ZISTITE, ČO POTREBUJE VAŠE TELO KU ZDRAVIU

3. 3. 2023

Už ste vyskúšali náš SUPERTRONIC a viete, v čom vám môže pomôcť? Ide o energetickú diagnostiku vášho tela (EAV metóda). Pomocou merania presne definovaných akupunktúrnych bodov sa zisťuje energetický stav vašich akupunktúrnych dráh
a vnútorných orgánov, ktoré sú s týmito dráhami spojené, a tiež stav anatomicky či funkčne spojených tkanív.

Metódu vynašiel Dr. Reinhold Voll (1909-1989), bavorský lekár, ktorý ako prvý sofistikovane spojil metódy konvenčnej i nekonvenčnej medicíny. Definoval viac ako 800 bodov, ku ktorým priradil súvisiace vnútorné orgány a tkanivá. Namerané hodnoty umožňujú rozpoznať, či sa orgány, funkčné systémy alebo tkanivá nachádzajú v stave podráždenia, zápalu, normálnej adaptačnej funkcie alebo v degeneratívnom stave. . Na diagnostiku EAV používame vlastný, originálne vyvinutý merací prístroj SUPERTRONIC.

V čom vám diagnostika pomôže?
Jednak je skvelou prevenciou civilizačných chorôb vďaka včasnému odhaleniu disharmónie v meridiánoch jednotlivých orgánov. SUPERTRONIC vytestuje prípravky na mieru vašim telesným potrebám, a tým pomôže zastaviť rozvoj choroby a naštartovať uzdravovacie procesy. zastavit rozvoj nemoci a nastartovat uzdravovací procesy. Najmä v situácii, keď si neviete rady a nepoznáte pôvod svojich zdravotných ťažkostí, sa SUPERTRONIC skvele osvedčil.

Ako meranie prebieha?
Najprv sa treba objednať k terapeutovi. Vyberte si toho najbližšieho k svojmu bydlisku TU. Terapeut vám priloží zariadenie prístroja k akupunktúrnym bodom na rukách a chodidlách. Potom sa dozviete, čo je vo vašom tele v nerovnováhe a následne vám vytestuje prípravky, ktoré účinne pomôžu riešiť váš zdravotný stav.

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA MERANIE


Zobraziť viac...


AKTUALIZOVANÉ PODMIENKY PRE VERNOSTNÝ PROGRAM SALUS V ROKU 2023

13.01.2023

Milí priatelia Energy,
touto cestou si vás dovoľujeme informovať o aktualizácii podmienok čerpania vernostného programu Salus na rok 2023. Veríme, že aj naďalej zostane Vaším obľúbeným programom Energy.
Zmeny sú nasledovné:1. Klient, ktorý začal plniť podmienky salusu v roku 2022 (minimálna hodnota nákupu za 25 €) plynule pokračuje s plnením v roku 2023. Hodnota povinného nákupu je navýšená na 29,90 € mesačne.2. Všetky výplaty bonusu prvých 6 mesiacov v roku budú činiť 35 € (t.j. jún 2023 je posledným 12. mesiacom, kedy klient nakúpil za 25 € / 29,90 €, v júli 2023 prebehne výpočet, v auguste 2023 klient môže čerpať salus v hodnote 35 €).3. Od ukončeného 7. mesiaca v roku 2023 bude výplata salusu činiť 40 € (t.j. júl 2023 je posledným 12. mesiacom plnenia podmienky vernostného bonusu, v auguste 2023 prebehne výpočet, v septembri 2023 je vyplatený bonus vo výške 40 €).4. Každý ďalší mesiac bude vyplatený bonus vo výške 40 €. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme.


E-mail: infosk(at)energy.sk

Tel. č.:  + 421-35-77 31 041 , + 421-35-77 31 045 

Tím Energy

Zobraziť viac...


