tak, aby pokryli všetky dôležité témy.
Každého dostávame k informáciám, ktoré potrebuje.


Semináre sú organizované tak, aby Vám neunikla žiadna dôležitá téma.

Nebojte sa s našimi lektormi konzultovať Vaše skúsenosti a podeľte sa o ne aj s ďalšími frekventantmi Inštitútu vzdelávania. Skúsenosť je predsa najlepšia škola.
Celý program je naplánovaný vopred, k plánovaným seminárom pridávame ďalšie o aktuálnych novinkách.
Informujte sa na Klube Energy aj o špeciálnom seminári skúseností, tie vedie Váš vedúci Klubu Energy.
Nezáleží na Vašom veku alebo vzdelaní. Ochota pomôcť sebe a svojmu okoliu je to jediné, čo pre absolvovanie nášho programu potrebujete.
Prihláste sa na seminár prostredníctvom našich stránok, a na Klube Energy si prevezmite preukaz frekventanta Inštitútu vzdelávania.
Samozrejmosťou sú rôzne motivačné akcie inštitútu a jeho frekventanti budú môcť absolvovať trojdňové školenie Energy s výraznou zľavou.
Súčasťou každého semináru sú vypracované poznámky k prednáške, Vy sa tak môžete plne sústrediť na lektora.

Mysleli sme na všetko, mysleli sme na Vás.


Prvým krokom na ceste k šťastiu je učenie. Podeľte sa o svoju skúsenosť, je to cesta ako dosiahnuť nesmrteľnosť.“ 
Dalajláma: Tibet, súčasnosť

Ako bude vzdelávanie prebiehať

1. Na každý seminár je nutné, aby sa jeho účastník prihlásil cez formulár na internete, ktorý nájdete na našej webovej stránke www.energy.sk v kolonke Inštitút vzdelávania 2020. Je potrebné vyplniť si základné údaje a to svoje registračné číslo a heslo, ktoré ste dostali v uvítacom liste, alebo Vám ho nadiktujeme my na telefónnom čísle: 035 / 7731 041, 5. Ďalším krokom je už len vybrať si daný klub a názov prednášky, kam by ste radi zavítali. Potom už len prihlášku odošlete a my ju spracujeme. Naši vedúci Klubu Energy Vám s tým radi pomôžu. Každú prednášku, ktorú absolvujete, si tiež dajte podpísať do Vašej knižky lektorom, ktorý daný seminár vedie.

2. Inštitút vzdelávania bude prebiehať tak, aby bolo možné sa kedykoľvek prihlásiť. Základné témy sa budú periodicky opakovať, pričom mesačne budeme vykonávať jeden, maximálne dva kurzy a aby ste nezabudli na prednášky na ktoré ste sa prihlásili Vám deň pred prednáškou pošleme email a pripomenieme Vám ju, ale na tento krok je potrebné, aby ste ho mali zadaný.

3. Za obsah a formu zodpovedá MUDr. Július Šípoš ako predseda Odbornej rady,
za firmu Energy Inštitút vzdelávania manažuje Mgr. Nikoleta Vargová (0908 023 466).

4. Frekventantov budeme pozývať aj na ďalšie pokračovania Inštitútu či informovať ich o dôležitých akciách prostredníctvom emailov, SMS správ alebo informácii na Klube Energy.

5. Do Inštitútu vzdelávania sa môže prihlásiť len registrovaný člen Klubu Energy (neregistrovaným totiž nevieme poskytovať zľavy, ktoré budú súčasťou Inštitútu).

6. Inštitút je spoplatnený jednorazovým poplatkom 9,90 € s platnosťou do konca roka 2020.

Aj naši lektori boli kedysi radovými členmi Klubu Energy. Prípravky začali používať na sebe, svojom okolí a neskôr vo svojej praxi. Prípadne si prax otvorili vo chvíli, keď nadobudli dojem, že filozofia spoločnosti Energy a jej používanie v praxi, je to, čomu sa chcú venovať. To isté sa pokojne môže stať aj vám.

Je to jedna z úžasných vecí, ktoré umožňuje náš program. Boli by sme radi, aby ste využili svoje poznatky napríklad vo Vašom Klube Energy. Spýtajte sa Vášho vedúceho Klubu Energy ako na to.Ako sa prihlásiť

Prihlásenie je veľmi jednoduché.
Toto je jedna z možností:

1) V Menu si vyberte položku Prihlásenie.
Tu zadáte svoje registračné číslo a heslo, ktoré ste dostali v uvítacom liste alebo Vám ho nadiktujeme my na telefónnom čísle:
035 / 7731 041 alebo 035 / 7731 045

2) V ďalšom kroku si v Menu vyberte Inštitút vzdelávania 2020, následne tlačítko Prihlásenie.

3) A tu si už len stačí vybrať váš Klub Energy a názov prednášky (semináru) a kliknúť na odoslanie prihlášky.  Ak zadáte správne tel. číslo a váš email, o všetkom dôležitom vás už budeme informovať. 

 

Prečo sa prihlásiť

Chcete byť zdravší?
Chcete vedieť viac o sebe?
O vašom zdraví a zdraví vašich blízkych? Zaujímate sa o zdravý životný štýl?
Tí najlepší z nás sú pripravení viesť práve pre vás odborné semináre.
 
