Protektin šampón

prírodný šampón

  • ĽAHKO SA MASTIACE VLASY, TVORBA LUPÍN
  • VYPADÁVANIE VLASOV
  • ZAŤAŽENIE ZNEČISTENÝM ŽIVOTNÝM PROSTREDÍM
  • POŠKODENIA FARBENÍM ČI ODFARBOVANÍM

Použitie šampónu Protektin

Šampón Protektin je vhodný predovšetkým pre farbené alebo inak zaťažené vlasy, podporuje detoxikáciu. Zabraňuje ich vypadávaniu, obmedzuje tvorbu lupín a ich nadmerné mastenie.

Šampón naneste na mokré vlasy, ľahko vmasírujte, nechajte 2–3 minúty pôsobiť, potom opláchnite. Rovnako ako u všetkých prírodných prostriedkov, aj u šampónov platí, že pri dlhodobom používaní jedného typu sa môže stratiť jeho schopnosť regenerácie. Preto je vhodné jednotlivé typy šampónov občas striedať. Odporúčame kombinovať s koncentrátmi, krémami a mydlami Pentagramu®. Spojením vnútornej a vonkajšej starostlivosti umocníte účinky na vaše telo aj myseľ. Ak potrebujete, naneste na umyté vlasy v malom množstve Nutritive balsam, rozčešte hrebeňom a nechajte pôsobiť asi 2 minúty. Potom dôkladne opláchnite.

Okrem účinkov spojených so starostlivosťou o vlasy a pokožku hlavy pôsobí cez energetický systém reflexných zón a akupunktúrnych bodov aj na celkovú zdravotnú kondíciu a spracovanie emócií. Obsahuje bylinné extrakty, silice a termálnu vodu.


Účinné ingrediencie

Bylinný extrakt (pyštek obyčajný, lastovičník väčší, boľhoj lekársky, praslička roľná, lipkavec syridlový, fialka trojfarebná, kostihoj lekársky, lopúch väčší, puškvorec obyčajný, hamamel virgínsky, pakost smrdutý, zemedym lekársky, sofora japonská, sladké drievko, vres obyčajný, arália mandžuská), éterické silice (geránium, niaouli, levanduľa, bigarádium a cistus).

Príbalové informácie - PROTEKTIN šampón

Prírodný šampón Protektin vychádza z princípov unikátnej metódy Regenerácie v Pentagrame®. Obsahuje bylinné extrakty, čisté prírodné silice a termálnu vodu zo žriedla Podhájska.


Ingredients:

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Extractum Herbarum (Fumaria Officinalis Extract, Geranium Robertianum Extract, Sophora Japonica Fruit Extract, Galega Officinalis Extract, Linaria Vulgaris Flower/Leaf/Stem Extract, Arctium Lappa Root Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Calluna Vulgaris Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Acorus Calamus Root Extract, Anthyllis Vulneraria Flower Extract, Aralia Cordata Extract, Chelidonium Majus Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Galium Aparine Extract, Equisetum Arvense Extract, Viola Tricolor Extract), Cocamidopropyl Betaine, Pentylene Glycol, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Phenylpropanol, Parfum, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4 Caprylate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

 

Spôsob skladovania:

Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte najlepšie do dátumu vyznačeného na obale. 

Objem:

180 ml

 

Výrobca:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Tel./fax: +420 283 853 853/54
info@energy.cz
www.energy.cz


Distribútor:

Energy, spol. s r.o., Ul. mládeže 43, 945 01 Komárno

Tel./fax. +421 35 7731 041/045
info@energy.sk
www.energy.sk
Krajina pôvodu: Česká republika


Dalšie produkty z rady Vlasovej kozmetiky

Artrin šampón nový

Artrin šampón nový

 180 ml

MO Cena: 12,20 €

Detail produktu
Ruticelit šampón nový

Ruticelit šampón nový

 180 ml

MO Cena: 12,20 €

Detail produktu
Balzam na vlasy Nutritive

Balzam na vlasy Nutritive

 200 ml

MO Cena: 12,20 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.