Inštitút vzdelávania Energy 2023

Pravá únava je z nevedomosti, pretože tá je chorobou duše. Oslobodiť sa od nej znamená záchranu, večný pokoj a stálu rozkoš.
Avicenna: Perzia, 980–1037 n. l.

Inštitút vzdelávania Energy (IVE)

Vzdelávanie považujeme za nesmierne dôležitú, integrálnu súčasť našej činnosti. 

Tí najlepší z nás sú pripravení poskytnúť vedomosti a skúsenosti získané dlhoročnou úspešnou praxou a nepretržitým štúdiom. Jednotlivé súčasti komplexného vzdelávania sú rozčlenené tak, aby pokryli všetky dôležité témy.
Každého dostávame k informáciám, ktoré potrebuje.


školiaca miestnosť

Semináre sú organizované tak, aby Vám neunikla žiadna dôležitá téma.

Nebojte sa s našimi lektormi konzultovať Vaše skúsenosti a podeľte sa o ne aj s ďalšími frekventantmi Inštitútu vzdelávania. Skúsenosť je predsa najlepšia škola.
Celý program je naplánovaný vopred, k plánovaným seminárom pridávame ďalšie o aktuálnych novinkách.
Informujte sa na Klube Energy aj o špeciálnom seminári skúseností, tie vedie Váš vedúci Klubu Energy.
Nezáleží na Vašom veku alebo vzdelaní. Ochota pomôcť sebe a svojmu okoliu je to jediné, čo pre absolvovanie nášho programu potrebujete.
Súčasťou každého semináru sú vypracované poznámky k prednáške, Vy sa tak môžete plne sústrediť na lektora.

Mysleli sme na všetko, mysleli sme na Vás.


Prvým krokom na ceste k šťastiu je učenie. Podeľte sa o svoju skúsenosť, je to cesta ako dosiahnuť nesmrteľnosť.“ 
Dalajláma: Tibet, súčasnosť

Ako bude vzdelávanie prebiehať

Prednášky sa realizujú v originálnom priestore a vysielajú tak, aby ste sa mohli zúčastniť z pohodlia svojho domova.

Pre tých, ktorí za vzdelaním nemajú problém vycestovať a pomôcť nám pri natáčaní, máme pripravený aj darček v podobe prípravku Energy. Dostanete ho pri každej absolvovanej prednáške. Kvôli kapacite priestorov je počet prezenčne zúčastnených limitovaných na 20.***

Cena prednášok na celý rok je 25€.

V ročnom poplatku za Inštitút vzdelávania Energy budete mať možnosť pozrieť si všetky prednášky v čase ich vysielania plus v archíve 7 dní.

***V prípade absolvovania aspoň polovice prednášok za celý rok v prezenčnej forme, získate zľavu 50 € na nákup prípravkov Energy. Preto sa na prednášku alebo seminár čím skôr prihláste na našej webovej stránke v sekcii Vzdelávanie alebo na telefónnom čísle 0908 023 466.

Školiace stredisko sa nachádza v Komárne v dome Matice slovenskej na 1.poschodí na Námestí M.R Štefánika 6.

Aj naši lektori boli kedysi radovými členmi Klubu Energy. Prípravky začali používať na sebe, svojom okolí a neskôr vo svojej praxi. Prípadne si prax otvorili vo chvíli, keď nadobudli dojem, že filozofia spoločnosti Energy a jej používanie v praxi, je to, čomu sa chcú venovať. To isté sa pokojne môže stať aj vám.
Je to jedna z úžasných vecí, ktoré umožňuje náš program. Boli by sme radi, aby ste využili svoje poznatky napríklad vo Vašom Klube Energy. Spýtajte sa Vášho vedúceho Klubu Energy ako na to.

Prečo sa prihlásiť

Chcete byť zdravší?
Chcete vedieť viac o sebe?
O vašom zdraví a zdraví vašich blízkych? Zaujímate sa o zdravý životný štýl?
Tí najlepší z nás sú pripravení viesť práve pre vás odborné semináre.
 
