Droserin

terapeutický regeneračný krém

  • ochorenie horných a dolných dýchacích ciest
  • chrípky, ANGÍNY, DUTINY, BLOKÁDY KRČNEJ CHRBTICE
  • DETSKÉ, INFEKČNÉ, OCHORENIA
  • EKZÉ,MY, AKNÉ,, SUCHÁ KOŽA
  • PODPORUJE GURÁŽ A VITALITU

Použitie terapeutického krému Droserin

Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.

Droserin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysoko účinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny či výťažky z rašeliny. Droserin je vyhľadávaný kvôli svojmu silnému antibakteriálnemu a antivírusovému účinku.

Droserin je bioinformačný regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysoko účinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny či výťažky z rašeliny. Droserin je vyhľadávaný kvôli svojmu silnému antibakteriálnemu a antivírusovému účinku.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Účinky Droserinu

Infekcia
Jednou z hlavných oblastí, kde sa Droserin výborne uplatní, je oblasť hrdla a priedušiek pri kašli, škriabaní v krku, prechladnutí alebo zápale horných dýchacích ciest. Droserin zmierni pálčivý pocit v hrdle a vzhľadom na obsah ďumbiera (zázvoru) a tymiánu prekrví a prehreje postihnuté miesta. Vďaka divozelu, podbeľu a sladovke uľahčí vykašliavanie. Droserin v podstate pôsobí ako „antimikrobiálna masť“, ktorú je vhodné použiť predovšetkým hneď v začiatkoch bakteriálnej alebo vírusovej infekcie. Zároveň je možné používať ho preventívne, najmä pri pohybe v spoločnosti väčšieho počtu ľudí.
Fajčiari by mali Droserin (ideálne v kombinácii s Ruticelitom) používať vždy pri ťažkostiach s dychom. Chemické látky z cigaretového dymu veľmi zaťažujú pľúca, a preto je vhodné sústavne podporovať ich regeneráciu. Pri celoročnej alebo chronickej nádche a pri hroziacom nebezpečenstve, že by sa zápal mohol rozšíriť aj do dutín (tzv. sinusitída), treba aplikovať Droserin na líca a okolo nosa (resp. nad všetky tvárové dutiny). Droserin má vďaka yzopu a pľuzgierke (islandský lišajník) protizápalové účinky a obsahuje éterické oleje, ktoré uľahčia dýchanie. Dá sa využiť aj pri horúčke, pretože výťažky z kurkumy a chinínovníka majú vplyv na znižovanie teploty. 
Zima však nemusí obťažovať len prostredníctvom nádchy a nachladnutia. Často nepríjemne dráždi pokožku na lícach, ktorá je neustále vystavená mrazu a zmenám počasia, a väčšinou je bez ochrany. Chladom podráždená pokožka sa prejavuje vysušenými červenými škvrnami, najmä na tvári. Práve na ňu pôsobí Droserin veľmi dobre.
Predovšetkým u malých detí sa Droserin osvedčuje v počiatočných štádiách ochorení horných dýchacích ciest. Aplikuje sa na oblasť priedušiek (rovnako ako kedysi používaná psia masť). Regeneráciu je vhodné doplniť vnútorným používaním Drags Imunu (u detí skôr Vironalu). V počiatočných štádiách všetkých typicky detských vírusových ochorení (kiahne, rubeola, osýpky, mumps) je vhodné aplikovať Droserin opakovane. Zmierni a skráti priebeh ochorenia, predíde vysokým teplotám a následkom na koži, a umožní telu vytvoriť si dostatočné množstvo protilátok, ktoré zabezpečia primeranú obranyschopnosť v dospelosti.