PODPORTE ZDRAVIE SVOJICH DETÍ ALEBO POHODLNÝ NÁVRAT DO LAVÍC

02.09.2022

Jeseň nám pomaličky klope na dvere, a ruka v ruke s ňou aj veľké výkyvy teplôt. K tomu všetkému vaše deti začínajú opäť tráviť čas v kolektíve. Pretože šťastie praje pripraveným, prinášame vám tipy, čím najlepšie podporíte ich imunitu a vitalitu.

DÚHA NA TANIERI
Viete o tom, že by sme si denne mali dopriať pestré jedlá zahŕňajúce ovocie a zeleninu zodpovedajúce všetkým farbám dúhy? Stačí, aby ste dieťaťu pripravili z každej farby 1 porciu.

VITAMÍN C NAD ZLATO
Je vaše dieťa často choré alebo unavené? Zrejme mu chýba vitamín C. Jeho nedostatok pôsobí negatívne na nervovú sústavu a ohrozuje správne fungovanie imunitného systému. Deťom od 3 rokov môžete podávať 1 tabletu FLAVOCELU denne.

OMEGA 3 PRE DOBRÚ KONCENTRÁCIU
Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny majú kľúčový vplyv na mozgovú aj srdcovú činnosť a tiež stav zraku. Veľkú úlohu zohrávajú aj u detí! Ideálnym zdrojom sú, samozrejme, ryby. Tie by sme mali jesť aspoň dvakrát až trikrát týždenne ... Ruku na srdce ... Výsledky štúdií hovoria jasne - česká populácia trpí nedostatkom omega 3, a naopak kvôli konvenčnej strave vykazuje nadbytok omega 6. Tento nepomer potom môže viesť k chronickým zápalovým chorobám. Dve kapsule VITAMARINU denne alebo 1 lyžička oleja ORGANIC SACHA INCHI (rastlinného zdroja omega 3) sa určite oplatí!

PREVENCIA JE ZÁKLAD V období zvýšeného výskytu prechladnutí je imunitná obrana detí v kolektíve vystavená väčšiemu náporu ako inokedy. Preto je ideálne už od septembra preventívne podávať VIRONAL (1 kvapka na 10 kg váhy). Účinok ešte podporíte Probiosanom Inovum. Svojmu dieťaťu tak postupne vybudujete zdravú črevnú mikroflóru. Vyskúšajte tiež vo fľaši s pitím do školy rozmiešať cca 10-15 kvapiek Fytomineralu.

MALÉ KÚZLO NA ZÁVER Celkový výsledok si poistite Spironom , ktorý dezinfikuje vzduch a vášmu dieťaťu predsa len vytvorí aspoň čiastočnú ochrannú bariéru. Pred odchodom do školy ho vystreknite deťom na odev a doma po návrate rozprášte do izbičky alebo skúste rovno Spiron do aromalámp. Želáme vám aj vašim deťom bezstarostnú jeseň a pevné zdravie!Zobraziť viac...

NOVÁ PRODUKTOVÁ RADA MYCOSYNERGY

Unikátna synergia lečivých húb a bylinných extraktov

1.12. 2021

Podľa vedeckých poznatkov žijú huby na Zemi okolo 2,5 miliardy rokov, teda oveľa dlhšie ako my, ľudia. Zažili tu už všetko a napriek tomu prežili.
Prepájajú svojim podhubím celú planétu ako obrovská komunikačná sieť. Disponujú schopnosťami množiť sa neuveriteľnými stratégiami a spôsobmi, dokážu nájsť najpriamejšiu cestu k cieľu a preraziť aj tie najväčšie prekážky, vedia ovplyvniť myseľ…

Ekosystém húb je pre nás neuveriteľným zdrojom možností, ako blahodárne pôsobiť na disharmóniu v ľudskom organizme, vrátane tých najzávažnejších. Náš nový rad hubových produktov MYCOSYNERGY si túto výzvu vzala za cieľ, ale zároveň sme chceli pre vás ešte niečo navyše… Bežné terapeutické produkty s liečivými hubami majú už svoju vyšliapanú cestu, my sme sa ale vydali ambicióznejším smerom: špeciálne vybrané bylinné extrakty posilňujú účinok vitálnych húb žiaducim spôsobom a zároveň podporujú oblasti, ktoré by samotné huby v takto vysokých dávkach mali tendenciu oslabovať. Výsledným produktom sú vyvážené, dobre tolerované prípravky s vysokým a jasne definovaným pôsobením.

