Offtusin

dražé proti kašľu

  Offtusin

  Ide o malé dražé, ktoré majú ako hlavnú náplň práce boj proti kašľu. Sú malé, príjemné a majú sviežu chuť. Napriek tomu, že každé z nich váži iba 1 gram, rozhodne klamú telom. Obsahujú takmer 118 mg piatich najúčinnejších extraktov, ktoré pomáhajú tíšiť dráždivý kašeľ, pôsobia proti infekcii a urýchľujú proces regenerácie. Žiadny extraktov tu nehrá prím, sú vyvážené, všetky rovnako dôležité, účinné a celkom neplánovane pochádzajú takmer zo všetkých kontinentov a podnebných pásiem.

   Zloženie

   Echinacea – všetkým známa, no v mnohých ohľadoch neprekonateľná echinacea purpurová, ktorá zvyšuje odolnosť proti infekciám. Odporúča sa užívať, ak je akýmkoľvek spôsobom oslabená obranyschopnosť organizmu (pri nádche, chrípke, zápale horných dýchacích ciest, a ďalších).
   Pelargonium sidoides – extrakt z koreňa liečivého muškátu z Južnej Afriky. Africkí domorodci používajú korene tejto rastliny najmä na liečbu pľúcnych ochorení. Moderné štúdie potvrdili antibakteriálne a imunostimulačné účinky tejto rastliny a v súčasnej dobe sa používa v západnej medicíne na liečbu nachladnutia.
   Hedera helix – výťažok z listov brečtanu popínavého, ktorý pomáha pri ochorení dýchacích ciest pri nachladnutí a zápaloch priedušiek.
   Sambucus nigra – extrakt bazy čiernej sa úspešne používa pri kašli, chrípke, nádche, nachladnutí.
   Cetraria islandica – pľuzgierka islandská alebo islandský mach má silné protizápalové účinky. Bojuje proti choroboplodným baktériám a vírusom. Uplatní sa pri podráždení slizníc v ústach a nosohltane, a s tým spojeným suchým, dráždivým kašľom.

   Je zabalený v novej darčekovej hliníkovej šraubovacej dóze, ktorá vám môže do budúcna slúžiť ako skvelá škatuľka na vaše denné alebo víkendové cesty. Pohodlne uskladní 30 tabliet alebo kapsúl, dobre vyzerá, ľahko sa nosí v kabelke alebo taške a najmä je vždy poruke.

  Ďalšie produkty z rady Ďalších stravných doplnkov

  Skeletin + prospekt

  SKELETIN

   135 kapsúl

  MO Cena: 25,40 €

  Detail produktu
  Imunosan

  IMUNOSAN

   90 kapsúl

  MO Cena: 24,70 €

  Detail produktu
  Revitae

  REVITAE

   90 kapsúl

  MO Cena: 23,40 €

  Detail produktu
  Vitamarin

  VITAMARIN

   90 ks

  MO Cena: 16,90 €

  Detail produktu
  Peralgin

  PERALGIN

   120 kapsúl

  MO Cena: 23,00 €

  Detail produktu
  Celitin

  CELITIN

   90 ks

  MO Cena: 19,40 €

  Detail produktu
  Flavocel

  FLAVOCEL

   150 ks

  MO Cena: 22,50 €

  Detail produktu

  Magazín Vitae

  Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

  Zdieľajte nás na sociálnych médiách

  Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.