Runa essence

biorytmické smoothie

  • OSVIEŽUJÚCE A NUTRIČNE VYVÁŽENÉ 
  • PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU OHEŇ
  • POSILNENIE SRDCA A TENKÉHO ČREVA
  • OMLADZUJÚCI EFEKT, KOLAGÉN BOOSTER
  • POVZBUDENIE ŽIVOTNEJ RADOSTI
  • HARMONIZÁCIA PSYCHIKY
  • ČISTE PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

Použitie

Runa essence je čisto prírodná, harmonizačná a biorytmické smoothie zostavené podľa princípov tradičnej čínskej medicíny (TČM) podporujúce psychiku, povzbudenie životnej radosti a mladistvý vzhľad. Rešpektuje nutričné ​​potreby aj kľúčové biorytmy organizmu a nášmu telu dodáva čo najšetrnejšie pripravené a vzájomne zladené esenciálne ingrediencie. Všetky suroviny sú starostlivo vybrané s dôrazom na kvalitu aj spôsob spracovania, kedy bola zachovaná ich rýdza čistota a živá podstata. Smoothie je úplne bez chémie, aditív a konzervantov. Neobsahuje lepok ani pridaný cukor.

Synergické zloženie a účinok jednotlivých surovín podľa TČM pôsobí ako preventívna aj terapeutická strava u jedincov s oslabením čchi srdca a tenkého čreva. Jednotlivé zložky – ovocie, medicinálna huba, bylinky a korenie sa navzájom podporujú. Obsahuje zdroj vlákniny, bielkovín, sacharidov a kvalitných tukov a je plné zdraviu prospešných antioxidantov, polyfenolov, vitamínov a minerálov. Významný je omladzujúci (anti-aging) efekt.

Ľahko dostupné, rýchle a nutrične vysoko kvalitné raňajky či desiata do práce, školy, na cestách alebo na dovolenke.

Čo je Energyfood

Energyfood je koncept celostnej vyváženej stravy, ktorý rešpektuje nutričné potreby a kľúčové biorytmy nášho organizmu. V správnej chvíli dodáva nášmu telu starostlivo vybrané, dokonale spracované a vzájomne vyvážené esenciálne ingrediencie.

Výnimočná synergia bola dosiahnutá spojením západných vedeckých poznatkov s východnými znalosťami a princípmi tradičnej čínskej medicíny. Výsledkom je harmónia mimoriadnych účinkov a chutí, kde strava sa stáva potešením aj liekom zároveň.

Účinné ingrediencie

Srvátkový proteín, sušené kokosové mlieko, lyofilizovaný banán – prášok, sušená hruška – prášok, plodnica rôsolovky riasotvarej – prášok, lyofilizovaná čučoriedka (plod) – prášok, extrakt z vňate mučenky purpurový dážď, sušený mletý podzemok ďumbiera lekárskeho, extrakt z podzemku kurkumovníku dlhého, nerafinovaná morská soľ

PRÍBALOVÉ INFORMÁCIE – RUNA ESSENCE


Biorytmické smoothie podľa princípov tradičnej čínskej medicíny
Obsah: 210 g – týždenné balenie

Harmonizačná smoothie zostavená z účinných ingrediencií na základe prepojenia západných vedeckých poznatkov integratívnej výživy s východnými princípmi tradičnej čínskej medicíny (TČM). Podľa princípov TČM posilňuje srdce a tenké črevo. Je prospešné v teplejšom období alebo kedykoľvek pri pocite vnútornej horúcosti.


Zloženie – 1 porcia (30 g)

Srvátkový proteín (32,8 %), sušené kokosové mlieko (16,7 %), lyofilizovaný banán – prášok (16,3 %), sušená hruška – prášok (13,3 %), plodnica rôsolovky riasotvarej – prášok (9,3 %), lyofilizovaná čučoriedka (plod) – prášok (9 %), extrakt z vňate mučenky purpurový dážď (1,7 %), sušený mletý podzemok ďumbiera lekárskeho (0,3 %), extrakt z podzemku kurkumovníka dlhého (0,2 %) , nerafinovaná soľ.
Môže obsahovať stopy obilnín, škrupinových plodov, sezamu a mlieka.


Spôsob použitia a dávkovanie

Do mixéra na prípravu smoothie (alebo do šejkra – pokiaľ vám nevadí hrubšia konzistencia) vsypte 30 g (cca 2–3 lyžice) smoothie, zalejte cca 200 ml vody izbovej teploty a rozmixujte.


Spôsob skladovania:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25 °C.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.


Obsah

210 g


Výživové údajena 100 gna 1 porci (30 g)
Energia1770 kJ/423 kcal531 kJ/127 kcal
Tuky16,00 g4,80 g
z toho nasýtené mastné kyseliny11,70 g3,50 g
Sacharidy35,00 g10,50 g
z toho cukry (prirodzene sa vyskytujúce)21,70 g6,50 g
Vláknina12,00 g3,60 g
Bielkoviny32,30 g9,70 g
Soľ0,30 g0,10 g

Výrobca:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Tel./fax: +420 283 853 853/54
info@energy.cz
www.energy.cz

EAN – 8594069935752


Ďalšie produkty z rady Energyfood

GAJA essence

Gaja essence

 420 g

MO Cena: 25,90 €

Detail produktu
BUDDHA essence

Buddha essence

 420 g

MO Cena: 25,90 €

Detail produktu
sklenená dóza

Sklenená dóza

 1,5 l

MO Cena: 8,30 €

Detail produktu
sklenená miska

Sklenená miska

 200 ml

MO Cena: 8,30 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.