Prvé lastovičky z tohto radu sú MYCOPULM, podporujúci dráhu pľúc a hrubého čreva a MYCOREN s účinky tentokrát na obličky, prostatu a močový mechúr. Počas ďalších mesiacov mesiacov pribudli ďalšie, ktoré pokryli všetky zásadné oblasti ľudského tela, a vhodne tak doplnili súčasné produkty Pentagramu: MYCOHEPAR, MYCOCARD, MYCOPAN.

Zobraziť viac...

Stanovisko k situácii v Podhájskej

19.7.2021

V minulom týždni sa v našich médiách objavila správa, ktorá sa svojím titulkom „Termálne kúpalisko Podhájska používalo rádioaktívny vodu" snaží o senzáciu a pozornosť čitateľov.

Bohužiaľ, týmto nadpisom sa približuje skôr k bulvárnym plátkom ako ku kvalitnej žurnalistike.

Pretože v našej kozmetike úspešne používame treťohornú termálnu vodu pochádzajúcu z tejto lokality cez dve desaťročia, považujeme za našu povinnosť sa k tomuto vyjadriť.

Termálny vrt v obci Podhájskej pochádza už z roku 1973. Bol súčasťou rozsiahleho výskumu pri hľadaní liečivých prameňov, čo sa aj podarilo. Zloženie vody sa ukázalo ako veľmi vzácne a bolo porovnávané s vodou z Mŕtveho mora. Aj z tohto dôvodu tu bol až do konca deväťdesiatych rokov v prevádzke liečebný ústav určený pre detských pacientov s kožnými chorobami.

Vrt je hlboký 1900 metrov a vyviera z neho horúca termálna voda. Rovnako ako u ostatných termálnych zdrojov nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku a ďalších krajinách, existuje v týchto hĺbkach a lokalitách prirodzená rádioaktivita, ktorá je všeobecne známa. Je spojená predovšetkým so vzácnymi prvkami a plynom radón, ktorý sa v hĺbke zemskej kôry bežne vyskytuje. Vzhľadom na stopové množstvo a prchavú povahu, tomuto javu nikdy nebol a nikde inde ani nie je pripisovaný žiadny negatívny vplyv. Naopak, tieto stopové množstvá sú súčasťou liečivého efektu celého komplexu prvkov a tvoria cenné spektrum, pre ktoré je táto voda a jej podobné vyhľadávaná.

Akékoľvek porovnávanie s normami pre minerálne vody určené pre ľudskú konzumáciu je teda trochu zavádzajúce. Viac ako v odbornej rovine prebiehajú u nás tlaky na ovládnutie tohto výnimočného zdroja, ktorý tak len potvrdzuje svoju nesmiernu hodnotu. Celú situáciu podrobne sledujeme a očakávame podrobné a hlavne zmysluplné informácie týkajúce sa najmä merania a presných informácií, kedy a hlavne kde boli akékoľvek údaje namerané a o aký prvok vlastne ide.

Jozef Černek - riaditeľ ENERGY, spol. s.r.o.

Zobraziť viac...

VÝŽIVA PRE VAŠE ŠPORTOVÉ VÝKONY

30.8. 2021

Radi sa hýbete a chcete svojmu telu dodať dostatok proteínov a výživných látok? Nemusíte nutne siahať po priemyselne spracovanej "supervýžive". Nechajte sa inšpirovať tým, čo pre vás sama príroda prichystala vo svojej najčistejšej podobe a vďaka čomu pocítite prísun energie bez výčitiek...   

