AKO ĽAHŠIE ZVLÁDNUŤ UČENIE SA?

1.9.2019

Proces učenia sa vyžaduje, aby mozgové bunky správne fungovali, boli schopné sústrediť sa na prijímanie, triedenie, analýzu a následnú správnu interpretáciu výstupov. K tomu, aby mozog dokázal prijímať a spracovávať nové informácie, teda bol schopný učiť sa nové, je potrebné, aby mal zabezpečený pravidelný prísun kyslíka, glukózy a ďalších živín. Ďalej je nevyhnutný výdatný spánok a regenerácia, pravidelný pohyb a kvalitná strava. Prospešné sú okrem iného aj prírodné doplnky stravy Energy. Tie pomáhajú ľahšie zvládnuť niektoré poruchy učenia ako dyslexia, dysgrafia, dyskalkúlia a ďalšie.

Pri procese učenia sa a sústredenia je užitočný predovšetkým bylinný koncentrát Korolen . Ten harmonizuje centrálnu riadiaci dráhu, centrálny nervový systém a kardiovaskulárny systém. Pri jeho používaní sa vďaka harmonizácii krvného obehu zlepšuje zásobovanie mozgu okysličenou krvou a živinami, prekrvenie a tým aj funkcie mozgu. Dávkovanie je počas prvého a druhého týždňa nižšie, spravidla 2 x denne 2-3 kvapky v pohári vody pol hodiny pred jedlom, prípadne hodinu po jedle. Postupne počet kvapiek môžeme zvyšovať. Všeobecným odporúčaním pre deti je podávať 1 kvapku na 10 kg váhy 2x - 3x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje vždy jeden týždeň prestávka a trojtýždňový cyklus sa niekoľkokrát opakuje.

Priaznivý vplyv na zlepšenie výkonnosti centrálneho nervového systému a tým aj na fungovanie mozgu a zlepšenie pamäti má aj Vitamarin . Obsahuje omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré zlepšujú priechodnosť a pružnosť ciev a tým aj prekrvenie mozgu. Užívajú sa najčastejšie 1-2 kapsule 2x denne po jedle dlhodobo.

Z ďalších preparátov Energy, ktoré výrazne pomáhajú v procese učenia sa a pamätania, môžeme spomenúť napr. Celitin , Stimaral , Organic Sacha Inchi či Fytomineral . Tiež možno využiť prípravky z radu Zelených potravín, najmä Barley juice , Organic Beta a Acai Pure .
Zobraziť viac...

ENERGY NA FACEBOOKU

26.4.2019

Sledujete Energy na sociálnych sieťach? Na Facebooku a Instagrame pravidelne zdieľame príspevky poodhaľujúce nielen jednotlivé produkty Energy, ale tiež celostný prístup ku zdraviu človeka. Tipy sa striedajú s pripomienkami mesačných akcií a nechýbajú ani súťaže o produkty Energy.
Sledujte nás tiež, nech spolu môžeme komunikovať lepšie!

Naše profily nájdete:
Facebook: @energysk
Instagram: @myenergysk

KOZMETICKÉ ÚČINKY TERAPEUTICKÝCH OLEJOV

25.3.2019

» Hrubá a dehydrovaná pleť – Himalayan Apricot oil upokojuje a zjemňuje pokožku.
» Ekzematická a svrbivá pleť – Organic Nigella Sativa oil upokojuje a zmierňuje svrbenie pokožky.
» Povädnutá, zjazvená a zápalová pleť – Organic Sea Berry oil spevňuje pleť, obnovuje bunky a vyhladzuje pokožku.

Možnosti použitia: bežné ošetrenie pleti, náhrada za ošetrenie krémom a kozmetická masáž.

ORGANIC SEA BERRY OIL

7.11.2018

Domovom Organic Sea Berry oil je náhorná tibetská oblasť vo výške okolo 4 000 metrov nad morom. Plody rakytníka sú tu nesmierne koncentrované. Účinné látky sú v nich obsiahnuté v násobných množstvách. Napríklad pri vitamíne C sa jedná až o trojnásobok toho, čo obsahujú rakytník sibírsky alebo európsky, ktoré sú u nás bežne dostupné.

Plody pre Organic Sea Berry oil sú výhradne ručne zbierané a na mieste ihneď spracované. Pretože sa jedná o najvzácnejšiu formu takzvaného "seed oil", z jednotlivých plodov sú najprv separované ich semienka. Až z nich sa potom šetrnou CO2 extrakciou získava malé množstvo oleja. Iba tento typ oleja obsahuje najkoncentrovanejšej esenciu nutričných látok vrátane tých, ktoré sa v prírode vyskytujú len zriedkavo. Medzi ne patrí napr. nenasýtená mastná kyselina omega-7! Olej ďalej obsahuje až 190 bioaktívnych nutrientov, 17 vitamínov, 14 minerálov, 18 aminokyselín, vysoké zastúpenie karotenoidov, flavonoidy, kyselinu listovú, triesloviny, minerálne soli a ďalšie ...Zobraziť viac...

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.