Dermaton gel

telový regeneračný gél

  • PRE OŠETRENIE PODRÁŽDENEJ A PRECITLIVELEj POKOŽKY
  • REGENERUJE POKOŽKU PO OPAľOVÁNÍ
  • PôSOBÍ PROTI STARNUTIU POKOŽKY A VZNIKU I ROZVOJU VRÁSOK
  • POMÁHA PRI ALERGICKÝCH PREJAVOCH NA KOŽI

Použitie telového gélu Dermaton gel

Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.

Dermaton gel je určený predovšetkým na aplikáciu na pokožku po opaľovaní a pre prípady, keď je pokožka vplyvom slnečného žiarenia alebo z iného dôvodu podráždená a precitlivená. 

Pôsobí proti starnutiu pokožky a vzniku a rozvoju vrások. Optimalizuje rovnomerné odbúravanie tukových buniek a je účinný proti celulitíde. Prírodné látky z aloe vera, extrakt z granátového jablka, echinacey, stévie, zeleného čaju a barbadoskej čerešne majú hydratačné, chladivé, protizápalové a upokojujúce účinky. Bambucké maslo a jojobový olej pokožku zvláčňujú a zaisťujú jej hebkosť a pružnosť. Neobsahuje ochranný UV faktor, preto nie je vhodný ako prostriedok na opaľovanie. 

Zloženie Dermaton gelu

Extrakt z granátového jablka poskytuje pomerne veľké množstvo karotenoidov, ktoré eliminujú voľné radikály v horných vrstvách pokožky. Extrakt tým bráni starnutiu kože. Spolu s bambuckým maslom a barbadoskou čerešnou poskytuje pokožke značné množstvo vitamínov (A, B, C, D, E, F), ktoré urýchľujú metabolizmus kožných buniek a pomáhajú rovnomerne odbúravať podkožný tuk, čím pôsobia proti celulitíde. Jojobový olej poskytuje pokožke vysoko hodnotnú voskovú vrstvu s vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín. Je veľmi blízka prirodzenej voskovej vrstve, ktorú produkuje samotná pokožka. Lanolín má podobné účinky, no pôsobí v hlbších vrstvách, kde umožňuje zdravé obnovenie krycích buniek kože. Extrakt z aloe vera má za úlohu hydratovať pokožku a je hlavnou hybnou silou regenerácie kože ako celku. Zároveň má chladivé a protizápalové účinky. Extrakt zo zeleného čaju opäť slúži proti prípadným zápalom a aktivuje tukový metabolizmus v hlbších vrstvách kože, bráni vzniku celulitídy. Extrakt z echinacey purpurovej pôsobí proti infekčným pôvodcom – vírusom a baktériám. Zároveň upravuje imunitnú reakciu kože a je účinný proti alergickým prejavom, ktoré sa môžu vyskytnúť na koži. Pantenol poskytuje koži potrebný vitamín s protizápalovými, regeneračnými a upokojujúcimi účinkami. Tokoferol-vitamín E poskytuje ochranu proti oxidácii a spolupôsobí proti starnutiu pokožky.  

Použitie Dermaton gelu

Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.

» ošetrenie podráždenej a precitlivenej pokožky
» regenerácia pokožky po opaľovaní
» pôsobí proti starnutiu pokožky a vzniku a rozvoju vrások
» optimalizuje rovnomerné odbúravanie tukových buniek a je účinný proti celulitíde
» urýchľuje hojenie defektov kože a drobných povrchových rán vrátane popálenín 1. stupňa
» pri alergických prejavoch na koži

Odporúčaná aplikácia

Dermaton gel nanášajte na pokožku v tenkej vrstve podľa potreby. Pri popáleninách sprevádzaných sčervenaním kože a bolestivostťou aplikujte prípravok niekoľkokrát denne.

 

Upozornenie: Dermaton gel neobsahuje UV ochranné faktory, preto nie je vhodný ako olej na opaľovanie.

Spôsob skladovania: Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25°C, chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí!

 

Leták k prípravku Dermaton gel na stiahnutie vo formáte PDF TU.

Další produkty z řady Regenerujúca kozmetika

Dermaton oil -regeneračný olej

DERMATON OIL

 100 ml

MO Cena: 20,20 €

Detail produktu
Caralotion

CARALOTION - telové mlieko

 200 ml

MO Cena: 16,80 €

Detail produktu
Protektin DEO

Protektin deo

 35 g

MO Cena: 9,90 €

Detail produktu
Immortelle balm

Immortelle balm

 30 ml

MO Cena: 7,80 €

Detail produktu
Droserin balm

Droserin balm

 10 g

MO Cena: 4,60 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.