Webináre - archív


Pravá únava je z nevedomosti, pretože tá je chorobou duše.
Oslobodiť sa od nej znamená záchranu, večný pokoj a stálu rozkoš.
Avicenna: Persie, 980–1037 n. l.

Archív

Najúspešnejšie webináre môžete zhliadnuť prostredníctvom Youtube z pohodlia Vášho domova alebo počúvať ako audio záznam priamo tu alebo prostredníctvom podcastov na Vašom smartfóne, ktoré pripravujeme. Kdekoľvek a kedykoľvek.

Imunita v kontextE TradičnEJ čínskEJ medicíny a produktOV Energy

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Webinár objasní čínsky pohľad na infekcie, v súvislosti so sezónnymi ochoreniami (virózy a pod.). Vysvetlíme si tiež možnosti produktov Energy zameraných práve na prácu s imunitou, a to ako z pohľadu terapeuta TČM, tak i západného lekára. Po tomto seminári by pre vás malo byť jednoduché poskladať produkty na jednotlivé situácie.

Chronické gynekologické zápaly

LEKTOR: MUDr. Bohdan Haltmar

V tomto webinári je prebraná problematika chronických, opakujúcich sa zápalov ženských pohlavných orgánov. Budú objasnené príčiny a tiež načrtnutá cesta ako je možné týmto stavom predchádzať a prípadné prebiehajúc ťažkosti zmierniť. Porovnáme pohľady klasickej medicíny i fytoterapie prípravkami Energy. Pre mnohých bude možno prekvapením, že za tieto stavy sú zodpovedné j iné orgánové systémy, ktoré by nám hneď ani nenapadli.

Starostlivosť o pacientov po prekonanom ochorení COVID 19

LEKTOR: MUDr. Alexandra Vosátková

Webinár je zameraný na rekonvalescenciu - doteraz skôr opomínanú tému, ktorá sa stala aktuálnou najmä v súvislosti s ochorením COVID 19. Ľudia môžu mať celý rad problémov, s ktorými si produkty Energy veľmi dobre dokážu poradiť.

Bolesti CHRBTA

LEKTOR: MUDr. Ivana Wurstová

Webinár je o najčastejšej civilizačnej chorobe. Ako chrbtica vyzerá, čo s ňou robíme, ako sa k nej správame a čo pre ňu môžeme urobiť. Zároveň preberieme využitie prípravkov Energy.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.