QI Drink

Horúci nápoj – prášok

  • ODOLNOSŤ*
  • ÚNAVA / ENERGIA**
  • PRIRODZENÁ OBRANYSCHOPNOSŤ***
  • DOBRÝ RANNý ŠTART****

Niektoré veci k sebe oddávna patria. Ona je vysoká štíhla tropická kráska plná energie a on je síce vzrastom malý, ale účinkom veľký bojovník a ochranca. Obaja vedia, že keď sú spolu, ich schopnosti sa nespočítajú, ale násobia, a v tom tkvie sila ich spojenia.

Slzovka a astragalus sa spolu poznajú už stovky rokov, vďaka ktorým tvoria nerozlučnú dvojicu tradičnej čínskej medicíny. A teraz taktiež kombináciu nového terapeutického nápoja QI DRINK. Astragalus (kozinec blanitý) je účinný adaptogén, odstraňuje únavu, zvyšuje energiu a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém. QI DRINK je nielen terapeutickým nápojom, ale sám o sebe i dokonalou funkčnou potravinou s vysokým obsahom biologicky účinných látok. Jeho posilňujúce schopnosti je však možné využiť jedine tak, že sa užíva dlhodobo a systematicky. Súčasťou vašich denných rituálov sa stane veľmi jednoducho.

Energetická charakteristika

Slzovka napomáhá k opätovnému navráteniu k našim originálnym energiám, a tým aj k usmerneniu činnosti ostatných orgánov. Jej povaha je studená, chuť sladká a mdlá. Podľa TČM QI DRINK ovplyvňuje meridiány Zeme – slinivky a sleziny, žalúdku a pľúc. Stabilita Zeme ukludňuje a podporuje meridiány srdca, perikardu a troch ohnísk.

 

Účinné ingredience

Extrakt ze semien slzovky obecnej (Coix lacryma-jobi) 90 %, extrakt z koreňa kozinca blanitého. (Astragalus membranaceus) 10 %.

Obsah: 100 g

PRÍBALOVÉ INFORMÁCIE – QI DRINK


Coix lacryma-jobi & Astragalus Doplnok stravy – prášokSPÔSOB UŽÍVANIA A DÁVKOVANIA

Prášok sa rozpustí zhruba v 2 dcl horúcej alebo studenej vody a popíja sa k jedlu, ideálne ako teplý nápoj k raňajkám medzi 7. a 9. hodinou rannou. Doporučená denná dávka je 4 g 1x denne. Deti od 3 do 12 rokov užívajú polovičnú dávku. Môže sa užívať dlhodobo. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.


OBSAH

100 g


ZLOŽENIE

Extrakt ze semien slzovky obecnej (Coix lacryma-jobi) 90 %, extrakt z koreňa kozinca blanitého. (Astragalus membranaceus) 10 %.


UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Užívanie v dobe tehotenstva a kojenia konzultujte so svojim lekárom. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy.


SPÔSOB SKLADOVANIA

Uchovávajte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 – 25 °C. Chráňte pred mrazom. Uskladňujte mimo dosahu detí.


MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.


Výrobce:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Tel./fax: +420 283 853 853/54
info@energy.cz
www.energy.cz

EAN – 8594069933413


Ďalšie produkty z rady Terapeutických nápojov

QI coffe

QI COFFEE

 100 g

MO Cena: 19,50 €

Detail produktu
QI collagen

QI Collagen

 150 g

MO Cena: 29,50 €

Detail produktu
QI drink XXL

QI DRINK XXL

 200 g

MO Cena: 35,40 €

Detail produktu
QI collagen XXL

QI COLLAGEN XXL

 300 g

MO Cena: 54,90 €

Detail produktu

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.