QI collagen

Nápoj – prášok

  • výživa kĺbov a šliach
  • redukcia vrások
  • kvalita vlasov a nechtov
  • spomalenie starnutia

Výnimočný kolagénový nápoj so zosilneným efektom 3 zložiek.

Obsahuje najúčinnejší bioaktívny morský kolagén I. a II. typu, doplnený o ájurvédsky bylinný komplex a prírodný vitamín C. Telu dodáva potrebné stavebné látky a výživu, uvoľnuje stagnujúce energie, a tak pomáha dosiahnuť hlboký a dlhodobý efekt.
Ájurvédsky komplex pomáha naštartovať v tele procesy, ktoré umožnia čo najefektívnejšie využitie kolagénu na miestach, kde je potrebný. Kurkuma odstraňuje zápaly a energetické
blokády, podporuje krv a vyživuje meridiánové dráhy. Plody morušovníka uvoľňujú stagnujúcu energiu v dráhach, podporujú kĺby a šľachy a zmierňujú kŕče. Kadidlovník sa podieľa na redukcii zápalu nielen v kĺboch, ale aj v prieduškách, koži, šľachách a veľmi
výrazne tlmí bolesti kĺbov. Acerola dodáva vitamín C, ktorý je nevyhnutný pre výstavbu kolagénu.

GARANCIA TOP KVALITY
Najčistejšia podoba kolagénu je garantovaná pôvodom z voľného hlbokomorského odlovu
v chladných islandských vodách. Sme presvedčení, že z hľadiska čistoty a účinku nenájdete v tejto kategórii lepší produkt. Ak áno, sme pripravení vrátiť vám investované prostriedky.

Energetická charakteristika

Kolagén patrí k stredovej Zemi – Zemi, ktorá zaisťuje samotný život. Nesie so sebou premeny Zeme, zaisťuje vlhkosť, kyprosť, plnosť, pohyb. Stredová Zem obsahuje 50% jangu a 50% jinu, vytvára harmóniu v orgánoch aj v našom živote. Dlhodobé užívanie QI collagenu sa tak odrazí nielen na koži a kĺboch, kde by sme mali jeho účinky spoznať najskôr, ale sľubuje harmonizáciu celého organizmu.

Podľa TČM QI Collagen ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, pankreasu a sleziny, srdca, osrdcovníka a troch ohnísk. Významným efektom je vzájomné vyrovnávanie jangových a jinových meridiánov, teda meridiánov tzv. Párových orgánov.

Účinné ingredience

Islandský kolagén I. a II. typu, extrakty z plodu aceroly, korene kurkumovníka dlhého, kadidlovníka pilovitého a plodu morušovníka bieleho

PRÍBALOVÉ INFORMÁCIE – QI collagen


Doplnok stravy – prášokSPÔSOB PODÁVANIA A UŽÍVANIA:

Dve zarovnané čajové lyžičky (5 000 mg) rozpustite v 200 ml (alebo viac) vlažnej vody.
Najlepší účinok dosiahnete pomalým popíjaním v priebehu niekoľkých hodín.
Na dosiahnutie bežného účinku postačí užiť raz denne, na zvýšenie efektu dvakrát, rozdeliť na dopoludňajšiu a popoludňajšiu dávku.
Dá sa užívať dlhodobo. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

QI collagen je určený na celoročné užívanie. Ak chcete umocniť jeho pôsobenie, odporúčame na zlepšenie stavu pokožky užívanie najlepšie medzi 5. a 7. hodinou ráno, na podporu pohybového aparátu medzi 15. a 19. hodinou. Zaujímavé budú jeho účinky pri užívaní v medziobdobiach Zeme (január, apríl, júl a október).


ZLOŽENIE:

islandský kolagén I. a II. typu, extrakty z plodu aceroly, korene kurkumovníka dlhého, kadidlovníka pilovitého a plodu morušovníka bieleho


UPOZORNENIE:

Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.


SPÔSOB SKLADOVANIA:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.


MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.


OBJEM:

150 g


DISTRIBÚTOR:

Energy, spol. s r.o.
Ul. mládeže 43, 945 01 Komárno
Tel./fax. +421 35 7731 041/045, info@energy.sk, www.energy.sk


Ďalšie produkty z rady

QI drink

QI DRINK

 100 g

MO Cena: 19,50 €

Detail produktu
QI coffe

QI COFFEE

 100 g

MO Cena: 19,50 €

Detail produktu
QI drink XXL

QI DRINK XXL

 200 g

MO Cena: 35,40 €

Detail produktu
QI collagen XXL

QI COLLAGEN XXL

 300 g

MO Cena: 54,90 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.