Mycopulm

prírodný doplnok stravy

  • KOMBINÁCIA VZÁCNÝCH HÚB A BYLINNÝCH EXTRAKTOV
  • PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOVU
  • OVPLYVŇUJE DRÁHU PĽÚC A HRUBÉHO ČREVA

Čo je Mycosynergy

Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.
Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Základným princípom radu Mycosynergy je mykoterapia, teda využitie liečivých vlastností vybraných druhov húb, a ich pôsobenie s ďalšou významnou zložkou, ktorou je fytoterapia. Cielene vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok terapeutických húb žiadúcim smerom a podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takýchto vysokých dávkach mohli oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Obrovským prínosom je „zasadenie“ nového radu do Regenerácie v Pentagrame®. Každý z piatich nových mykoproduktov zodpovedá príslušnému elementu a druhá časť jeho názvu vždy korešponduje s hlavným orgánom patriacim k danému prvku: Mycopulm sa postará o naše pľúca a hrubé črevo, Mycoren posilňuje obličky, prostatu a močový mechúr, Mycohepar sa stará o našu pečeň a žlčník, Mycocard podporuje srdce a krv a napokon Mycopan, ktorý rozmaznáva pankreas a žalúdok.

Základný Pentagram koncentrátov je širokospektrálny, zameraný predovšetkým na funkčné poruchy a nasmerovaný na orgánové sústavy. Produkty Mycosynergy sa naproti tomu zameriavajú na hlavné orgány a ťažkosti, ktoré sa odrážajú v hmote a tkanivách týchto orgánov. Vzájomná kombinácia spája cestu „zhora“ (ovplyvnenie funkcie) s pôsobením „zdola“ (riešenie ťažkostí, ktorých pôvod sa nachádza v hmote).

GARANCIA TOP KVALITY
Mimoriadne účinky si vyžadujú aj mimoriadny prístup k zaisteniu a zachovaniu vysokej kvality a čistoty našich prípravkov. Starostlivo vyberáme lokality, zaujímame sa o celý cyklus zberu a skladovania a v nezávislých laboratóriách pozorne kontrolujeme prípadné mikrobiologické a chemické záťaže.


Pôsobenie podľa TČM


Účinok pôsobenia húb vychádza zo stredu Zeme a vďaka tomu ho môžeme nazvať „všade prenikajúcim“. Huby vo všeobecnosti pôsobia v dráhach perikardu, troch ohnísk a sleziny. Kombinácia v Mycopulme ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc a hrubého čreva.

ENERGETICKÁ CHARAKTERISTIKA

Huby kozmologicky patria k stredu, k harmonickej Zemi. Vstrebávajú do seba negatívne energie XIE QI – vonkajšiu (6 rozvracačov LIU YIN) a vnútornú (7 emócií QI QING), a tým výrazne urýchľujú celkové vyrovnanie organizmu. Vďaka zloženiu zmesi pôsobia najmä na XIE QI Kovu – suchosť, zármutok, žiaľ, neutíchajúci plač.

Mycopulm – použitie

Mycopulm je priradený k prvku Kov. Hlavnými orgánmi, ktoré tento element ovplyvňujú, sú pľúca a hrubé črevo. Mycopulm posilňuje celý organizmus, najmä pľúca, podporuje návrat pľúcneho tkaniva do normálneho stavu pri rôznych typoch pľúcnych ochorení. Podobne ovplyvňuje aj párový orgán pľúc – hrubé črevo. Dá sa využiť ako doplnok pri liečbe onkologických chorôb, ale aj na regeneráciu po prekonaných akútnych zápaloch a pri ďalších črevných ťažkostiach. Vzhľadom na pôsobenie Mycopulmu v oblasti prvku Kov, ktorý tvorí pomyselný obranný štít organizmu pred napadnutím rôznymi patogénnymi vplyvmi, je jeho účinok zjavný aj na koži.

