Gaja Essence

biorytmická kaše

  • NUTRIČNE KOMPLEXNÁ VÝŽIVA
  • PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU ZEME
  • HARMONIZÁCIA TRÁVENIA
  • POSILNENIE SLEZINY-SLINIVKY A ŽALÚDKA
  • DOPLNENIE ENERGIE
  • ČISTO PRÍRODNÁ, BEZ ADITÍV A KONZERVANTOV

Použitie

Čisto prírodná, harmonizačná a biorytmická kaša zostavená podľa princípov tradičnej čínskej medicíny (TČM). Rešpektuje nutričné potreby
a kľúčové biorytmy organizmu. V správnu chvíľu dodá nášmu telu čo najšetrnejšie pripravené a vzájomne zladené esenciálne ingrediencie. Všetky suroviny sú starostlivo vybrané s dôrazom na kvalitu a spôsob spracovania. Zachovala sa tak ich rýdza čistota a živá podstata. Kaša je bez chémie, aditív a konzervantov. Neobsahuje lepok, živočíšne mlieko ani cukor.

Svojím pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy sleziny-slinivky a žalúdka.
Synergické zloženie a účinok jednotlivých surovín podľa TČM pôsobí ako preventívna aj terapeutická strava u jedincov s oslabenou čchi sleziny-slinivky a žalúdka. Nezaťažuje tráviaci systém, je vhodná pre osoby s citlivým trávením.

Poskytuje energeticky vyváženú, nutrične komplexnú, ľahko stráviteľnú, čistú a prirodzenú výživu. Povzbudzuje vylučovanie zažívacích štiav v žalúdku a pomáha so vstrebávaním potravy, podporuje obnovu prospešných probiotík v črevách.

Ľahko dostupné, rýchle a nutrične vysoko kvalitné raňajky či desiata do práce, školy, na cestách, dovolenke, v pôrodniciach či nemocniciach.

Čo je Energyfood

Energyfood je koncept celostnej vyváženej stravy, ktorý rešpektuje nutričné potreby a kľúčové biorytmy nášho organizmu. V správnej chvíli dodáva nášmu telu starostlivo vybrané, dokonale spracované a vzájomne vyvážené esenciálne ingrediencie.

Výnimočná synergia bola dosiahnutá spojením západných vedeckých poznatkov s východnými znalosťami a princípmi tradičnej čínskej medicíny. Výsledkom je harmónia mimoriadnych účinkov a chutí, kde strava sa stáva potešením aj liekom zároveň.

Účinné ingrediencie

Sušené naklíčené ovsené vločky – ľahko drvené, hruška sušená – kúsky, kokosové mlieko sušené, vaječný proteín, panela mletá, miso sušené, žihľava semeno, vanilka pravá mletá, citrónový prášok sušený, nerafinovaná soľ.

Príbalové informácie - Budha Essence


Biorytmická kaša podľa princípov tradičnej čínskej medicíny
Týždenné balenie - 420 g

Harmonizačná kaša vychádzajúca z konceptu celostnej vyváženej stravy, ktorý rešpektuje nutričné potreby a kľúčové biorytmy nášho organizmu. Dodáva telu starostlivo vybrané, dokonale spracované a vzájomne vyladené esenciálne ingrediencie. Ich výnimočná synergia bola dosiahnutá spojením západných vedeckých poznatkov integratívnej výživy s východnými princípmi tradičnej čínskej medicíny. Výsledkom je harmónia mimoriadnych účinkov a chutí, kde sa strava stáva potešením aj liekom nášho života. Podľa princípov TČM posilňuje slezinu-slinivku a žalúdok. Je vhodná na celoročné užívanie, najmä pre osoby s citlivým trávením.


Zloženie – 1 porcie (60 g)

Sušené naklíčené ovsené vločky – ľahko drvené (34,2 g), hruška sušená – kúsky (5,8 g), sušené kokosové mlieko (5,8 g), vaječný proteín (5,8 g), panela mletá (5,8 g) g), miso sušené (1,9 g), žihľava semeno (0,4 g), vanilka pravá mletá, citrónový prášok sušený, nerafinovaná soľ.


Spôsob použitia a dávkovanie

Do misky vysypte 60 g kaše (3–4 polievkové lyžice) a zalejte 160–180 ml horúcou vodou (90 °C) alebo (rastlinným) mliekom. Nechajte pod pokrievkou odstáť 2-3 minúty.
Podľa chuti pridajte ovocie, orechy, semienka, jogurt alebo tvaroh a pod.


Spôsob skladovania:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C.


Obsah

420 g


Výrobca:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Tel./fax: +420 283 853 853/54
info@energy.cz
www.energy.czĎalšie produkty z rady

BUDDHA essence

Buddha essence

 420 g

MO Cena: 25,90 €

Detail produktu
sklenená dóza

Sklenená dóza

 1,5 l

MO Cena: 8,30 €

Detail produktu
sklenená miska

Sklenená miska

 200 ml

MO Cena: 8,30 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.