Koža
Droserin je možné zvolit na ošetrenie akéhokoľvek suchého miesta na tele. Mimoriadne dobre pôsobí na suché dlane (ruky sú dôležitým prostriedkom komunikácie s vonkajším svetom). Akýkoľvek ekzém alebo šupinatá vyrážka sa po Droserine viditeľne zlepší, a to vďaka protizápalovému a hojivému pôsobeniu skorocelu, prasličky a sofory. Droserin sa dá používať ako denný ochranný krém, zabraňuje negatívnym vplyvom z vonkajšieho prostredia (vietor a chlad, ktoré vysušujú kožu). Droserin je vhodný na rozjasnenie pleti.

Alergia
Droserin je vhodným prostriedkom pri kožných a dýchacích alergických prejavoch. Pri astmatických ťažkostiach je vhodné aplikovať Droserin na prednú a zadnú stranu hrudníka.

Bolesti brucha 
Droserin je vhodný aj pri pocite nafúknutého brucha alebo plynatosti. Je vhodné aplikovať ho krúživými pohybmi na dolnú časť brucha pod pupkom (v smere hodinových ručičiek, pretože to je smer priebehu tračníka). Pri ťažkostiach tohto typu je vhodné kombinovať Droserin spolu s vnútorným užívaním Vironalu.

Psychika 
Pri psychických stavoch sprevádzaných nepokojom, plačom a úzkosťou sa osvedčuje aplikovať Droserin na oblasť hrudnej kosti.

Energetické pôsobenie Droserinu podľa princípov TČM

Droserin ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene a žalúdka.


Použitie Droserinu 

» Choroby z nachladnutia, kašeľ, chrapot, škriabanie v krku, nádcha, zápaly horných dýchacích ciest a stredoušia, zlepšenie funkcie hlasiviek, uľahčenie dýchania, vykašliavanie a priechodnosť tvárových dutín; najlepšie pôsobí hneď na začiatku infekcie
» Posilnenie imunity
» Regenerácia pľúc poškodených cigaretovým dymom
» Opary
» Univerzálny podkladový krém a krém na ruky, na suchú pokožku, pri zanášaní kožných pórov
» Zmiernenie a skrátenie priebehu detských vírusových ochorení (kiahne, rubeola, mumps), znižovanie horúčky
» Kožné alergické prejavy a astma
» Plynatosť, črevné problémy
» Suché ekzémy, hydratácia pokožky
» Relaxácia šijového svalstva

Krém Droserin je možné kombinovať s ďalšími prípravkami Energy. 

 

Zloženie Droserinu  

Pľúcnik lekársky, pamajorán obyčajný, skorocel kopijovitý, divozel veľkokvetý, sladovka hladkoplodá, sofora japonská, podbeľ liečivý, kapucínka väčšia, kurkumovník dlhý, yzop lekársky, chinínovník lekársky, pľuzgierka islandská, materina dúška obyčajná (tymian), konopica žltkastobiela, ruža stolistá, arália mandžuská, ďumbier lekársky, praslička roľná, ibiš lekársky.

Droserin ďalej obsahuje rastlinné oleje (sezamový, ricínový, ľanový, konopný, makový) a éterické silice (napr. gáfrová, feniklová, palmoružová, guajaková), minerálnu vodu zo žriedla Podhájska, humát draselný, kombináciu extraktov z myrhy, kadidlovníka a dracény, bioinformácie z rastlín, húb a nerastov (antimonitu, ruženínu, purpuritu, medi a ďalších).


 

Regeneračný postup a spôsob aplikovania

Droserin sa ľahko roztiera a zmýva vodou. Natierame ho lokálne na problematické miesta v tenkej vrstve 1–3x denne. Krém môžeme aplikovať nad miesta uloženia jednotlivých orgánov, na reflexné zóny či akupunktúrne body, a to nielen pri akútnych ťažkostiach, ale aj v prípade chronických ochorení či pocitu diskomfortu. Osvedčuje sa buď masáž alebo len nanášanie krému na príslušné body.
V prípade prechodného zhoršenia problémov ide o spätný regeneračný proces – tzv. reverznú reakciu. Tento jav je pozitívny a dá sa ovplyvniť znížením početnosti aplikácií a zvýšením príjmu tekutín. V podobných prípadoch odporúčame konzultáciu s poradcom alebo terapeutom.

