Buddha Essence

biorytmická kaša

  • NUTRIČNE KOMPLEXNÁ VÝŽIVA
  • PODĽA TČM NÁLEŽÍ K PRVKU KOV
  • PODPORA IMUNITY
  • POSILNENIE PĽÚC A HRUBÉHO ČREVA 
  • DOPLNENIE ENERGIE
  • ČISTO PRÍRODNÁ, BEZ ADITÍV A KONZERVANTOV

Použitie

Čisto prírodná, harmonizačná a biorytmická kaša zostavená podľa princípov tradičnej čínskej medicíny. Rešpektuje kľúčové potreby a biorytmy organizmu – v správnej chvíli dodáva nášmu telu čo najšetrnejšie pripravené a vzájomne zladené esenciálne ingrediencie. Všetky suroviny sú starostlivo vybrané s dôrazom na kvalitu aj spôsob spracovania, kedy bola zachovaná ich rýdza čistota a živá podstata. Kaša je úplne bez chémie, aditív a konzervantov. Neobsahuje lepok, živočíšne mlieko ani cukor.

Svojím pôsobením prispieva k harmonizácii dráhy pľúc a hrubého čreva.
Synergické zloženie a účinok jednotlivých surovín podľa TČM pôsobí ako preventívna aj terapeutická strava na podporu čchi pľúc a hrubého čreva (imunity). Nezaťažuje tráviaci systém.

Poskytuje energeticky vyváženú, nutrične komplexnú, ľahko stráviteľnú, čistú a prirodzenú výživu. Vyživuje organizmus, prehrieva tráviaci systém, podporuje správne vyprázdňovanie, posilňuje obranyschopnosť, dopĺňa energiu. Ľahko dostupné, rýchle a nutrične vysoko kvalitné raňajky či desiata do práce, školy, na cestách, dovolenke, v pôrodniciach či nemocniciach.

Čo je Energyfood

Energyfood je koncept celostnej vyváženej stravy, ktorý rešpektuje nutričné potreby a kľúčové biorytmy nášho organizmu. V správnej chvíli dodáva nášmu telu starostlivo vybrané, dokonale spracované a vzájomne vyvážené esenciálne ingrediencie.

Výnimočná synergia bola dosiahnutá spojením západných vedeckých poznatkov s východnými znalosťami a princípmi tradičnej čínskej medicíny. Výsledkom je harmónia mimoriadnych účinkov a chutí, kde strava sa stáva potešením aj liekom zároveň.

Účinné ingrediencie

Sušené naklíčené ovsené vločky – ľahko drvené, banán lyofilizovaný – prášok, kustovnica čínska – sušený plod, sušené kokosové mlieko, piemontské oriešky – drvené, karob pražený – mletý, zmes Tekvicové korenie, chryzantéma morušový ovaná soľ .

Príbalové informácie - Buddha Essence


Biorytmická kaša podľa princípov tradičnej čínskej medicíny
Týždenné balenie - 420 g

Harmonizačná kaša vychádzajúca z konceptu celostnej vyváženej stravy, ktorý rešpektuje nutričné potreby a kľúčové biorytmy nášho organizmu. Dodáva telu starostlivo vybrané, dokonale spracované a vzájomne vyladené esenciálne ingrediencie. Ich výnimočná synergia bola dosiahnutá spojením západných vedeckých poznatkov integratívnej výživy s východnými princípmi tradičnej čínskej medicíny. Výsledkom je harmónia mimoriadnych účinkov a chutí, kde sa strava stáva potešením aj liekom nášho života. Podľa princípov TČM posilňuje pľúca a hrubé črevo. Je vhodná na celoročné užívanie.


Zloženie – 1 porcie (60 g)

Sušené naklíčené ovsené vločky – ľahko drvené (26,9 g), banán lyofilizovaný – prášok (9,0 g), kustovnica čínska – sušený plod (7,2 g), sušené kokosové mlieko (7,2 g), piemontské lieskové oriešky – drvené (6,3 g), karob pražený – mletý (2,7 g), zmes Tekvicové korenie (pumpkin spice) (0,5 g), chryzantéma morušolistá – okvetné lístky (0,15 g), citrónový prášok – sušený, nerafinovaná soľ.


Spôsob použitia a dávkovanie

Do misky vysypte 60 g kaše (3–4 polievkové lyžice) a zalejte 160–180 ml horúcou vodou (90 °C) alebo (rastlinným) mliekom. Nechajte pod pokrievkou odstáť 2-3 minúty.
Podľa chuti pridajte ovocie, orechy, semienka, jogurt alebo tvaroh a pod.


Spôsob skladovania:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25 °C.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.


Obsah

420 g


Výrobca:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Tel./fax: +420 283 853 853/54
info@energy.cz
www.energy.czĎalšie produkty z rady

GAJA essence

Gaja essence

 420 g

MO Cena: 25,90 €

Detail produktu
sklenená dóza

Sklenená dóza

 1,5 l

MO Cena: 8,30 €

Detail produktu
sklenená miska

Sklenená miska

 200 ml

MO Cena: 8,30 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.