AKO SA ÚČINNE CHRÁNIŤ AJ BRÁNIŤ?

PREVENCIA – POSILNENIE – REGENERÁCIA

 


Infekčné ochorenia vyvolané vírusmi

V posledných týždňoch stúpa u nás aj v iných štátoch výskyt ochorení spôsobených chrípkovými vírusmi. Rizikovou skupinou sú hlavne ľudia oslabení buď chorobou alebo vekom, teda malé deti i starí ľudia. Infekcia sa u nich môže rozvinúť do takej miery, že ju ich organizmus nemusí zvládnuť. Prenos sa uskutočňuje kvapôčkovou infekciou, takže základným pravidlom je na nikoho nekašľať a dôsledne používať vreckovky.


PREVENTÍVNE OPATRENIA

Prevencia je úplný základ. Zahŕňa dôsledné umývanie rúk, napríklad mydlom Cytosan. Ak ste v častom kontakte s ľuďmi, môžete použiť na dezinfekciu rúk niekoľko kvapiek Audironu. Vynikajúcim riešením je taktiež dezinfekcia priestoru buď Spironom alebo Spironom air určeným do aromalámp.
Ak cítite potrebu podporiť prevenciu ďalšími produktami Energy, rozhodne siahnite po Vironale. Výrazne zvýšite silu imunity vášho tela a tým sa zníži riziko ochorenia. Vironal sa veľmi dobre aplikuje aj deťom od útleho veku. Pri akejkoľvek (nielen tejto) infekcii už pri prvých príznakoch použite Grepofit – a to tak, že zvolíte buď nosol pri nádche alebo spray na bolesti v hrdle, pri ostatných príznakoch kapsuly alebo kvapky. Ak sa pridá horúčka, nasadíme Drags Imun a pokiaľ to nestačí, vynikajúcim pomocníkom je Cistus Incanus.
Ak ste príslušníkmi rizikovej skupiny starších ľudí, odporúčam iný prístup. V tomto prípade je potrebné posilniť celý organizmus, aby lepšie čelil tejto výzve. Vhodný je Revitae, ideálne v kombinácii s King Kongom a opäť Vironalom. Ak by predsa len došlo k ochoreniu, tak platí rovnaký postup ako bol popísaný vyššie.
Všetci môžu kedykoľvek na podporu obranyschopnosti použiť ešte zelené potraviny, a to Barley, Sea Berry, Goji, Nigella Sativa alebo Himalaya Aprocot.

Ak ochoriete na virózu podobnú chrípke, nemusíte sa hneď báť. Nie je na to až tak závažný dôvod, ale napriek tomu nepodceňujte jednu vec; dôsledný pokoj na lôžku, naozaj chorobu vyležať. Pozor tiež na to, že počiatočné príznaky môžu byť mierne. Po odznení akútneho štádia je potrebné si dopriať čas na regeneráciu, ktorú podporíme Stimaralom a Probiosanom Inovum. Rýchlo tak obnovíte rovnováhu v organizme. Imunitu dlhodobo potom podporí Imunosan.

MUDr. Alexandra Vosátková


PREVENCIA

Vironal - deti do 10 kg 2x denne 1 kvapka, ďalej na 10 kg 2x denne 1 kvapka, dospelí 2x denne 7 kvapiek


PRI CHOROBE

Vironal - rovnaká dávka ako pri prevencii, ale 3x denne
Grepofit spray - 5x denne streknúť do hrdla
Grepofit nosol aqua – 3x denne aplikovať do každej nosnej dierky
Grepofit kapsuly – deti od 20 kg 2x denne 1 kapsula, dospelí 3x denne 2 kapsuly
Grepofit kvapky – deti od 2 rokov 3x denne 1 kvapka na 10 kg, dospelí až 5x denne 7 kvapiek
Drags Imun – deti aj dospelí rovnaké dávky ako pri Grepofit kvapkách
Cistus incanus – deti rovnaké dávky ako pri Grepofit kvapkách, dospelí 3x denne 5-7 kvapiek

Príbalové informácie - Regalen


 
 CELKOVÉ POSILNENIE

Revitae – 2-1-0 kapsuly
King Kong – 2x denne 7 kvapiek
Vironal – 3x denne 7 kvapiekK REGENERÁCII


Stimaral – 5-5-0 kvapiek
Probiosan Inovum – 2-0-2 kapsuly
Príbalové informácie - Regalen


 Všetky produkty užívať do vymiznutia príznakov a ešte 2 dni potom.


Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.