Zdravie s Energy

Nemali by sme sa pokúšať o liečenie žiadnej časti bez toho, aby sme sa pokúsili vyliečiť celok.

Platón: Republika, 382 p. n. l.

Napriek tomu, že moderná medicína dosahuje úžasné pokroky v operačných postupoch a liečbe akútnych chorôb, základom starostlivosti o naše zdravie po stáročia bola a naďalej zostáva celostná medicína. Rešpektuje človeka ako celok - jeho telo, myseľ, dušu aj emócie.

Pomocou hľadaní príčinných súvislostí a prírodného, jemného a šetrného ovplyvňovania pomáha pri obnovení harmónie, zdravia a telesnej aj duševnej kondície.

Vernostný program Salus

NAKUPUJTE KAŽDÝ MESIAC PO DOBU 12 MESIACOV MINIMÁLNE ZA 25 EUR. NEZÁLEŽÍ NA TOM, KTORÝM MESIACOM V ROKU ZAČNETE. PO UKONČENÍ OBDOBIA 12 MESIACOV A SPLNENÍ UVEDENEJ PODMIENKY ZÍSKATE NÁROK NA VERNOSTNÝ BONUS V HODNOTE 35 EUR. BONUS VÁM BUDE OZNÁMENÝ V RÁMCI MESAČNÉHO VYÚČTOVANIA. BONUS SA DÁ ČERPAŤ IBA JEDNORAZOVO POČAS 1 MESIACA. AK HODNOTA VÁŠHO NÁKUPU NEPRESIAHNE 35 EUR, ZAPLATÍTE ZA VÁŠ NÁKUP SYMBOLICKÉ 1 EURČ. NEVYČERPANÁ HODNOTA BONUSU PREPADÁ, NEDÁ SA PREVIESŤ DO ĎALŠIEHO OBDOBIA, ANI VYPLATIŤ.

Čerpanie bonusu

V mesiaci čerpania vernostného bonusu je automaticky
splnený minimálny nákup 25€ v danom mesiaci.
Bonus sa dá čerpať iba jednorazovo počas 1 mesiaca.
Ak podmienky vernostného programu prerušíte, opäť sa vraciate na začiatok.
Plnenie vernostného programu môžete sledovať na www.energy.sk vo vašej Pracovni poradcu.

Kúpeľný bonus

Po troch rokoch neprerušeného vernostného programu získate nárok na KÚPEĽNÝ BONUS, zľavu vo výške 30 % na týždenné ubytovanie s plnou penziou v Kúpeľoch Podhájska www.energy-podhajska.sk.

Diagnostika Supertronicom

Supertronic je diagnostický prístroj využívajúci princíp metódy EAV (elektroakupunktúra podľa Dr. Volla). Pomocou merania presne definovaných akupunktúrnych bodov zisťuje energetický stav akupunktúrnych dráh, vnútorných orgánov, ktoré sú s týmito dráhami spojené, a tiež aj stav anatomicky či funkčne spojených tkanív.

VIAC O METÓDE EAV

Poradňa Energy

PPre návštevníkov našich internetových stránok máme
k dispozícii virtuálnu poradňu. Prostredníctvom nej odpovedajú na vaše otázky odborníci z rôznych odborov.

Naši konzultanti vám poradia pri riešení zdravotných problémov, v žiadnom prípade však nemôžu nahradiť vaši návštevu u lekára. Na určenie presnej diagnózy je nevyhnutná osobná návšteva u špecialistu. Úlohou poradne je navrhnúť záujemcom jednu z možností riešenia problému prostredníctvom prípravkov Energy.

Časté otázky

Môžem súčasne s antibiotikami užívať prípravky Energy?

Áno. Nedochádza pri tom k žiadnym interakciám. Pri podávaní prípravku Vironal docielime dokonca synergický efekt proti agresívnym vírusom a eliminujeme negatívne účinky antibiotík.

Môj syn/dcéra má len 2 roky, môže užívať prípravky?

Môj syn/dcéra má len 2 roky, môže užívať prípravky?
Prípravky Energy a výživové doplnky vo všeobecnosti sa odporúčajú podávať deťom od 3 rokov. Ak máte záujem o prírodnú liečbu, poraďte sa s odborníkom.

Majú vaše prípravky vedľajšie účinky? Ak áno, aké?

Naše prípravky sú prírodné a vedľajšie účinky sa objavujú iba zriedka (ak je jedinec alergický na niektorý z komponentov). V takom prípade odporúčame znížiť dávkovanie a vyhľadať odbornú radu.

Ako užívať prípravok s koncentrátom v akútnom prípade?

Pri akútnych stavoch je možné začať užívať vyššie dávky odporučeného prípravku (koncentrátu), až 7 kvapiek 3x denne. Toto dávkovanie dodržujeme tak dlho ako potrebné, potom sa dávka obvykle znižuje.

Magazín Vitae

Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.