Leto ako posilňovač imunity

28.06.2022

V poslednej dobe, so zvyšujúcimi číslami, začali odborníci polemizovať, či bude a aká náročná ďalšia vlna ochorenia Covid 19. Áno, je zrejmé, že toto ochorenie sa bude vo vlnách vracať. Dnes sme už ale niekde inde ako pred dvomi rokmi a najdôležitejšie posolstvo by malo byť toto: Zbavme sa strachu.

Už vieme, čo funguje, vieme, čo zaberá, ako funguje prevencia aj ako ochorenie zvládnuť. Naše prípravky si prešli rozsiahlou štúdiou a ukázalo sa, že pri všetkých variantoch prevenčne mimoriadne dobre fungujú. Rovnako tak dokážu aj zmierniť už prebiehajúce ochorenie.Čo teda ďalej s Covidom? Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by imunita z vakcín alebo prekonania neposkytovala dostatočnú ochranu pokiaľ ide o ťažké stavy. Podľa odborníkov dnes už Covid predstavuje naozaj riziko podobné chrípke. Takže:

1. Nebojte sa!
2. Dôverujte odborníkom, ukázalo sa, že mali pravdu.
3. Je treba dodržiavať základné prevenčné opatrenia. Rúško a respirátor spolu s hygienou rúk vás naozaj vedia ochrániť.
4. Dbajte na svoju imunitu a imunitu blízkych. Vironal, Cistus, Flavocel sú skvelými pomocníkmi.
5. Pri akomkoľvek prvom náznaku využite to, čo skutočne funguje.

V lete máme obrovský priestor posilniť našu imunitu, slniečko, ak ho správne pochopíme, nám dá energiu na celú jeseň i zimu. Letná zelenina, pohyb na čerstvom vzduchu, priestor na “namazanie” nášho dokonalého strojčeka - ľudského tela - je tu. Len ho treba správne počúvať a doladiť. Doprajte si veľké kúry zvnútra a zvonka. Vyskúšajte zelené potraviny, doprajte si regeneráciu v Pentagrame. A stále berte Vironal. Všetko bude fajn.Imunitu posilníte jednoducho aj vďaka špeciálnej kombinácii prípravkov Energy.
_______________________________

V prípade doplňujúcich otázok a pri záujme o rady a odporúčania pri liečbe, kontaktujte telefonicky, prosím, autora článku, riaditeľa Energy, spol. s r.o. – Jozefa Černeka – 0905 405 455.

O Vašom zdravotnom stave sa môžete poradiť aj s MUDr. Júliusom Šípošom prostredníctvom Energy on-line poradne na Facebooku alebo v prípade, že by ste sa chceli poradiť a nemáte možnosť navštíviť Vám najbližší Klub Energy, využite niektorú z našich on-line poradní na našom webe.

Všetky výrobky sú dostupné v našom e-shope www.energy.sk, garantujeme doručenie do 24 hodín, pri objednávke do 14:30 hod počas pracovných dní.

Rozhovor s autorom článku pre denník SME nielen o korone si môžete prečítať tu.

 


AUTOR ČLÁNKU
JOZEF ČERNEK

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.