Zelené potraviny

Z najčistejších zdrojov na Zemi s úžasným obsahom nutričných prvkov, vitamínov, minerálov, enzýmov, antioxidantov, aminokyselín. Všetko v čistej prírodnej a účinnej forme.


Desatoro zelených potravín

Našim poslaním je hľadanie tých najlepších kvintesencií, ktoré sa ešte nachádzajú v zapadnutých kútoch našej planéty, na ostrovoch čistého životného prostredia. Len tam, v panenskej prírode, získavame biologicky najkvalitnejšie zdroje, ktoré šetrne spracovávame, dôkladne kontrolujeme a čerstvo ich balíme.


Pochádzajú zo starostlivo vybraných miest, predstavujú esenciu tých najlepších prírodných zdrojov.

Sme presvedčení, že z pohľadu čistoty a účinku v tejto kategórií nenájdete lepšie produkty.

Ak áno, sme pripravení Vám vrátiť investované prostriedky.

Všade mimo zberu z voľnej prírody pracujeme s certifikovanými bio/organickými surovinami.

Každé balenie obsahuje obrovské množstvo telu prospešných látok.

Výber prípravkov je pre zákazníka veľmi jednoduchý a intuitívny.

Sú vhodné pre každodenné užívanie.

Jednotlivé prípravky je možné jednoducho a bez obmedzenia vzájomne kombinovať.

Vždy nájdete ten správny prípravok, pre akýkoľvek denný rytmus alebo ročné obdobie.

10. Sú inšipiratívne, použiteľné priamo alebo v rámci kreatívnych receptov. Vhodné pre každého.

Produkty

Zelené potraviny, alebo ak chcete superpotraviny, sú dokonalou esenciou, ktoré do seba bezo zvyšku otlačí prostredie, v ktorom vyrastá a silnie. Miera znečistenia životného prostredia vo väčšine lokalít dnes prakticky vylučuje ich využitia. Dosiahnutie a zachovanie prémiových kvalitatívnych parametrov v týchto oblastiach je nemožné. Samy potom zo svojej podstaty už nedokážu zabrániť absorpciu nežiaducich látok zo znečisteného okolia, ktoré ich obklopuje. Typickým príkladom je prevažná časť Indie, celá oblasť Číny a severnej Afriky. Naopak miesta, ktoré si zachovávajú svoje životné prostredie v rovnováhe, nájdeme v odľahlých častiach Južnej a Severnej Ameriky, Austrálie, Ruska a na vzdialených ostrovoch bez rozsiahlej priemyselnej výroby.

Väčšina ponúkaných (často lacných) produktov na trhu má bohužiaľ svoje miesto pôvodu v Číne, v prípade chlorely, spiruliny alebo zeleného jačmeňa je to dokonca vyše 90%. Pritom laboratórne analýzy jasne preukazujú, že so vzrastajúcim znečistením prostredia zreteľne vzrastajú aj hodnoty nameraných nežiaducich látok v týchto produktoch. Ani označenie BIO alebo organic tu mnoho nepomôže. Zohľadňuje totiž iba technologicky pridanej látky a procesy, nie okolité prostredie!

S vedomím týchto skutočností sme nastavili tie najprísnejšie kritériá nielen pre spracovanie, ale vyhľadali sme pre každý výrobok aj ony takmer zabudnuté kúty planéty, kde pôda, voda a vzduch ešte existujú vo vzájomnej čistej harmónii. Skutočnú podstatou, dušou týchto produktov, je ich rodný list, miesto pôvodu, energie a dotyk ľudí, ktorí s nimi šetrne zaobchádzajú. Všade mimo voľný zber z prírody pracujeme s certifikovanými BIO / organic surovinami. Prinášame vám teda hneď dvojitú záruku kvality: najčistejšie lokalitu pôvodu spoločne s BIO certifikáciou. Tieto zelené potraviny z exotických miest na svete môžu byť aj tam, kde ste vy. Skúmajte, skúšajte, experimentujte. A žite svoj "zelený život"!

Recepty

Kalendár užívania zelených potravín

Pri výbere najvhodnejšej zelenej potraviny nám najviac napovie telo. Naladíme sa na seba! Zelené potraviny sú pre každého, dodávajú energiu a vitalitu, obnovujú naše sily, môžeme ich zaradiť do svojho jedálnička.

Pokiaľ máme zdravotné problémy, pomôžu vo voľbe špecifické účinky jednotlivých zelených potravín. Každá z nich taktiež pôsobí na náš organizmus výlučne v určitom ročnom období a dennom čase. Pri ich cielenom podávaní v tomto časovom rozmedzí je dobré začať s nižšími dávkami a postupne ich zvyšovať. V prípade, že nemáte žiadny zdravotný problém a neviete, čo si vybrať, orientáciu Vám zjednoduší kalendár užívania zelených potravín.

JANUÁROrganic Chlorella(Zem)
FEBRUÁRSpirulina Barley(Drevo)
MARECBarley Juice(Drevo)
APRÍLRaw Ambrosia,
Organic Beta
(Zem)
MÁJOrganic Goji(Oheň)
JÚNOrganic Matcha(Oheň)
JÚLRaw Aguaje(Zem)
AUGUSTOrganic Acai(Kov)
SEPTEMBEROrganic Maca(Kov)
OKTÓBEROrganic Nigella Sativa,
Organic Sacha Inchi
(Zem)
NOVEMBEROrganic Sea Berry(Voda)
DECEMBERHawaii Spirulina(Voda)

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.