Všetko pod hlavičkou Inštitútu vzdelávania Energy.
Umožníme vám nazrieť do rozličných tém:
 

Od základov tradičnej čínskej medicíny, reflexných bodov vášho tela,  cez základy Pentagramu až po nonverbálnu komunikáciu a multilevel marketing. 
 
Spravte prvý krok a prihláste sa na najbližší seminár.
               Môžete tak spraviť veľmi jednoducho na našich stránkach www.energy.sk

Okrem presných a aktuálnych informácií tak získate viacero výhod:
               - každému prihlásenému účastníkovi pripravíme vopred poznámky
               - podľa jeho získaných vedomostí mu pripravíme pozvánku a špeciálnu zníženú cenu na ďalšie pokračovanie vzdelávania
 - pripravujeme špeciálne zľavové akcie na nákup produktov Energy pre seminaristov

Prehľad tém a lektorov

Pozrite si nasledovný prehľad tém INŠTITÚTU VZDELÁVANIA ENERGY (IVE) 2020.
Stať sa frekventantom IVE je jednoduché. Stačí sa prihlásiť s Vašimi Energy ID údajmi - reg. číslo a heslo, ktoré máte pridelené.

Najbližšie prednášky

Prehľad tém, dátumov a lektorov na stiahnutie vo formáte PDF
(aktualizované: 7. september 2020)

TémaKlubDátum / časPrihlásenie
Celiakia I. - základy: MUDr. Renáta Gerová WEBINÁR Košice 28/09/2020 o 17:00 Prihlásiť sa
Správne užívanie a kombinovanie prípravkov - Zuzana Krajčíková Mikulová WEBINÁR Prievidza 29/09/2020 o 17:00 Prihlásiť sa
TČM: Zuzana Mikulová WEBINÁR Martin 30/09/2020 o 17:00 Prihlásiť sa
TČM II. - vzťahy - pokročilí: Zuzana Krajčíková Mikulová WEBINÁR Nová Dubnica 01/10/2020 o 17:00 Prihlásiť sa
Srdce a cievy IV - pokročilí: MUDr. Július Šípoš WEBINÁR Poprad 06/10/2020 o 17:00 Prihlásiť sa

Zabudli ste Vaše meno a heslo?
Nemám Energy ID, čo s tým?
Nie ste registrovaný člen Klubu Energy, ale radi by ste sa zapojili do vzdelávania?

Kontaktujte nás, prosím:
+ 421 908 023 466


Časté otázky

Čo získam absolvovaním Inštitútu?

To najcennejšie - informácie. Kurzy sú vystavané tak, aby Vás „previedli“ prístupom k vlastnému zdraviu, neskôr k zdraviu Vašich blízkych a adekvátnej pomoci. Po absolvovaní trojročného štúdia by ste mali byť pripravení podeliť sa o Vaše poznatky prostredníctvom vlastného kurzu či poradenstva. Nie je to, samozrejme, podmienka, len možnosť. Absolventi Inštitútu vzdelávania budú cenovo zvýhodnení pri veľkých školeniach Energy. Minimálne raz za šesť mesiacov pre nich pripravíme špeciálnu motivačnú akciu na nákup prípravkov Energy.

Je nevyhnutné absolvovať všetky témy?

Inštitút vzdelávania a jeho jednotlivé kurzy sú vytvorené tak, aby témy na seba nadväzovali. Odborným garantom je MUDr. Július Šípoš. Kurzy sa zostavujú tak, aby podávali komplexné informácie. Najviac vedomostí a praxe získate absolvovaním celého vzdelávacieho procesu.

Aký je náš zámer?

Naším zámerom je vytvoriť či skôr „vystavať“ Vaše vedomosti tak, aby ste ich vedeli naozaj použiť v praxi. Vedomosti sú obrovským darom, rovnako ako zdravie. Cesta za zdravím nie je v dnešnom svete úplne jednoduchá. Cieľom našej firmy bolo, je a bude, aby sme túto cestu ľuďom priblížili a sprevádzali ich na nej. Preto sme oslovili najlepších odborníkov/odborníčky z rôznych oblastí. Podelia sa s Vami o svoje skúsenosti a poznatky a na ich základe sa Vám budú usilovať pomôcť.

Čo musím spĺňať, aby som sa Inštitútu mohol zúčastniť?

V prvom rade najťažšiu vec: musíte chcieť a mať záujem získať vedomosti. Prvým dôležitým krokom je, že musíte obetovať svoj čas. Zatiaľ nemáme žiadne iné nároky na vzdelanie ani na vek. Neskôr, pri zložitejších témach budeme trvať na tom, aby mal účastník/účastníčka absolvované aj predchádzajúce kurzy. Lektor/lektorka sa tak nebude musieť vracať k detailom základov, ale plynulo nadviaže na predchádzajúce kurzy.

Koľko peňazí to bude stáť?

Už najväčší učenci povedali, že niet väčšieho bohatstva ako vedomosti. Vás však vedomosti získané v našom Inštitúte vzdelávania Energy nemusia stáť nič. Neveľký poplatok 9,90 €, ktorý zaplatíte, Vám umožní prístup do všetkých (cca 30) webinárov do konca kalendárneho roka 2020 či budú pokračovať touto formou, alebo na vašich kluboch Energy.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.