Príbalové informácie - Droserin

extractum Herbarum
Droserin je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vysokým obsahom termálnej vody žriedla z Podhájska.

Účinné ingrediencie

Extractum Herbarum (Pulmonaria Officinalis Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Cinchona Calisaya Bark Extract, Sophora Japonica Fruit Extract, Verbascum Thapsus Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Cetraria Islandica Extract, Tussilago Farfara Flower Extract, Galeopsis Segetum Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Hyssopus Officinalis Herb Extract, Thymus Vulgaris Extract, Aralia Cordata Extract, Curcuma Longa Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Origanum Vulgare Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Tropaeolum Majus Seed Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Mineral Water, Alcohol Denat., Apple Vinegar) , Glyceryl Stearate , Hydrogenated Polyisobutene , Glycerin , Cetyl Palmitate , Glyceryl Stearate Citrate , Hydrolyzed Hemp Seed Oil , Cetearyl Alcohol , Urea , Sesamum Indicum Seed Oil , Arachis Hypogaea Oil , Polysorbate 60 , Butyrospermum Parkii Butter , Ricinus Communis Seed Oil , Linum Usitatissimum Seed Oil , Parfum (Cinnamomum Camphora Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Cymbopogon Martini Oil, Guajacum Officinale Wood Extract, Styrax Benzoin Resin Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Melaleuca Cajaputi Extract, Pinus Palustris Oil, Thymus Serpillum Extract, Commiphora Myrrha Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Juniperus Virginiana Oil, Zingiber Officinale Root Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Thymus Vulgaris Oil), Papaver Orientale Seed Oil , Commiphora Myrrha Gum Extract , Boswellia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Resin Extract , Lecithin , Tocopheryl Acetate , Ascorbyl Palmitate , Niacinamide , Bisabolol , Panthenol , Glyceryl Caprylate , Caprylyl Glycol , Phenylpropanol , Potassium Humate , Xanthan Gum , Hydroxyethyl Ethylcellulose , Sodium Acrylate , Sodium Acryloyldimethyl Taurate , Acrylamide Copolymer , Sodium Hydroxide , Citronellol, Geraniol, d-Limonene, Linalool.

Spôsob skladovania

Spotrebujte najlepšie do dátumu vyznačeného na spodnej strane škatuľky a na viečku tuby. Výrobok je nutné skladovať v suchu, uchovávať mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom.

Objem

50 ml

Výrobca:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3

Tel./fax: +420-283 853 853/54
info@energy.cz

EWG hodnotenie
ewg.org

Dalšie produkty z rady Pentagramu regeneračných krémov

Protektin

PROTEKTIN

 objem 50 ml

MO Cena: 17,20 €

Ruticelit

RUTICELIT

 objem 50 ml

MO Cena: 17,20 €

Cytovital

CYTOVITAL

 objem 50 ml

MO Cena: 17,20 €

Artrin

ARTRIN

 objem 50 ml

MO Cena: 17,20 €

Krém Protektin XXL 250ml

Protektin XXL

 250 ml

MO Cena: 52,80 €

Detail produktu
Ruticelit XXL (250 ml)

Ruticelit XXL

 250 ml

MO Cena: 52,80 €

Detail produktu
Cytovital XXL (250ml)

Cytovital XXL

 250 ml

MO Cena: 52,80 €

Detail produktu
Krém Droserin XXL 250ml

Droserin XXL

 250 ml

MO Cena: 52,80 €

Detail produktu
Artrin XXL (250 ml)

Artrin XXL

 250 ml

MO Cena: 52,80 €

Detail produktu
Ruticelit professional 500ml

Ruticelit professional

 500 ml

MO Cena: 79,20 €

Detail produktu
Artrin professional 500ml

Artrin professional

 500 ml

MO Cena: 79,20 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.