YING YANG

aromaterapeutické náramky


  Ying Yang guličkový náramok

  Zaručene originálny prípravok Energy priamo od výrobcu.

  Koncept Yin a Yang má pôvod v dávnej filozofii a opisuje dve navzájom opačné a doplňujúce sa sily, ktoré sa nachádzajú v každej živej a neživej časti vesmíru. Všetky sily v prírode majú obidva stavy, a tie sú neustále v pohybe. Na západe sa často Yin a Yang zle zobrazuje ako "zlo" a "dobro".

  Yin je tmavší element; pôsobí smutne, pasívne, tmavo, žensky a korešponduje s nocou. Yin je často symbolizovaný vodou a zemou. K Yin sa priraďuje pasivita.

  Yang je svetlejší element; pôsobí veselo, aktívne, svetlo, mužský a korešponduje s dňom. Yang je často symbolizovaný ohňom a vetrom.

  Sada náramkov je pozostávajúca z bieleho náramku - Magnezit a čierneho porézneho náramku - Láva a tak ako je symbolika Ying Yang tak aj náramky majú túto symboliku dodržanú tým, že každý obsahuje trochu toho druhého. Preto magnezitový biely náramok má jednu guličku lávy (čierna) a čierny lávový náramok má jednu bielu guličku magnezitu.

  Výhodou lávového náramku je jeho poréznosť, ktorú viete využiť pri esenciálnych olejoch. Jednoducho nakvapkáte jednu dve kvapky vášho obľúbeného esenciálneho oleja na guličku (guličky - podľa preferovanej intenzity) lávového náramku a benefity daného esenciálneho oleja na vašu náladu, pozornosť či ochranu môžete užívať celý deň.

  Lávový kameň

  Lávový kameň je ochranným kameňom, podporuje silu a životnú energiu, pocit bezpečia, sebavedomie a odvahu. Prehlbuje spojenie s prírodou. Je talizmanom vhodným pre posilnenie odhodlanie, pri hľadaní zmien v živote a na dosiahnutie vytýčených cieľov. Potláča negatívnu energiu a posilňuje energiu pozitívnu. Používa sa na potlačenie strachu z fyzickej bolesti.

  Patrí medzi kameňmi so silnými účinkami. Pomáha odstrániť negatívnu energiu a potláča stres fyzický aj psychický. Je výborným pomocníkom pre upokojenie emócií. Láva je považovaná za kameň znovuzrodenia.

  Farba: čierna
  Astrologické znamenie: Váhy, Kozorožec, Škorpión


  Magnezit

  Magnezit je očistný polodrahokam, ktorý posiluje naše úsilie zbaviť sa závislostí. Tiež pomáha sa vyrovnať s nedostatkami, ktoré nemôžeme odstrániť. Učí nás milovať samých seba Nosený ako náramok na ruke, má najsilnejší očistný vplyv

  Farba: biela, sivá, nažltlá, hnedá
  Astrologické znamenie: Váhy


  Ďalšie produkty z rady

  Aromaterapia Levanduľa

  Lavender

   10 ml

  MO Cena: 17,30 €

  Detail produktu
  Aromaterapia Geránium

  Geránium

   10 ml

  MO Cena: 17,30 €

  Detail produktu
  Aromaterapia Ylang Ylang

  Ylang Ylang

   10 ml

  MO Cena: 17,30 €

  Detail produktu
  Aromaterapia Mentol

  Mint

   10 ml

  MO Cena: 17,30 €

  Detail produktu
  Aromaterapia Sladký pomaranč

  Sweet orange

   10 ml

  MO Cena: 17,30 €

  Detail produktu
  Energy Essence

  Essence

   10 ml

  MO Cena: 10,40 €

  Detail produktu
  Diffuser mini

  Aroma Diffuser mini - prístroj

   1 ks

  MO Cena: 28,50 €

  Detail produktu

  Magazín Vitae

  Viac ako 20 rokov, 200 vydaní a 2000 článkov, rozhovorov, rád, názorov a inšpirácie. Staráme sa o odbornosť a objektívnosť, ponúkame pestrosť a rôzne uhly pohľadu.

  Zdieľajte nás na sociálnych médiách

  Nikdy nepochybujte o tom, že malá skupina otvorených ľudí môže zmeniť svet. V skutočnosti je to to jediné, čo ho naozaj mení.