Omikron a Energy

09.01.2022

Vedecké elity na celom svete sa zhodujú, že Omikron - aktuálne najviac rozširujúca sa mutácia vírusu, ktorý sužuje svet už tretí rok, bude o chvíľku dominantná všade. Omikronovej vlne sa nevyhne ani Slovensko a budeme sa musieť zmieriť s tým, že nákaze bude takmer nemožné sa vyhnúť.

V tomto článku nebudeme hovoriť o očkovaní, i keď autor je zástancom očkovania, vzhľadom k tomu, že očkovanie je najúspešnejší projekt modernej medicíny v prevencii proti najrôznejším ochorenia. Či už ste sa rozhodli pomôcť vašej imunite očkovaním proti Covidu alebo nie, všetci sme v situácii, kedy sa nakaziť Omikronom môžeme a pravdepodobne sa tomu nevyhneme.ČO BY STE TEDA MALI VEDIEŤ?

Podľa našej, stále prebiehajúcej štúdie, prípravky Vironal a Cistus Complex užívané prevenčne významne (97%) pomáhajú k bezpríznakovému priebehu ochorenia.
Vedci upozorňujú, že pri samotnej liečbe ochorenia, je mimoriadne dôležité podávanie antioxidantov. Dokážu totiž predísť cytokínovej búrke, ktorú spôsobujú “zmätené” mitochondrie. To vysvetľuje aj, prečo majú naši poradcovia tak veľké úspechy s Annonou, Goji a Flavocelom a najmä s Acai. - Samotná liečba je oveľa jednoduchšia, keď je organizmus pripravený, preto by sme okrem bohatej a zdravej stravy, denného pohybu (aspoň 20 min), mali denne brať Vironal, a niektorý z doplnkov stravy zameraný práve na antioxidanty. Odporúčame striedať Zelené potraviny - nechajte sa inšpirovať našou ponukou.
Rozhodne nezabúdajte na Flavocel a Vitamarin, v tomto ročnom období denne.
Samozrejme, najlepšia prevencia je nenakaziť sa, preto dodržiavajte zmysluplné opatrenia a hlavne v sebe neživte strach.
Aj Omikron sa dá zvládnuť a ukazuje sa, že jednoduchšie ako sme si mysleli.

Spomínané prípravky Vironal, Flavocel a Cistus Complex sú teraz dostupné aj v mimoriadnej akciovej sezónnej ponuke sprístupnenej pre všetkých (trvanie do 28.2.2022).V prípade doplňujúcich otázok a pri záujme o rady a odporúčania pri liečbe, kontaktujte telefonicky, prosím, autora článku, riaditeľa Energy, spol. s r.o. – Jozefa Černeka – 0905 405 455.

O Vašom zdravotnom stave sa môžete poradiť aj s MUDr. Júliusom Šípošom prostredníctvom Energy on-line poradne na Facebooku alebo v prípade, že by ste sa chceli poradiť a nemáte možnosť navštíviť Vám najbližší Klub Energy, využite niektorú z našich on-line poradní na našom webe.

Všetky výrobky sú dostupné v našom e-shope www.energy.sk, garantujeme doručenie do 24 hodín, pri objednávke do 14:30 hod počas pracovných dní.

Rozhovor s autorom článku pre denník SME nielen o korone si môžete prečítať tu.


AUTOR ČLÁNKU
JOZEF ČERNEK

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.