ENERGY ESSENCE

1.10. 2020

Limitovaná edícia aromaterapeutického parfému, ktorý je nielen samotnou esenciou Energy, ale predovšetkým poďakovaním všetkým našim zákazníkom za ich úžasnú dôveru a vernosť pri příležitosti 25. výročia založenia firmy.
Energy essence je vybraná směs silic v nejkvalitnějším jojobovém oleji, kterou lze použít jako parfém k aplikaci přímo na kůži. Vhodné je zápěstí nebo jemná pokožka za ušním boltcem. Jednotlivé esencie (Geranium, Levanduľa, Mäta pieporná, Klinček a Cistus) jemne pôsobí na naše fyzické i psychické zdravie. V kombináciách a zmesiach sa však talenty esencií ešte prehlbujú a dávajú priestor pre vytvorenie synergie, kedy finálna zmes môže pôsobiť v širšom spektre. Energy essence dodáva príval energie, ktorá vyzýva k novému vykročeniu - je to doslova nová šťava do života, optimizmus, ľahkosť bytia a otvorenie sa novým príležitostiam.
Privoňajte s nami k životu a nechajte sa viesť za novým dobrodružstvom!
Ďakujeme Vám!
Vaše ENERGY

Zoznam miest, kde si môžu členovia Energy tento darček ZDARMA prevziať tu.
Nepredajný produkt!
Zobraziť viac...

OFFTUSIN – DARČEK K DARČEKU

1.12. 2020

V našej už tradičnej vianočnej zvýhodnenej akcii tento rok nájdete úplne netradične nový produkt, ktorý je takým darčekom v darčeku. A ak ste z predchádzajúcej vety zmätení, musíme to hneď uviesť na pravú mieru. Offtusin obsahuje 25 kusov dražé a získate ho ako darček pri zvýhodnenom nákupe nad 40 eur v priebehu decembra. Je zabalený v darčekovej hliníkovej skrutkovacej dóze, ktorá vám môže do budúcna slúžiť ako skvelá krabička na vaše denné alebo víkendové cesty. Pohodlne obsiahne 30 tabliet alebo kapsúl, dobre vyzerá, ľahko sa nosí v kabelke alebo vrecku a je hlavne vždy po ruke. To najcennejšie sa ale skrýva vnútri ... 
Hlavnou pracovnou náplňou Offtusinu je boj proti kašľu. Dražé sú malé, príjemné a sviežej chuti, a hoci každé z nich váži len 1 gram, rozhodne klamú telom. Obsahujú takmer 118 mg piatich najúčinnejších extraktov z rastlín, ktoré napomáhajú tíšiť dráždivý kašeľ, pôsobia proti infekcii a urýchľujú proces regenerácie. Žiadny z extraktov tu nehrá prím, sú vyvážené, všetky rovnako dôležité a účinné a úplne neplánovane pochádzajú takmer zo všetkých kontinentov a podnebných pásiem. Offtusin obsahuje extrakty echinacea purpurová (Echinacea purpurea), extrakt z koreňa liečivého muškátu (Pelargonium sidoides), výťažok z listov brečtanu plazivého (Hedera helix), extrakt bazy čiernej (Sambucus nigra) a lišajník islandský (Cetraria Islandica), čo z neho robí svojrázneho a silného bojovníka proti kašľu.

Offtusin obsahujúci 25 dražé získate ako darček pri zvýhodnenom nákupe nad 40 € v priebehu decembra (platí pre členov Klubu Energy). Je zabalený v novej darčekovej hliníkovej šraubovacej dóze, ktorá vám môže do budúcna slúžiť ako skvelá škatuľka na vaše denné alebo víkendové cesty. Pohodlne uskladní 30 tabliet alebo kapsúl, dobre vyzerá, ľahko sa nosí v kabelke alebo taške a najmä je vždy poruke.
Viac o akcii tu.

Zobraziť viac...

ANTIVIROTIKÁ ENERGY

1.12.2019

Antibiotiká sme začali používať takmer pri každom kýchnutí, ukazuje sa však stále zreteľnejšie, že väčšina z nich prestáva zaberať a vzniká rezistencia, teda antibiotiká prestávajú účinkovať. Navyše väčšina ochorení z nachladnutia je vírusového pôvodu a na vírusy antibiotiká nezaberajú.

Najlepšou cestou je, samozrejme, zamerať sa na zvyšovanie imunity, ale keď sa nám už podarí nejakú tú nádchu či angínu chytiť, prípadne ju prinesú deti zo škôlky či zo školy, existuje možnosť využitia antivirotických prípravkov Energy.
Ihneď na začiatku ochorenia - aj preventívne - nasadíme Grepofit a Vironal. Pri ťažšom priebehu Drags Imun. Pomôžu tiež Fytomineral, Flavocel či Vitaflorin, ktoré doplnia potrebné vitamíny a minerály v prírodnej forme. Lokálne použijeme bylinný krém Droserin. Ďalej môžeme využiť Cistus Incanus, Cytosan, na podporu imunitného systému Imunosan, zvonka potom sprej Spiron či prípravok Audiron na opary. Zelené potraviny - prípravky Barley juice, Spirulina Barley a Chlorella, Goji a Sea Berry pôsobia hojivo a podporne vďaka obsahu chlorofylu, prirodzených vitamínov, antioxidantov, minerálov a enzýmov.
Čaje Lapacho a Uncaria tomentosa (Vilcacora) majú oba výrazné antibakteriálne, antivírusové a imunitu podporujúce účinky, pôsobia aj proti plesniam. Vňať Chanca Piedra pôsobí priaznivo pri zápaloch a infekciách močovopohlavného systému, tiež pri nachladnutí, horúčke a chrípke. Nesmieme vynechať liečivé kúpele v Balneole.

Zobraziť viac...

PREČO MÔŽE TENTO ROK PENTAGRAM® CHUTIŤ INAK?

14.8. 2020

Mnoho pravidelných zákazníkov si všimlo odlišnú chuť svojich obľúbených produktov z rady Pentagramu®, najmä pri Gynexe a Korolene. Prečo je to tak a prečo to neznamená nič zlého? Produkty Pentagramu® patria všeobecne medzi najobľúbenejšie a najdôležitejšie prípravky počas celých 25 rokov. Z 95% sú tvorené vysoko koncentrovaným extraktom zloženým až z devätnástich bylín. Práve táto skutočnosť predurčuje ich charakter, lebo každá bylina ako čisto prírodná ingrediencia, závisí od podmienok, v ktorých rastie a silnie. Je ovplyvnená miestom a dobou svojho zberu, priemernými teplotami, počtom slnečných dní alebo úhrnom zrážok.
Účinnosť koncentrátov ostáva vždy rovnaká, biochemický profil sa nikdy nemení. Môže sa však mierne líšiť ich sýtosť, zafarbenie a predovšetkým chuť, pretože dbáme na to, aby prípravky neboli nijako upravované a ich charakter bol presne taký, ako bol získaný prírodnou cestou.
Rok 2020 je v mnohom iný. Máme omnoho viac vlahy a rýchlych zmien počasia ako v predchádzajúcich rokoch. Čo sa ale nemení, je kvalita, zloženie a účinnosť produktov, ktorú máme vždy na prvom mieste.

 
Zobraziť viac…

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.