Na postcovidový syndróm pomôže aj čokoláda či superovocie

21.02.2022

Silná únava, neobvyklé zmeny nálad k horšiemu, poruchy spánku, ale aj bolesti brucha, padanie vlasov, či zlé zažívanie a mnoho iného. Postupne odznievajúce šialenstvo s Covidom nám tu zanecháva nepríjemnú bodku v podobe prazvláštnych príznakov a celkovej nepohody. Odborníci to nazvali postcovidový syndróm. Ešte sa presne nevie, aké percento ľudí, čo si poradili s Covidom, ho zvládne, ale zdá sa že podobné príznaky postihujú skoro každého siedmeho.

Dnes už vieme, že vírus, v tej či onej podobe nenapáda “len” pľúca, ale aj srdce, obličky, žalúdok, krv, kožu či pečeň. Samozrejme, pri vážnejších stavoch to môžu mať “na svedomí” aj samotné použité lieky. Pri Covide sa totiž používajú veľké dávky najrôznejších liekov, podľa symptómov a tie si vyberajú svoju daň. Dôležité ale je, že ľudstvo, aj keď s veľkými stratami, nad Covidom postupne vyhráva. Budeme ešte potrebovať veľa času, kým budeme vedieť, ktoré lieky a čo vlastne naozaj zaberalo a ktoré postupy len zbytočne zaťažovali náš organizmus. S istotou ale vieme, že za postcovidovým syndrómom je najmä vírus, ktorý nás tu trápi už od konca roka 2019.
Či sa aj vy trápite s jeho pozostatkami, vám zodpovedne vie povedať len lekár na základe krvných testov a ďalších vyšetrení. Ak sú teda vaše symptómy vážne a trvajú dlho, určite zvážte návštevu lekára. Váš všeobecný lekár prípadne navrhne aj vyšetrenie špecialistov podľa vašich príznakov.

V každom prípade dobrou správou je, že naše telo má úžasnú regeneračnú schopnosť a dokáže sa samo úspešne napraviť. Je však veľmi dobré a namieste mu čo najviac pomôcť. A to výdatnou stravou, pravidelným pohybom a dostatočným časom na regeneráciu. Čím skôr začnete telu pomáhať, tým skôr a rýchlejšie sa z toho dostanete, Pozrite si určite takzvané superpotraviny. Napríklad Goji, machovku alebo Chlorellu.

Ukazuje sa, že výborným pomocníkom je aj kvalitná čokoláda. Dodá totiž vašim bunkám energiu a čo je možno ešte dôležitejšie, pomôže vám s vašou psychikou. Takmer každý pacient s diagnostikovaným postcovidovým syndrómom sa sťažuje na neobvyklý smútok, či depresívne nálady sprevádzajúce ostatné symptómy.

V praxi sa stále viac osvedčuje náš QI Drink, dve bylinky, ktoré sa v čínskej medicíne už stovky rokov dokážu postarať o správne nastavenie tela a mysle.

Ak si chcete pomôcť rýchlo a jednoducho, vyskúšajte Annonu muricatu forte.

Je to ovocie známe pod menom graviola a ak je správna teória, že v prírode sa musí nachádzať rastlinka, ktorá zatočí aj postcovidovým syndrómom, je to celkom iste tento zázrak. Ak si prečítate jej účinky na náš organizmus, tak je to presný opak toho, čo čítate o Covide. Dodáva totiž organizmu vitalitu, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú zlatou baňou pre naše bunky. Takto vyživené budú pripravené začať s regeneráciou a ozdravným procesom.

Naša odborná rada má výborné skúsenosti aj s Vitaflorinom, Stimaralom, Revitae a Vitamarinom.

Zároveň sme pre vás pripravili aj akciu na spomínané prípravky a s 10% zľavou si na Kluboch Energy a aj na našom e-shope môžete kúpiť: Annonu muricata forte, Revitae a Stimaral.______________________________

V prípade doplňujúcich otázok a pri záujme o rady a odporúčania pri liečbe, kontaktujte telefonicky, prosím, autora článku, riaditeľa Energy, spol. s r.o. – Jozefa Černeka – 0905 405 455.

O Vašom zdravotnom stave sa môžete poradiť aj s MUDr. Júliusom Šípošom prostredníctvom Energy on-line poradne na Facebooku alebo v prípade, že by ste sa chceli poradiť a nemáte možnosť navštíviť Vám najbližší Klub Energy, využite niektorú z našich on-line poradní na našom webe.

Všetky výrobky sú dostupné v našom e-shope www.energy.sk, garantujeme doručenie do 24 hodín, pri objednávke do 14:30 hod počas pracovných dní.

Rozhovor s autorom článku pre denník SME nielen o korone si môžete prečítať tu.


AUTOR ČLÁNKU
JOZEF ČERNEK

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.