PRAVÉ ENERGETICKÉ NAKOPNUTIE
Asi nie náhodou sa jednému vojakovi v armáde (manžel našej kolegyne) dostal do ruky ZELENÝ JAČMEŇ. Viete, ako to dopadlo? Za chvíľu nosil niekoľko balíčkov aj svojim kolegom ... Prečo? Pretože jednoducho zažili to správne nakopnutie! Tento zelený zázrak človeka doslova vyburcuje. S úspechom ho vyskúšajte pred športovým výkonom, jeho energia je okamžitá a dravá. Okrem spektra vitamínov a minerálov do svojho tela dostanete cez 20 živých enzýmov. Človek sa totiž rodí len s ich určitou zásobou. To sú endogénne enzýmy, a keď telu nedodáme s potravou tie exogénne, zásoba sa vyčerpá, a dochádza k predčasnému starnutiu. Pri pravidelnom prísune potravou sa organizmus vzpruží, ťažkosti staroby vymiznú, bunky sa regenerujú, a dôjde k postupnému omladeniu, a to aj vo sexuálnej sfére. Na čo si ale dávajte pozor, aby zdroj pochádzal z ekologicky čistých oblastí! S Energy jačmeňom získavate záruku pôvodu z najčistejšie lokality na Zemi ... A ak sa vám nechce pripravovať nápoj, skúste JAČMEŇ V TABLETÁCH.

DOBRE VSTREBATEĽNÉ PROTEÍNY
Nemáme nič proti proteínovým nápojom alebo tyčinkám ... ale čítali ste niekedy, čo okrem proteínov tiež obsahujú? My vsádzame na čisto prírodnú HAWAII SPIRULINU! Jedna porcia Havajskej Spiruliny vám dodá väčšie množstvo dôležitých antioxidantov, enzýmov, vitamínov (vrátane B12) a minerálov, než je obsiahnutých v bežnej porcii ovocia alebo zeleniny. K tomu je najlepším zdrojom rastlinných, dobre vstrebateľných bielkovín (až 70% obsahu pri 80% vstrebateľnosti). Rýchlo posilní vašu výkonnosť, ale aj zregeneruje telo po vysokej záťaži.

PRO SÍLU A VYTRVALOST
Presne na toto je expertom ORGANIC MACA. Maca je jedna z najstarších bylín na svete, ktorú už starovekí Inkovia užívali k posilňovaniu psychickej a fyzickej odolnosti, dodanie energie a samozrejme pre jej silné afrodiziakálne účinky. Zaujímavým faktom je, že vyrastá v juhoamerických horách vo výške 3000 až 4000 metrov nad morom v drsných a nepriaznivých podmienkach, kde už nerastú skoro žiadne rastliny. Práve vďaka tejto svojej sile má svoje skvelé účinky aj na náš organizmus. Za zmienku stojí obsah všetkých deviatich dôležitých esenciálnych aminokyselín (telo si ich nevie samo vyrábať, a preto ich musíme dodávať stravou). Pri pravidelnom užívaní zlepšuje psychickú i fyzickú kondíciu a podporuje rast svalovej hmoty.

LEPŠIA AKO KÁVA
Viete, prečo sa obyvatelia Japonska dožívajú vysokého veku? Jedným z dôvodov je pravdepodobne časté popíjanie zeleného čaju. ORGANIC MATCHA je pre vás to pravé energetické naštartovanie, rozhodne zdravotne priaznivejšie než káva! Vysoký obsah katechínov, najmä EGCG, prospieva srdcu, pomáha udržať optimálnu hmotnosť a podporí fungovanie mozgu. Vedci prišli na to, že pôsobí až stokrát viac antioxidačne ako vitamín C alebo E! Jedna šálka zeleného čaju sa tak môže vyrovnať napríklad porcii brokolice, špenátu alebo mrkvy.