* aktivovanie imunitného systému
* alergická astma
* chronické bronchitídy
* chronická obštrukčná choroba pľúc
* zápaly pľúc akéhokoľvek pôvodu
* podpora všetkých fáz dychového cyklu
* únava spojená s ťažkosťami pri alergií a pľúcnych chorobách
* regenerácia po prekonaných akútnych zápaloch (ulcerózna kolitída)
* chronická zápcha
* podpora pri liečbe nádorov pľúc a hrubého čreva
* doplnok k chemo a rádioterapii
* chronické ekzémy

Zloženie

Huby
Uchovec bazový (Judášovo ucho): tradičná liečivá a konzumná huba v ázijskej kuchyni. Užíva sa na kašeľ z oslabenia pľúc, krvácanie z dýchacích ciest, následky poranenia hrudníka, zápchu, hemoroidy. Podľa TČM doplní QI a podporí pravý jin, predstavuje základ Mycopulmu.
Trúdnik klobúčkatý: táto huba sa tradične podáva na podporu sily organizmu pri vážnych ochoreniach. Užíva sa pri nádorových ochoreniach, okrem iného aj pľúc. Pomáha pri stagnácii hlienov a vlhkosti a podporuje ich odstraňovanie z dýchacích, ale aj močových ciest (Kov je matkou Vody). Podľa TČM odvádza prebytočnú vodu a odstraňuje vlhkosť.
Plamienka zimná: posilňuje imunitu, znižuje zvýšený krvný tlak, znižuje cholesterol a podporuje funkciu tráviacich orgánov, znižuje sklon k alergiám. Môže zabraňovať vzniku metastáz.

Byliny
Pazvonček čínsky (Dang Shen): bylina, ktorá má silný tonizujúci efekt, posilňuje energiu QI pľúc, podporuje imunitu, zvlhčuje pľúca – podporuje tvorbu zdravého pľúcneho sekrétu.
Pýr plazivý: posilňuje organizmus, podporuje detoxikačné procesy v tele. Tam, kde je stagnácia, spriechodní ju.

Mycopulm – odporúčané užívanie


1 kapsula 3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

PRODUKT JE VHODNÝ
Mycopulm nájde uplatnenie u ľudí s pľúcnymi a črevnými ťažkosťami, s prejavmi poškodenia tkaniva. Významne aktivuje imunitný systém, ktorý je dôležitý pri liečení závažných chorôb. Opatrnosť a odborná rada skúseného terapeuta je nevyhnutná vždy pri autoimunitných ochoreniach.
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Účinné ingrediencie


Extrakt z Uchovca bazového (Auricularia auricula-judae) , extrakt z Trúdnika klobúčkatého (Polyporus umbellatus), extrakt z vňate Pýru plazivého, extrakt z Plamienky zimnej (Flammulina velutipes), extrakt z koreňa Pazvončeka čínskeho /Dangšen/ (Codonopsis pilosula).

Príbalové informácie - MYCOPULM

Doplnok stravy – kapsule

Sila a synergia starostlivo vyváženého komplexu vzácnych húb a bylinných extraktov. Mycopulm patrí podľa Regenerácie v Pentagrame® k elementu Kov a posilňuje dráhu pľúc a hrubého čreva.


Zloženie 1 kapsuly (620 mg):

extrakt z Uchovca bazového (Auricularia auricula-judae) 140 mg, extrakt z Trúdnika klobúčkatého (Polyporus umbellatus) 117 mg, extrakt z vňate Pýru plazivého (Elymus repens) 93 mg, extrakt z Plamienky zimnej (Flammulina velutipes) 82 mg, extrakt z koreňa Pazvončeka čínskeho /Dangšen/ (Codonopsis pilosula) 58 mg, stabilizátor – draselné soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu) 10 mg, rastlinná kapsula (HPMC)


Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula 3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje týždňová prestávka v užívaní! Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín!Upozornenie:

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy!
Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom!
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!


Spôsob skladovania:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred mrazom.
Uchovávajte mimo dosahu detí!


Minimálna trvanlivosť:

Do dátumu uvedeného na obale.


Hmotnosť jednej kapsuly:

620 mg


Obsah:

90 kapsúl


Výrobca:

Energy Group, a. s.,
Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR
Tel./fax: +420 283 853 853/54
info@energy.cz, www.energy.cz
EAN – 8594069933314


Distribútor:

Energy, spol. s r.o.
Ul. mládeže 43, 945 01 Komárno, Slovenská republika
Tel./fax: +421 35 7731041/045
info@energy.sk, www.energy.sk

Dalšie produkty z rady

Mycoren

Mycoren

 90 kapsúl

MO Cena: 33,30 €

Detail produktu
Mycopan

Mycopan

 90 kapsúl

MO Cena: 33,30 €

Detail produktu
Mycocard

Mycocard

 90 kapsúl

MO Cena: 33,30 €

Mycohepar

Mycohepar

 90 kapsúl

MO Cena: 33,30 €

Detail produktu
MYCOSYNERGY leták

Leták MYCOSYNERGY

 

MO Cena: 0,65 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.