QI coffee

Horúci nápoj – prášok

  • Čulosť, SÚSTREDENIE *
  • VÝKON, VYTRVALOSŤ **
  • IMUNITA ***
  • OBEHOVÁ SÚSTAVA, CHOLESTEROL ****

Potrebujete ráno poriadne nakopnúť? Neviete si predstaviť, že by váš deň mal začínať bez kávy? QI coffee je viac než len káva. Výnimočnosť QI coffee spočíva v kombinácii silnej instantnej kávy s extraktmi húb reishi a cordyceps.

V QI coffee je až 10% obsahu tvoreného hubami. Toto spojenie spôsobuje predĺženie povzbudzujúceho efektu kávy, ktorý vedie k väčšej vitalite, vytrvalosti všetkého druhu a predovšetkým odolnosti voči stresu. Huby navyše znižujú aciditu kávy, čo chráni pred podráždením žalúdka. Obsiahnutý kofeín v produkte podporuje čulosť a sústredenie * a zaisťuje maximálny výkon a vytrvalosť **. Leskokôrka lesklá zvyšuje imunitu *** a má pozitívny vplyv na zdravie obehovej sústavy **** a hladinu cholesterolu **** v krvi. Produkt je vhodný pre kohokoľvek, kto potrebuje okamžité povzbudenie. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, kardiakov, ľudí s vysokým tlakom.

Energetická charakteristika

Podľa pôsobenia TČM QI coffee ovplyvňuje meridiány Ohňa, Zeme a Kovu - srdce, troch ohnísk, perikardu, pankreasu a sleziny, žalúdka a pľúc. Podporuje rýchlu regeneráciu energie.

QI coffee posilňuje jang a udržuje jin, tým zlepšuje pocit životnej sily, funkcia psychiky i tela a napomáha k otvoreniu vnímania.

Účinné ingrediencie

Rozpustná sušená káva robusta – 90 %, extrakt z cordycepsu 5 % (obsah polysacharidov 40 %, mannitolu 15 %), extrakt z reishi 5 % (obsah polysacharidov 30 %).

 

PRÍBALOVÉ INFORMÁCIE – QI coffee


Coffee – Corsyceps & Reishi
Doplněk stravy – prášekSPÔSOB POUŽITIA A DÁVKOVANIE:

Zalejte 1-2 lyžičky kávy približne 2 dl horúcej vody s teplotou 90 °C a dôkladne premiešajte. Kávu možno dochutiť mliekom (môže byť rastlinné). K príprave ľadovej kávy použite rovnakú dávku do studeného mlieka s tromi kockami ľadu - dôkladne pretrepte, najlepšie v šejkri. Odporúčaná denná dávka sú dva nápoje. Možno užívať dlhodobo.

ZLOŽENIE:

rozpustná sušená kávarobusta 90% (kofeín 4–4,5%),extrakt z cordycepsu 5%(polysacharidy 40%,mannitol 15%),extrakt z reishi 5%(polysacharidy 30%)


UPOZORNENIE:

Výrobok nie je vhodný pre deti. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.


SPÔSOB SKLADOVANIA:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.


MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ:

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.


OBJEM:

100 g


Výrobca:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Tel./fax: +420 283 853 853/54
info@energy.cz
www.energy.cz

EAN – 8594069933420


Ďalšie produkty z rady Terapeutických nápojov

QI drink

QI DRINK

 100 g

MO Cena: 19,50 €

Detail produktu
QI collagen

QI Collagen

 150 g

MO Cena: 29,50 €

Detail produktu
QI drink XXL

QI DRINK XXL

 200 g

MO Cena: 35,40 €

Detail produktu
QI collagen XXL

QI COLLAGEN XXL

 300 g

MO Cena: 54,90 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.