Prajeme vám veľa životnej energie a radosti z pohybu!

Zobraziť viac...

SPOZNAJTE ZÁZRAČNÉ ÚČINKY AROMATERAPIE

1.4.2021

Pod zdanlivo jemnou terapeutickou metódou sa skrýva veľká sila. Tento príjemný a prepracovaný systém prevencie i liečby chorôb a psychických problémov uzdravuje ľudstvo už tisíce rokov.
Esenciálne oleje - cenné vonné látky, ktoré sa získavajú z rastlín destiláciou, sú malým zázrakom. Pôsobí totiž komplexne: na fyzické telo, psychiku i dušu.
Cesta vône do tela
Keď dýchame, molekuly esencií prechádzajú nosom a cez čuchové neuróny putujú až k limbickému systému - tej časti mozgu, ktorá sa zaoberá prežitím, inštinktami a emóciami. Ďalší, veľmi známy spôsob použitia, je inhalácia, účinná obzvlášť pri dýchacích problémoch. Esencie vstupujú do pľúc, potom sú krvným riečiskom roznášané ku všetkým tkanivám. Prienik kožou by asi napadol málokomu z nás. Ale molekuly esencie sú tak malé, že si to cez kožu zamieri až do ciev, vďaka ktorým cirkulujú po celom tele.
Vitalita a harmonizácia emócií Esenciw regenerujú každú bunku v tele, posilňujú imunitu, napomáhajú detoxikácii, utužujú kondíciu. Ďalším zaujímavým účinkom je vyladenie psychiky, upokojenie búrlivých návalov emócií, rozpustenie stresu a povzbudenie k trvalej životnej radosti. Môžu byť tiež naším duchovným sprievodcom pri prežívaní krás života a prítomného okamihu, vedú k uvedomeniu, kto sme a kam smerujeme.
Láska na prvý pohľad: päť osobitých vôní Energy V našich KLUBOCH máte možnosť nasať vôňu aj atmosféru piatich nádherných esencií, ktoré majú afinitu k piatim orgánom v rámci Regenerácie v Pentagrame®. LEVANDUĽA z teplých španielskych svahov,
GERÁNIUM z pobrežia Južnej Afriky
YLANG YLANG z Madagaskaru,
MÄTA z ďalekej Indie
POMARANČ z Brazílie.


Zobraziť viac...

PREČO MÔŽE TENTO ROK PENTAGRAM® CHUTIŤ INAK?

14.8. 2020

Mnoho pravidelných zákazníkov si všimlo odlišnú chuť svojich obľúbených produktov z rady Pentagramu®, najmä pri Gynexe a Korolene. Prečo je to tak a prečo to neznamená nič zlého? Produkty Pentagramu® patria všeobecne medzi najobľúbenejšie a najdôležitejšie prípravky počas celých 25 rokov. Z 95% sú tvorené vysoko koncentrovaným extraktom zloženým až z devätnástich bylín. Práve táto skutočnosť predurčuje ich charakter, lebo každá bylina ako čisto prírodná ingrediencia, závisí od podmienok, v ktorých rastie a silnie. Je ovplyvnená miestom a dobou svojho zberu, priemernými teplotami, počtom slnečných dní alebo úhrnom zrážok.
Účinnosť koncentrátov ostáva vždy rovnaká, biochemický profil sa nikdy nemení. Môže sa však mierne líšiť ich sýtosť, zafarbenie a predovšetkým chuť, pretože dbáme na to, aby prípravky neboli nijako upravované a ich charakter bol presne taký, ako bol získaný prírodnou cestou.
Rok 2020 je v mnohom iný. Máme omnoho viac vlahy a rýchlych zmien počasia ako v predchádzajúcich rokoch. Čo sa ale nemení, je kvalita, zloženie a účinnosť produktov, ktorú máme vždy na prvom mieste.

 
Zobraziť viac…

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.