Caralotion

prírodný regeneračný krém

  • hydratácia a regenerácia citlivej pokožky
  • svrbivé ekzémy, lupienka, akné
  • suchá, šupinatá alebo podráždená koža
  • ochrana pokožky pred negatívnymi vplyvmi okolia

Použitie krému Caralotion

Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.

Caralotion je bioinformačný hydratačný prípravok s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela. Má silné antioxidačné účinky, ľahko sa dávkuje a roztiera. Mlieko jemne vmasírujeme do pokožky, najlepšie po kúpeli, dosiahneme tak optimálne pôsobenie bioaktívnych látok.

Telové mlieko Caralotion je vhodným doplnkom k Protektinu - pomáha pokožke obnoviť jej čiastiacu fuknciu.Účinné látky sú pomocou nanosfér dopravené i do hlbších vrstiev kože, kde sa môžu pomaly uvolňovať a efektívne pôsobiť na bunkové štruktúry.

Príbalové informácie - Caralotion

Bioinformačné hydrataćné telové mlieko s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela, má silné antioxidačné úćinky, ľahko sa dávkuje a rozotiera. Jemne vmasírujeme do pokožky, najlepšie po kúpeli, čím dosiahneme optimálne pôsobenie bioaktívnych látok obsiahnutých v prípravku.

Účinné ingrediencie

Aqua, Extractum Herbarum (Fumaria Officinalis Extract, Geranium Robertianum Extract, Sophora Japonica Fruit Extract, Galega Officinalis Extract, Linaria Vulgaris Flower/Leaf/Stem Extract, Arctium Lappa Root Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Calluna Vulgaris Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Acorus Calamus Root Extract, Anthyllis Vulneraria Flower Extract, Aralia Cordata Extract, Chelidonium Majus Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Galium Aparine Extract, Equisetum Arvense Extract, Viola Tricolor Extract, Acohol Denat.), Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Urea, Glyceryl Stearate Citrate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hydrogenated Hemp Seed Oil, Glycine Soja Oil, Linum Usitatissinum Seed Oil, C12-18 Alkyl Glucoside, Papaver Orientale Seed Oil, Panthenol, Caprylyl Glycol, Hydoxyethylcellulose, Parfum, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol, Acetic Acid, Xanthan Gum, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Succinic Acid, Eisenia Andrei Extract, Helix Pomatia Extract, Azelaic Acid, Betaglucan, Zinc Glycinate, Methionine, Geraniol, d-Limonene, Linalool, Citronellol.


Tučně označené položky jsou přirozenou součástí použitých éterických olejů a nejsou do přípravku uměle přidávány. Dle platné legislativy ale musí být uvedeny zvlášť jakou součást složení.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10–25 °C.
Chraňte před mrazem. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného ve sváru tuby a na krabičce.

Objem

200 ml

Výrobce

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3

Tel./fax: +420-283 853 853/54
info@energy.cz

EWG hodnocení
ewg.org

Dalšie produkty z rady Regenerujúca kozmetika

Dermaton oil -regeneračný olej

DERMATON OIL

 100 ml

MO Cena: 20,20 €

Detail produktu
Dermaton gel

DERMATON GEL

 100 ml

MO Cena: 16,40 €

Detail produktu
Protektin DEO

Protektin deo

 35 g

MO Cena: 9,90 €

Detail produktu
Immortelle balm

Immortelle balm

 30 ml

MO Cena: 7,80 €

Detail produktu
Droserin balm

Droserin balm

 10 g

MO Cena: 4,60 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.