ANTIVIROTIKÁ ENERGY

1.12.2019

Antibiotiká sme začali používať takmer pri každom kýchnutí, ukazuje sa však stále zreteľnejšie, že väčšina z nich prestáva zaberať a vzniká rezistencia, teda antibiotiká prestávajú účinkovať. Navyše väčšina ochorení z nachladnutia je vírusového pôvodu a na vírusy antibiotiká nezaberajú.

Najlepšou cestou je, samozrejme, zamerať sa na zvyšovanie imunity, ale keď sa nám už podarí nejakú tú nádchu či angínu chytiť, prípadne ju prinesú deti zo škôlky či zo školy, existuje možnosť využitia antivirotických prípravkov Energy.
Ihneď na začiatku ochorenia - aj preventívne - nasadíme Grepofit a Vironal. Pri ťažšom priebehu Drags Imun. Pomôžu tiež Fytomineral, Flavocel či Vitaflorin, ktoré doplnia potrebné vitamíny a minerály v prírodnej forme. Lokálne použijeme bylinný krém Droserin. Ďalej môžeme využiť Cistus Incanus, Cytosan, na podporu imunitného systému Imunosan, zvonka potom sprej Spiron či prípravok Audiron na opary. Zelené potraviny - prípravky Barley juice, Spirulina Barley a Chlorella, Goji a Sea Berry pôsobia hojivo a podporne vďaka obsahu chlorofylu, prirodzených vitamínov, antioxidantov, minerálov a enzýmov.
Čaje Lapacho a Uncaria tomentosa (Vilcacora) majú oba výrazné antibakteriálne, antivírusové a imunitu podporujúce účinky, pôsobia aj proti plesniam. Vňať Chanca Piedra pôsobí priaznivo pri zápaloch a infekciách močovopohlavného systému, tiež pri nachladnutí, horúčke a chrípke. Nesmieme vynechať liečivé kúpele v Balneole.

Zobraziť viac...

ENERGY NA FACEBOOKU

26.4.2019

Sledujete Energy na sociálnych sieťach? Na Facebooku a Instagrame pravidelne zdieľame príspevky poodhaľujúce nielen jednotlivé produkty Energy, ale tiež celostný prístup ku zdraviu človeka. Tipy sa striedajú s pripomienkami mesačných akcií a nechýbajú ani súťaže o produkty Energy.
Sledujte nás tiež, nech spolu môžeme komunikovať lepšie!

Naše profily nájdete:
Facebook: @energysk
Instagram: @myenergysk

KOZMETICKÉ ÚČINKY TERAPEUTICKÝCH OLEJOV

25.3.2019

» Hrubá a dehydrovaná pleť – Himalayan Apricot oil upokojuje a zjemňuje pokožku.
» Ekzematická a svrbivá pleť – Organic Nigella Sativa oil upokojuje a zmierňuje svrbenie pokožky.
» Povädnutá, zjazvená a zápalová pleť – Organic Sea Berry oil spevňuje pleť, obnovuje bunky a vyhladzuje pokožku.

Možnosti použitia: bežné ošetrenie pleti, náhrada za ošetrenie krémom a kozmetická masáž.

ORGANIC SEA BERRY OIL

7.11.2018

Domovom Organic Sea Berry oil je náhorná tibetská oblasť vo výške okolo 4 000 metrov nad morom. Plody rakytníka sú tu nesmierne koncentrované. Účinné látky sú v nich obsiahnuté v násobných množstvách. Napríklad pri vitamíne C sa jedná až o trojnásobok toho, čo obsahujú rakytník sibírsky alebo európsky, ktoré sú u nás bežne dostupné.

Plody pre Organic Sea Berry oil sú výhradne ručne zbierané a na mieste ihneď spracované. Pretože sa jedná o najvzácnejšiu formu takzvaného "seed oil", z jednotlivých plodov sú najprv separované ich semienka. Až z nich sa potom šetrnou CO2 extrakciou získava malé množstvo oleja. Iba tento typ oleja obsahuje najkoncentrovanejšej esenciu nutričných látok vrátane tých, ktoré sa v prírode vyskytujú len zriedkavo. Medzi ne patrí napr. nenasýtená mastná kyselina omega-7! Olej ďalej obsahuje až 190 bioaktívnych nutrientov, 17 vitamínov, 14 minerálov, 18 aminokyselín, vysoké zastúpenie karotenoidov, flavonoidy, kyselinu listovú, triesloviny, minerálne soli a ďalšie ...Zobraziť viac...

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.