Súťaž
LETO PLNÉ POKUŠENÍ

1.7.2019

Zapojte sa do súťaže LETO PLNÉ POKUŠENÍ! Stačí iba nakúpiť akékoľvek prípravky Energy v lubovoľnej kombinácii. Ponuka sa týka všetkých terapeutických krémov, mydiel a šampónov Pentagramu®. Pokiaľ nám zašlete vyplnený súťažný kupón, máte možnosť vyhrať jednu z hodnotných cien. Viac o súťaži nájdete tu.

Tešíme sa na Vašu účasť!

ENERGY NA FACEBOOKU

26.4.2019

Sledujete Energy na sociálnych sieťach? Na Facebooku a Instagrame pravidelne zdieľame príspevky poodhaľujúce nielen jednotlivé produkty Energy, ale tiež celostný prístup ku zdraviu človeka. Tipy sa striedajú s pripomienkami mesačných akcií a nechýbajú ani súťaže o produkty Energy.
Sledujte nás tiež, nech spolu môžeme komunikovať lepšie!

Naše profily nájdete:
Facebook: @energysk
Instagram: @myenergysk

KOZMETICKÉ ÚČINKY TERAPEUTICKÝCH OLEJOV

25.3.2019

» Hrubá a dehydrovaná pleť – Himalayan Apricot oil upokojuje a zjemňuje pokožku.
» Ekzematická a svrbivá pleť – Organic Nigella Sativa oil upokojuje a zmierňuje svrbenie pokožky.
» Povädnutá, zjazvená a zápalová pleť – Organic Sea Berry oil spevňuje pleť, obnovuje bunky a vyhladzuje pokožku.

Možnosti použitia: bežné ošetrenie pleti, náhrada za ošetrenie krémom a kozmetická masáž.

ORGANIC SEA BERRY OIL

7.11.2018

Domovom Organic Sea Berry oil je náhorná tibetská oblasť vo výške okolo 4 000 metrov nad morom. Plody rakytníka sú tu nesmierne koncentrované. Účinné látky sú v nich obsiahnuté v násobných množstvách. Napríklad pri vitamíne C sa jedná až o trojnásobok toho, čo obsahujú rakytník sibírsky alebo európsky, ktoré sú u nás bežne dostupné.

Plody pre Organic Sea Berry oil sú výhradne ručne zbierané a na mieste ihneď spracované. Pretože sa jedná o najvzácnejšiu formu takzvaného "seed oil", z jednotlivých plodov sú najprv separované ich semienka. Až z nich sa potom šetrnou CO2 extrakciou získava malé množstvo oleja. Iba tento typ oleja obsahuje najkoncentrovanejšej esenciu nutričných látok vrátane tých, ktoré sa v prírode vyskytujú len zriedkavo. Medzi ne patrí napr. nenasýtená mastná kyselina omega-7! Olej ďalej obsahuje až 190 bioaktívnych nutrientov, 17 vitamínov, 14 minerálov, 18 aminokyselín, vysoké zastúpenie karotenoidov, flavonoidy, kyselinu listovú, triesloviny, minerálne soli a ďalšie ...Zobraziť viac...

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.