Všetko pod hlavičkou Inštitútu vzdelávania Energy.
Umožníme vám nazrieť do rozličných tém:
 

Od základov tradičnej čínskej medicíny, reflexných bodov vášho tela,  cez základy Pentagramu až po nonverbálnu komunikáciu a multilevel marketing. 
 
Spravte prvý krok a prihláste sa na najbližší seminár.
               Môžete tak spraviť veľmi jednoducho na našich stránkach www.energy.sk

Prehľad tém a lektorov

Pozrite si nasledovný prehľad tém INŠTITÚTU VZDELÁVANIA ENERGY (IVE) 2023.
Stať sa frekventantom IVE je jednoduché. Stačí sa prihlásiť s Vašimi Energy ID údajmi - reg. číslo a heslo, ktoré máte pridelené.

Najbližšie prednášky

TémaKlubDátum / časPrihlásenie

Zabudli ste Vaše meno a heslo?
Nemám Energy ID, čo s tým?
Nie ste registrovaný člen Klubu Energy, ale radi by ste sa zapojili do vzdelávania?

Kontaktujte nás, prosím:
+ 421 908 023 466


 Časté otázky

Čo získam absolvovaním Inštitútu?

To najcennejšie - informácie. Kurzy sú vystavané tak, aby Vás „previedli“ prístupom k vlastnému zdraviu, neskôr k zdraviu Vašich blízkych a adekvátnej pomoci. Po absolvovaní trojročného štúdia by ste mali byť pripravení podeliť sa o Vaše poznatky prostredníctvom vlastného kurzu či poradenstva. Nie je to, samozrejme, podmienka, len možnosť. Absolventi Inštitútu vzdelávania budú cenovo zvýhodnení pri veľkých školeniach Energy. Minimálne raz za šesť mesiacov pre nich pripravíme špeciálnu motivačnú akciu na nákup prípravkov Energy.

Je nevyhnutné absolvovať všetky témy?

Inštitút vzdelávania a jeho jednotlivé kurzy sú vytvorené tak, aby témy na seba nadväzovali. Odborným garantom je MUDr. Július Šípoš. Kurzy sa zostavujú tak, aby podávali komplexné informácie. Najviac vedomostí a praxe získate absolvovaním celého vzdelávacieho procesu.

Aký je náš zámer?

Naším zámerom je vytvoriť či skôr „vystavať“ Vaše vedomosti tak, aby ste ich vedeli naozaj použiť v praxi. Vedomosti sú obrovským darom, rovnako ako zdravie. Cesta za zdravím nie je v dnešnom svete úplne jednoduchá. Cieľom našej firmy bolo, je a bude, aby sme túto cestu ľuďom priblížili a sprevádzali ich na nej. Preto sme oslovili najlepších odborníkov/odborníčky z rôznych oblastí. Podelia sa s Vami o svoje skúsenosti a poznatky a na ich základe sa Vám budú usilovať pomôcť.

Čo musím spĺňať, aby som sa Inštitútu mohol zúčastniť?

V prvom rade najťažšiu vec: musíte chcieť a mať záujem získať vedomosti. Prvým dôležitým krokom je, že musíte obetovať svoj čas. Zatiaľ nemáme žiadne iné nároky na vzdelanie ani na vek. Neskôr, pri zložitejších témach budeme trvať na tom, aby mal účastník/účastníčka absolvované aj predchádzajúce kurzy. Lektor/lektorka sa tak nebude musieť vracať k detailom základov, ale plynulo nadviaže na predchádzajúce kurzy.

Koľko peňazí to bude stáť?

Už najväčší učenci povedali, že niet väčšieho bohatstva ako vedomosti. Vás však vedomosti získané v našom Inštitúte vzdelávania Energy nemusia stáť nič. Neveľký poplatok 25€, ktorý zaplatíte, Vám umožní prístup do všetkých webinárov do konca kalendárneho roka 2023, či budú pokračovať touto formou, alebo na vašich kluboch Energy.

Zdieľajte nás na sociálnych médiách

Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.